Here you can change website language:

Autor Wątek: PODEJŚCIE MROZA DO OTS  (Przeczytany 12380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piasek skrrt

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:39:31 »
Daj mi gma ja już to rozporządze żeby było dobrze. Kto za proszę lajka
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:40:05 »
@Incognito
Uwierz, że serwer, by nie stał gdyby grało na nim 10 osób  :D
https://poland.otservlist.org/

 

Incognito

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:43:46 »
Mrozu ale nie ma czym się szczycić. 350 osób z czego 100 na trainach na pkt, z 150 Wedek z 30 kasyn a reszta to Mc z 30 osób na expach
 

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Sierpień 2020, 19:46:21 »
Mordo to jest lista (jedyna), która banuje wszystkie spoofy, tam nie możesz właśnie wysyłać wszystkich MC jak te wędki etc. (trainy to już wgl. bo one są liczone do AFK), ale te wędki czy jak ktoś ma kasyna są tylko liczone w zakładce Kto Jest Online? https://rexia.pl/?subtopic=whoisonline

Zresztą zobacz jaka jest przepaść nad kolejnym PL serwerem, jak my padniemy, to już raczej nic nas nie zastąpi  :D
 

Simon

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Sierpień 2020, 20:08:06 »
Teraz wszedłem w logi od wędki.

//Wiem, że to akurat po odkryciu kopalni, ale to naprawdę nie ma z tym powiązania + żeby kopać w kopalni trzeba mieć runy upijające z wędki  :D

Wiesz każdy włożył w to trochę czasu by zdobyć tyle wędek więc uważam że mają prawo tyle łowić ile łowili a jak ty nie potrafisz przemyśleć co dodajesz itd. No to jest twój błąd
 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG

BoodyRPG

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Sierpień 2020, 20:23:46 »
Mrozu proszę o usuwanie postów niedotyczących tematu bo zrobi się syf tutaj
 

Wladca Ognia

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Sierpień 2020, 20:30:13 »
Mroźny Szanuje za ta zmiana z używaniem wędki połowowej  ;)
 

Anonimowy

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Sierpień 2020, 21:16:17 »
Mrozu aka 0 mózgu.
Skoro uważasz, że tu gra tyle osób to postaw się w sytuacji nowego gracza, który nie ma 100 wędek i innych Twoich zjebanych gadżetów. Jak zobaczyłem płatne wejścia za ec na questy to się uśmiechnąłem.
Szkoda, sam naklonowałem ich kilkaset, nie mówiąc o innych graczach na elite legs, arm quescie  ;)
Nie opłaca się tu grać od 0, Ci co grali i tak mają wszystko, a nowy gracz jest bez szans.
#pomyśl-potem-rób
 

GrubasQ

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Sierpień 2020, 21:17:32 »
Lepiej zeby zrobil tak jak bylo wczesniej!
 

NORIAKI KASAI

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Sierpień 2020, 21:19:25 »
Tu nie chodzi o kilofy, po prostu dzisiaj zajrzałem w logi wydobywania przedmiotów, niektórzy w ciągu paru dni zarabiają na tym pare tysięcy punktów premium, nie mówiąc o dark coinach/exp coinach  :-X

@GrubasQ
Kopalnia z zamysłu miała nie być jak wędka, czyli stanie i nic nie robienie :D


Zmiana nr 984 28.11-11:44 Jak ktoś jeszcze się zastanawia czy opłaca się łowić na MC, to właśnie po sprawdzeniu logów topowa osoba w fishingu złowiła już 1642 Rexia Coiny co daje 82 000 punktów premium.

Zmiana nr 870 7.09-20:25   Dodano nowy przedmiot - Talizman Faraona.

Niespełna 3 miesiące i ktoś na wędkach łowi ponad 80k pkt więc co teraz za farmazony wypisujesz?
 

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Sierpień 2020, 21:33:25 »
Nom, tak było, teraz wędkarzy jest XXX więcej więc mnóż te punkty  :D
 

GalAnonim

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Sierpień 2020, 22:01:07 »
Przyzwyczaiłeś ludzi do pewnego standardu zarabiania PP, z reguły w każdej dziedzinie standardy sie podwyższa a Ty je ciągle zaniżasz, tym samym zaniżasz poziom graczy na tym serwerze.

Wszystko robisz pod starych graczy, (ceny blessów, loot z wędek bo nie każdy ma 30 wędek) , zamiast przyciągać nowych, Ty myślisz że ktoś jest tak jebnięty żeby napierdalać po kilka kilofie za jakieś gówna, kusząc rzeczami których pewnie i tak nigdy nie zobaczy?

Wędki stoją kilka miesięcy a Ty teraz zaglądasz dziwnym trafem jak zrobiłeś kopalnie że ludzie za dużo loota z tego łowienia mają? xD jak każdy pokupował i porobił 30 wędek?
 

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Sierpień 2020, 22:15:37 »
Myślisz, że nowych graczy interesują ceny blessów po rebornie, albo stawianie wędek? Nowi gracze wbijają i nie myślą kompletnie o takich sprawach  ;)
 

GalAnonim

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Sierpień 2020, 23:09:42 »
Myśle ze tak, bo jak zapytają o cenę blessow po rebornie to jebna tym serwerem, tak samo jak zapytają o loot z wędek za 11k pp.

Nie ma sensu bicia reborna bo więcej jest z tego tytułu ograniczeń niż korzyści  - nie ma sensu gry.
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2020, 23:13:59 wysłana przez GalAnonim »
 

Mrozu

Odp: PODEJŚCIE MROZA DO OTS
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Sierpień 2020, 23:23:31 »
Reborn wszedł rok temu, na razie wbiło go powiedzmy 80 osób, a razem z tymi co mają możliwość go wbicia, ale nie wbili około 100, więc raczej nie dotyczy to nowych graczy  :D, tak samo przeciętny gracz nie jest maniakiem co będzie miał 10 MC odpalone z wędkami tylko jednego/dwa chary  :D