Here you can change website language:

Autor Wątek: [Podanie] Dymek  (Przeczytany 2373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dymek

[Podanie] Dymek
« dnia: 30 Listopad 2019, 21:34:25 »
-Nick w grze:
Dymek Knight

-Wiek:
27

-Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze?
Według czasu online 24/7 :D Ale jak dobrze wiemy, to bot. Realnie od godziny do czterech godzin.

-Od kiedy grasz na Rexii?
03.2019

-Jak oceniasz swoją znajomość serwera?
7/10

-Coś od siebie:
Witam wszystkich. Mam na imię Dawid, pochodzę z Piły, wielkopolska, od 4,5 miesięcy żyje w szczęśliwym związku małżeńskim :). Pracuje w swoim mieście na jedyną zmianę od 7 do 15 w Miejskich Wodociągach i zajmuję się głównie wymianą wodomierzy w swoim mieście - więc kontakt z klientami nie jest mi obcy :D
W Tibie gram od czasów podstawówki, czyli od gówniarza (jak większość z nas). Tak naprawdę zatrzymałem się na Tibi 8.60, więc mechanika do tego klienta nie jest mi obca. Sam stawiałem swoje serwery za czasów 8.54/57, ale to były projekty nie za wielkie (max 100 osób) i głównie serwery war. Jestem bardzo zainteresowany aby zostać członkiem administracji ze względu na chęć pomagania. Mam na tym punkcie "pierdolca", po prostu lubię pomagać innym i czerpie z tego przyjemność czy też satysfakcje. Zawsze traktuje to jako "pracę" przez co podchodzę do tego poważnie, lecz dla mnie bycie członkiem supportu to hobby. Wiem, na serwerze jest masę ludzi, którzy nie wiedzą gdzie, jak i co zrobić. Sam wróciłem na serwer po dłuższym czasie nieobecności ze znajomymi, którzy dopiero co zaczynali przygodę na Rexii i widziałem, jak bardzo obcy jest to dla nich serwer. Przez kilka dni na początku byłem ich takim prywatnym przewodnikiem. Doświadczenie jako support ten niższy czy wyższy rangą posiadam bardzo spory, od samego początku projektu Eloth a później Kasteria jestem GM'em i za każdym razem widnieje tam jako GM Dymek. Tutorów z tego co pamiętam miałem m.in. na Realscie, Classicusie, Tibianusie - te większe które pamiętam. Więc śmiało można powiedzieć, że Rule Violation Channel i Help Channel to moje "drugie tibijskie życie" :)
Pozdrawiam wszystkich i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2019, 22:12:56 wysłana przez Dymek »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Most Terror, Krzyż, WIELKI, Abraham

Most Terror

  • Zasłużony
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Polubień: 20
  • Reputacja: 0
  • Ave Ruch!
    • Zobacz profil
Odp: [Podanie] Dymek
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2019, 21:36:46 »
Polecam gracza! 8)
 
Osoby które lubią ten post: Rufik, Dymek

kernon

Odp: [Podanie] Dymek
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2019, 21:24:24 »
Polecam gracza , bardzo pomocny ^^ :)
 
Osoby które lubią ten post: Dymek