Here you can change website language:

Autor Wątek: Reksio i szwedzi VS my #nieclickbait  (Przeczytany 4666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rumeye

Odp: Reksio i szwedzi VS my #nieclickbait
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Grudzień 2020, 07:56:30 »
Polecam wklejać screeny jak ktoś od Nas zabija randomow, a nie wylewać żale które nie maja żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Sztywno chodziło po każdym respie i zabijali, my zabijamy tych którzy Nas zabijali w wy płaczecie.

Najpierw cwaniaczki na charze 717k bez reborna, bezkarnie odrabianym na wędce, "Ja trace 55dc, oni 330"
A potem dowiadujemy się jakie ktoś ma chary po rebornie i przygoda się kończy :D
 

Lays

Odp: Reksio i szwedzi VS my #nieclickbait
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Grudzień 2020, 09:21:29 »
Szwedzki stół na Swieta ajee
 

Lays

Odp: Reksio i szwedzi VS my #nieclickbait
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Grudzień 2020, 09:27:39 »
Czyli Administracja wali z ucha kto? co? gdzie? aje no,ale jak Aka reksie sqmy przestawiaja to o czym my mowimy Jebac Zdechlaka
 

Nightmares

Odp: Reksio i szwedzi VS my #nieclickbait
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Grudzień 2020, 09:33:40 »
CZYTAM TE WYPOCINY I KURWICY DOSTAJE NA PRAWDĘ.

Farmazoniarze do domów w książki albo na e-lekcje idźcie.

Temat jak dla mnie do zamknięcia DOWODÓW BRAK.

Dalentil lubiłem cię ale jesteś zwykłą rudą ścierą do podłogi za takie zachowanie bo sam wiesz że nikt by problemu nie miał żebyś umiał się zachować a myślałeś że na wszystkim biznes ugrasz $$$.

Zróbcie teamek i walczcie a nie robicie jakieś podjazdy na forum, chcesz ustalać warunki to walcz, nie to się dostosuj że zabijasz kogoś wyżej to potem po Ciebie lecą, lub expisz na best expie i zdziwienie zabili mnie O.o a sami to co gdzie mają expić na gengii bo ty chcesz na loscie... /"NIE PO TO NIE SPAŁEM PO NOCACH ŻEBY JAKIŚ RANDOM MI ZASADY USTALAŁ"

Wypowiadam się jako zwykły gracz to zaznaczam.
 

Nightmares

Odp: Reksio i szwedzi VS my #nieclickbait
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Grudzień 2020, 09:37:40 »
Czyli Administracja wali z ucha kto? co? gdzie? aje no,ale jak Aka reksie sqmy przestawiaja to o czym my mowimy Jebac Zdechlaka

JESTEŚ AMEBĄ UMYSŁOWĄ DEFINITYWNIE.

 

Perfidny

Odp: Reksio i szwedzi VS my #nieclickbait
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Grudzień 2020, 10:09:24 »
Jako członek "administracji" wypowiem się w tym temacie, więc tak - odnośnie tego, że Szwedzi każdego zabijają, to powiem Wam która by to nie była gildia to i tak by każdego jebali równo, więc wychodzi na zero. Chociaż Szwedzi nie widzę aby każdego wypierdalali z respów, bo widzę tylko Ci którzy maja z nimi kosę lub od Sztywno dawni gracze, co wiadome, że podczas dominacji będą Was bić - która gildia to nie była to i tak zawsze będzie płacz z powodu czyjejś dominacji.
Co do tego trapa, to trzeba go przerobić, mam nadzieje, że będzie to w tej aktualizacji - aby zapobiec właśnie takim problemom jak w tym przypadku.
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2020, 10:21:19 wysłana przez Perfidny »
 

Samgold

Odp: Reksio i szwedzi VS my #nieclickbait
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Grudzień 2020, 11:10:24 »
Nie po to walczyliśmy ponad pół roku z sztywno o expa żeby teraz jakieś randomy nam dyktowały warunki na forum.
ZAMYKAM