Here you can change website language:

Autor Wątek: I znowu o sztywniakach  (Przeczytany 6243 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

vitamins

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #90 dnia: 16 Grudzień 2023, 23:26:12 »
mam 15 lat jutro mam bierzmowanie, nie dokladaj mi dodatkowego stresu ok?
 

ksante

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #91 dnia: 16 Grudzień 2023, 23:28:13 »
mam 15 lat jutro mam bierzmowanie, nie dokladaj mi dodatkowego stresu ok?
przepraszam serio myslalem ze jestescie dorosli i umiecie sie wypowiedziec normalnie ale widze mega dziecinada stary wystarczy napiac to nie tak bo cos a nie najazd bo jakis random wypowiedzial sie nawet nie obrazajac was w zaden sposob nie dopierdalajac xp
 

Rapti

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #92 dnia: 25 Grudzień 2023, 11:39:24 »
Siema Mrozu, sprawa wyglada tak, ze w sobote chcialem zrobic target spell 4 reb, spamowalem na gamechacie i znalezli sie ludzi co chcieli mi pomoc, ale nic z tego nie wyszlo bo ledwo przekroczylem bramke placac 24ec, a chlopaki zaczli czyscic wpadli koledzy ze sztywno i wszystkich wybili, jak spytalem sie dlaczego bija randoma odpowiedzieli , ze questy z zydami to nie questy i w sumie tyle. Od tamtej pory co wyjde  na jakies expowisk nie no loss w 5 min ganiaja mnie jacys ludzie od nich, komorniki, pele itp. Pare razy udalo mi sie uciec bo szczerze, nie wszyscy tam  dobrze ogarniaja, no ale liczy sie fakt, ze co wyjde na expa to zaraz wpadaja tylko dlatego, ze chcialem zrobic questa i chcieli mi pomoc ludzie, ktorzych oni nazywaja zydami. I powiedz mi prosze jak maja grac tutaj ludzie, skoro nawet questow nie moga zrobic ? Sam expie knajta z mysla o questach i pomocy ludziom, ale po co skoro nie da sie tutaj zrobic bezkarnie questa, a na dodatek potem jestes gnojony ? pozdrawiam w ten swiateczny czas
 

Mrozu

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #93 dnia: 25 Grudzień 2023, 12:09:20 »
Dlatego tak jak pisałem, wprowadzę zakaz zabijania na questach, bo tak to nigdy nikt ich nie dogoni. Zmiana wejdzie w nowym roku.
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #94 dnia: 25 Grudzień 2023, 12:27:55 »
Dlatego tak jak pisałem, wprowadzę zakaz zabijania na questach, bo tak to nigdy nikt ich nie dogoni. Zmiana wejdzie w nowym roku.

Witam , jaki zakaz zabijania na QUESTACH ?

Kolega został zabity ze względu na to że zabijał nam postacie i nie jest gnojony cały czas tylko padł 23.12 oraz 25.12 - 2x .. TO JEST GNOJENIE RANDOMOW ?? bo to staje się smieszne .... Na tibi chłopy piszą że ruchają nam matki a na forum zakłądają nowe konta i piszą posty że ich gnoimy a zabijamy ich w ciagu tygodnia 2x. ...     >>>>>     Mowa o RAPTUSEK ..

Ponieżej ss.

@Mrozu sprawdź postacie gościa : buma i raptusek bo to ta sama osoba
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #95 dnia: 25 Grudzień 2023, 12:28:39 »
Dlatego tak jak pisałem, wprowadzę zakaz zabijania na questach, bo tak to nigdy nikt ich nie dogoni. Zmiana wejdzie w nowym roku.

A po drugie, sam byłeś mrozu na tym QUEŚCIE i widziałeś jak się tam biliśmy i kazdego zabijałem ....
 

Ribery

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #96 dnia: 25 Grudzień 2023, 12:32:44 »
Mysle ze mu bardziej chodzilo o to ze chcial sobie questa zrobic i tego nie zrobil bo wbiliscie ;D
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #97 dnia: 25 Grudzień 2023, 12:33:34 »
Mysle ze mu bardziej chodzilo o to ze chcial sobie questa zrobic i tego nie zrobil bo wbiliscie ;D

Sam most stał na kwiatach i sami pisaliście żebyśmy podbili więc podbiłem na queta też straciłem ponad 200ec :P
 

vitamins

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #98 dnia: 25 Grudzień 2023, 12:44:20 »
ta, przeciez my chcielismy isc, a wy napisaliscie: zestackuj nawet 100 charow i nas rozjeb, to rozjebalismy xD
 

Ribery

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #99 dnia: 25 Grudzień 2023, 12:45:54 »
to dobre cpunskie zagrywki w tym momencie ;D, dalismy ci wejsc tym pyk pykiem co chciales zrobic targeta majac done.
 

vitamins

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #100 dnia: 25 Grudzień 2023, 13:01:27 »
chcialem pomoc i zrobic. ale zaczeliscie mnie bic chuje to was skopalismy za taka akcje
 

Ribery

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #101 dnia: 25 Grudzień 2023, 13:08:25 »
To dlaczego pisales ze tego questa nie zrobimy zanim tam wszedles? Masz farta ze nie chce mi sie filmiku przekopywac
 

vitamins

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #102 dnia: 25 Grudzień 2023, 13:09:30 »
a czy sie pomylilem? nie zrobiliscie bo chcieliscie byc cwaniakami i wjezdzam z sandalem caly na bialo i dostajecie kutasem po ryju MMMPUUUUU
 

Ribery

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #103 dnia: 25 Grudzień 2023, 13:10:22 »
dobra, tego pana chyba juz sie nie da uratowac
 
Osoby które lubią ten post: Mlodziutki

Rapti

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #104 dnia: 25 Grudzień 2023, 14:18:03 »
Tak Mrozu sprawdź buma czy to raptusek :d proszę mnie nie obrażać bo buma to dla mnie śmieć. Mam dwa chary Raptus i Raptusek i proszę może Mrozu sprawdzać ip czy co tam chce. Wali mnie ogólnie to ale zachowujecie się jak leszcze gnojac randoma, ja sobie poradzę, ale sa ludzie którzy dadzą xloga i tyle. pozdrawiam panie Sandał