Here you can change website language:

Autor Wątek: Aktualizacja  (Przeczytany 1985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akacjowy Ms

Aktualizacja
« dnia: 05 Marzec 2020, 22:01:31 »
Szybko i na temat. Aktualizacja była, wszystko fajnie spoko ale jest tam troche bzdetów, typu komendy, a WĄTKU ODNOŚNIE DEFENDERÓW I MS jak nie było tak nie ma. Planujesz coś z tym zrobić czy zostawisz takie gówno jak jest?

// Zwrócę uwagę jeszcze na WAVE. Jest to spell od 375k czyli powinien być mocny, lecz niestety ma on taki sam dmg jak ue (vatus cego), i do tego został zwiększony exhaust. Zatem pytanie brzmi jaki sens ma ten spell?
« Ostatnia zmiana: 05 Marzec 2020, 23:13:30 wysłana przez Akacjowy Ms »
 
Osoby które lubią ten post: Pietrek Kogucik

Daniel Piaskowski

Odp: Aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2020, 23:57:11 »
Wcześniej WAVE był za mocny na bitkach, teraz jest ok  :)
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Pietrek Kogucik

Odp: Aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marzec 2020, 23:57:22 »
Ta te defendery powinny zostac jak najszybciej naprawione, ja rozumiem że poprzednia ich wersja była za mocna, ale z drugiej strony to była jedyna szansa dla graczy grających solo, a nie w gildiach i drugi powód to taki, że quest nie jest łatwy i trochę się go robi, a dostaje się gówno, a nie pomoc w postaci summonera.

Jeśli chodzi o wave to jest git.
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Strażnik Teksasu

Odp: Aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marzec 2020, 00:41:45 »
Nie chcąc już tworzyć nowego, takiego samego tematu.

Quest na Medium Stamina Doll, czyli coś co potrzebne do ELITE. Serio, od 450k? Zrobi ktoś elite ticket na 360k i musi zapierdalać do 450k? Żeby mediumki zbierać? Jak Ci się nie podobała pewna sytuacja, to trzeba było to jakoś inaczej zrobić, a nie podwyższyć lvl od 450k+.

 
Osoby które lubią ten post: Simon

Simon

Odp: Aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Marzec 2020, 03:00:33 »
Podłączam się do tematu zauważyłem że monstery na mediumie maja zwiększone obrażenia i nie wiem czy to moja wyobraźnia z zażenowania ale odnoszę wrażenie że elite warlock i elite diabolic imp też zostały podkręcone.

Defender dla kozackiej ekipy zajmuje 3h tak że coś z tymi defenderami się powinno zrobić i pytanie czy monstery są podkręcone tylko na mediumach i staminerze bo jeśli nie to spell 500k będzie o wiele trudniejszy ci co byli doskonale wiedzą ile jest tam monsterów :)

Follow (bez komentarza)

Elite Mage Helmet na wejściu jest 8 impów ilość porównywalna do last roomu mage bomb ja się tak zastanawiam jak tam wejść i nie zginąć wejście na elite bootsy już jest kozak ale przy hełmie nie widzę raczej innych możliwości jak posłanie kogoś by odlurował i zginął bo za bardzo nie ma gdzie się ukryć owszem jest 1 miejsce ale one zdążą gracza otoczyć co skończy się śmiercią w przypadku 2-3 osób sytuacja będzie bardzo podobna bo one się przerzucają aczkolwiek było by to wykonalne myślę ale na farcie że z 1 osoby szybko się przerzucą zanim wykończą ją ue o ile te ue nie będzie też sięgać wszystkich osób. Elite diabolic impa nie utrzyma żaden mag chyba jak taki druid ma np. siochać na questach ? Mam nadzieję że mi się tylko wydaje z zażenowania że impy też są podkręcone

Zauważyłem też że od dłuższego czasu nie są brani gracze pod uwagę którzy grają sami i większość zmian była robiona pod gildie :) Już nie będę mówił o tym co wyszło bo to już w ogóle nie fair w stosunku do innych już nie wspomnę że niektórzy gracze byli męczeni przez nich ;/
 
Osoby które lubią ten post: Riss