Here you can change website language:

Autor Wątek: PODEJŚCIE MROZA DO OTS  (Przeczytany 13069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoodyRPG

PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« dnia: 24 Sierpień 2020, 19:12:08 »
Cześć jestem mrozu i mam problem. W ostatnim uptadzie dodałem kopalnie i kilofy za złotówki które okazały się totalnym niewypałem i za mało ludzi kupiło kilof.
Więc zamiast polepszyć kopalnie to lepiej osłabię wędki połowowe bo moje myślenie nie ma sensu i skompromituje się jeszcze bardziej.
POZDRAWIAM
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Pentar, GrubasQ, Riss, Grabek, Issei, GalAnonim, Biggus Dickus

Grabek

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:14:54 »
+1
 

Grabek

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:16:52 »
sell 30 wedek
 

GrubasQ

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:18:00 »
Dokladnie,

Brak poporostu slow, ! Gowno dodac oslabic dobra rzecz!

Mrozu to ci nic nie da, pogorszenie wedek, bo i tak w kopalni nikt nie bedzie kopal !

Jak sam juz mowiles serwer jest ustawiony pod boty ! to po jaki chuj mamy latac po jebanej kopalni z kilofem ! i tracic czas! skoro wedka niewazne ile bedzie miala exaused i tak bedzie lepsza !

NO LOGIC ! Ogarnij to usun ten jebany kupon na 100 zl i daj normalnie na 1 skale zeby mogl kazdy kopac bez uzyc ! oraz lepszy drop ! wtedy bedzie sie oplacalo ! do tego mniejszy exaused kazdy bedzie chcial miec wtedy kilof, a tak gowno bedzie z tego !
 
Osoby które lubią ten post: Biggus Dickus

Piasek skrrt

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:22:23 »
Mrozu mam propozycję na następną aktualizacje
Zgaś już to w pizdu
 
Osoby które lubią ten post: Riss, BoodyRPG, GalAnonim

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:25:18 »
Tu nie chodzi o kilofy, po prostu dzisiaj zajrzałem w logi wydobywania przedmiotów, niektórzy w ciągu paru dni zarabiają na tym pare tysięcy punktów premium, nie mówiąc o dark coinach/exp coinach  :-X

@GrubasQ
Kopalnia z zamysłu miała nie być jak wędka, czyli stanie i nic nie robienie :D
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2020, 19:27:21 wysłana przez Mrozu »
 

BoodyRPG

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:27:10 »
Kiedy trzeba dodać coś oczywistego robisz ankiete na forum i trzeba na to czekać do uptade ale jeżeli coś cie boli po kieszeni robisz to z dnia na dzień bez zapytania graczy
 

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:28:34 »
Niektóre rzeczy trzeba w silniku, takie jak exhausted na to pushowanie, nowa funkcja do desi runy, zmiany na mapie, czy właśnie funkcja od sio z MR, a niektóre można zmienić reloadem  :D

//Teraz sprawdziłem i nawet po tej zmianie złowiliście już ponad 2 000 itemów (4h) więc już nie przesadzajcie  :-X
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2020, 19:30:57 wysłana przez Mrozu »
 

BoodyRPG

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:30:17 »
Temat wędek był poruszany od x czasu czemu dopiero dotknąłeś wędki po dodaniu kilofa?
 

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:31:19 »
Teraz wszedłem w logi od wędki.

//Wiem, że to akurat po odkryciu kopalni, ale to naprawdę nie ma z tym powiązania + żeby kopać w kopalni trzeba mieć runy upijające z wędki  :D
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2020, 19:33:09 wysłana przez Mrozu »
 

Piasek skrrt

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:34:04 »
Mrozu popraw wędki bo extrim nawet najniższej c krajowej nie ma z pp
 

BoodyRPG

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:35:02 »
Mrozu ty masz swój świat swoje kredki ja wyraziłem zdanie ogółu a co z tym zrobisz twoja brocha
 

Incognito

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:35:41 »
Jednym slowem:
Kilof się nie opłaca no chyba, że ktoś będzie 24/7 napierdala myszka w skały z nadzieją na wygranie kuponu na kurwy i balon

Wędki można wyjebac w pizdu bo jak ktoś chcial na nich coś zarobić to z 20/30 Wedek, co jest w chuj można było zarobić trochę w parę dni. Teraz na zarobek jakiś trzeba czekać z tydzień  albo z 9 dni, nie mówiąc jeśli kto ma tych wedek mniej

Po 3 zgaś to w pizdu na kasynie stoi może z 2 osoby a na otsie może z 10 expi xD
 

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:37:06 »
No rozumiem, pewnie. Ja tylko chciałem wytłumaczyć skąd taka zmiana, jak wiecie niektórzy nie mają 5 czy 10 wędek, a 50, 100  :D
 

Incognito

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:38:44 »
A ile jest takich osób ? 1?2?

Zrobiłeś ze osoby które mają ok 25 Wedek mogą je w pizdu wyjebac bo po 1 dniu teraz będą mieć z 1 bp dc. To lepiej już stawić z 4 kasyna XD