Here you can change website language:

Autor Wątek: Aktualizacja serwera vol. 801  (Przeczytany 11342 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

maniek366

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Maj 2019, 18:51:17 »
A gdyby tak rozbudowac troszeczke płatne expy ?
 

Mrozu

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Maj 2019, 20:48:47 »
Rozwiń myśl z tym rozbudowaniem.
 

sosiernik

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Maj 2019, 10:20:35 »
ja bym proponował dodać na płatnych expach, spota z rotworm kingami. Cena jak za death strikery. W późniejszej fazie gry myślę że część graczy chciałaby zrobić achievmenta "task maker", a nie każdy wie na początku gry, że task na rotworm kingi jest dostępny tylko do 75k lvla (chyba że się mylę)
 

Staffid

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Maj 2019, 14:39:01 »
A może by tak dodać spectate mode ? :D To wiecie, takie "streamowanie" w kliencie tibii :v
nicks:
Staffid
Staffid ED
Staffid EK
Staffid MS
 

Mrozu

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Maj 2019, 17:32:46 »
Cast system jest w odrzuconych, próbowałem go tutaj wprowadzić parę razy, ale zbyt mocno się gryzie z silnikiem na 32 bitach  >:(
 

Staffid

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Maj 2019, 19:27:52 »
Wpadłem właśnie na pomysł dotyczący chowanego. Większość ludzi na chowanym lata z alarmami z wiadomych przyczyn. Może by wprowadzić npc który by odpisywał, i dawał nam losową nagrodę ustaloną przez GOD/GM po włączeniu eventu, do naszego bp zamieniając się przy tym w elementy mapy :v a GM by tylko stawiał sobie takiego npca w jakimś miejscu :v.

Jest to technicznie do zrobienia ? :v
nicks:
Staffid
Staffid ED
Staffid EK
Staffid MS
 
Osoby które lubią ten post: Dante S.

sosiernik

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Maj 2019, 20:34:12 »
tak teoretycznie to alarm ci nie wskazuje drogi do GODa, a kazdy gra z botem, wiec kazdy moze sobie ten alarm wlaczyc.
 

Staffid

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Czerwiec 2019, 04:56:05 »
tak teoretycznie to alarm ci nie wskazuje drogi do GODa, a kazdy gra z botem, wiec kazdy moze sobie ten alarm wlaczyc.
]


GODa nie, ale GM/CM tak i to wystarczający powód imo, aby był taki NPC
nicks:
Staffid
Staffid ED
Staffid EK
Staffid MS
 

Sung

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Czerwiec 2019, 08:33:22 »

tak teoretycznie to alarm ci nie wskazuje drogi do GODa, a kazdy gra z botem, wiec kazdy moze sobie ten alarm wlaczyc.

Istnieje skrypt który gdy tylko zobaczysz na ekranie daną postać(zależnie od ustawienia) pokazuje Ci praktycznie gdzie się znajduje, a to jest duże ułatwienie
 

OverCast

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Czerwiec 2019, 16:02:20 »
Moja propozycja polega na tym aby, za zabijanie graczy z większym poziomem, zabójcy dostawali lvl. Tak jak miało to miejsce dawno temu na Kovloria.pl. Im większy lvl gracza którego zabiliśmy tym więc za jego zabójstwo.
 

Staffid

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Czerwiec 2019, 16:05:21 »
Moja propozycja polega na tym aby, za zabijanie graczy z większym poziomem, zabójcy dostawali lvl. Tak jak miało to miejsce dawno temu na Kovloria.pl. Im większy lvl gracza którego zabiliśmy tym więc za jego zabójstwo.

Grałem na kovlori praktycznie od początku.
I to nie był evo ots, tylko tam były levele pokroju 1-2k max więc imo na evo/orsh to sie nie nadaje
nicks:
Staffid
Staffid ED
Staffid EK
Staffid MS
 

Dante S.

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Czerwiec 2019, 21:57:41 »
Ja też grałem na Kovlorii od początku, lvl'e dostawali gracze za fragi na enfo serwerze, a potem na zwykłym bo Rian już nie miał co wymyślić żeby ludzie się bili, tu na evo odpada coś takiego, prędzej achivment za zabicie x razy 500/600 lvla :)
 
Osoby które lubią ten post: Staffid

Pan Siara

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Czerwiec 2019, 19:23:48 »
Moje propozycje:
1. dodanie questów na poszczególne addony, poza fontannami
2. zmniejszenie exhausted dla vatus cego plus moze powiekszenie obszaru o +1, dla MS to główny atak a ma obszar tak jak np RP.
 

WIELKI

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Czerwiec 2019, 01:16:14 »
Skoro exhaust dla vatus cego ma być zmniejszony to nie zapomnijcie o besar frigo bo ed będzie wolniej expil.
WIELKI MISTRZ YODA
 

Staffid

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Czerwiec 2019, 11:46:32 »
Skoro exhaust dla vatus cego ma być zmniejszony to nie zapomnijcie o besar frigo bo ed będzie wolniej expil.

generalnie mogliby coś z edem zrobić :v
tylko ja osobiście nie mam pomysłu co :v
nicks:
Staffid
Staffid ED
Staffid EK
Staffid MS