Here you can change website language:

Autor Wątek: Dodanie skryptów na stronę główną  (Przeczytany 2260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oen44

  • Gość
Dodanie skryptów na stronę główną
« dnia: 15 Styczeń 2019, 00:48:06 »
Ostatnio coraz częściej ludzie pytają o skrypt, żeby nie biło UE jak jest ktoś na ekranie. Zrobiłem temat ze skryptami i podsyłam link coraz częściej, fajnie jakby te skrypty pojawiły się na stronie głównej, dla przyszłych graczy.

Z tego tematu
https://mrozuots.pl/index.php?topic=1533.msg7722
 

Sung

Odp: Dodanie skryptów na stronę główną
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Styczeń 2019, 09:37:17 »
Skrypt na ue jest na głównej, ten na zamianę cc jest kompletnie bez sensu bo nikt go nie używa, jak już to każdy bierze skrypt do kasyna (usegrounditem). Moim zdaniem jeżeli komuś sie nie chce wpisać 1 frazy w Google żeby znaleźć skrypt, rozumiem gdyby nie były ogólnodostępne ale jest ich multum to nie wejdzie nawet na stronę
 

Oen44

  • Gość
Odp: Dodanie skryptów na stronę główną
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Styczeń 2019, 12:04:17 »
Skrypt na ue jest na głównej, ten na zamianę cc jest kompletnie bez sensu bo nikt go nie używa, jak już to każdy bierze skrypt do kasyna (usegrounditem). Moim zdaniem jeżeli komuś sie nie chce wpisać 1 frazy w Google żeby znaleźć skrypt, rozumiem gdyby nie były ogólnodostępne ale jest ich multum to nie wejdzie nawet na stronę

Jeśli ktoś zaczyna grę na tym serwerze to raczej przeglądnie podstronę Skrypty. A ten na stronie jest wadliwy, sprawdzanie czy $mp jest => 100 jest głupie. Klient Tibii ma MP w procentach, wystarczy 1 punkt mniej i już bot nie użyje czaru. Wczoraj właśnie już jedna osoba wymieniła ten z głównej na ten mój.

ten na zamianę cc jest kompletnie bez sensu bo nikt go nie używa
Zawsze jesteś taki cyniczny? Nic nie jest bez sensu. Wystarczy że ktoś ma CC na autoloot i mu zapycha BP.
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń 2019, 12:39:08 wysłana przez Oen44 »
 

Sung

Odp: Dodanie skryptów na stronę główną
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Styczeń 2019, 12:50:22 »
Skrypt na ue jest na głównej, ten na zamianę cc jest kompletnie bez sensu bo nikt go nie używa, jak już to każdy bierze skrypt do kasyna (usegrounditem). Moim zdaniem jeżeli komuś sie nie chce wpisać 1 frazy w Google żeby znaleźć skrypt, rozumiem gdyby nie były ogólnodostępne ale jest ich multum to nie wejdzie nawet na stronę

Jeśli ktoś zaczyna grę na tym serwerze to raczej przeglądnie podstronę Skrypty. A ten na stronie jest wadliwy, sprawdzanie czy $mp jest => 100 jest głupie. Klient Tibii ma MP w procentach, wystarczy 1 punkt mniej i już bot nie użyje czaru. Wczoraj właśnie już jedna osoba wymieniła ten z głównej na ten mój.

ten na zamianę cc jest kompletnie bez sensu bo nikt go nie używa
Zawsze jesteś taki cyniczny? Nic nie jest bez sensu. Wystarczy że ktoś ma CC na autoloot i mu zapycha BP.
Skoro raczej przegląda podstronę to dlaczego są pytania na helpie? xD
No tak z jedną się rzeczą się zgodzę że ten skrypt nie działa, ale wystarczy zmienić jedna wartość a nie cały skrypt

Podaj mi jedna osobę która ma ustawione cc do loota bo jeszcze się nie spotkałem
 

Oen44

  • Gość
Odp: Dodanie skryptów na stronę główną
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Styczeń 2019, 13:53:07 »
No tak z jedną się rzeczą się zgodzę że ten skrypt nie działa, ale wystarczy zmienić jedna wartość a nie cały skrypt
Nie każdy wpadnie na to żeby zmienić wartość, ludzie nie wiedzą jak to działa, nie wymagaj za dużo. Lepiej dać coś co działa OD RAZU.
Do tego dałem dwie opcje, jedna to target spell a druga to runka.

Podaj mi jedna osobę która ma ustawione cc do loota bo jeszcze się nie spotkałem
A skąd mam wiedzieć? Pytać każdego z osobna "do researchu"? Nie użyje na tym to może użyje na innym serwerze.