Here you can change website language:

Autor Wątek: Łamanie regulamimu  (Przeczytany 5790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zjarany

Łamanie regulamimu
« dnia: 29 Styczeń 2021, 00:08:48 »
Krótko mówiąc jeśli wobec tej sytuacji nie zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec adminów i tych graczy to nie widzę sensu dalszej gry na screenach które kolega tutaj wstawił jest widoczne jak admini przeszkadzają i jailują postacie :-\
 
Osoby które lubią ten post: miekkiefaje

Zjarany

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:10:54 »
Dodam również że screeny zostały wysłane do mroza na mesengerze jeśli jakiś gracz ma jeszcze coś od siebie odnośnie podobnych akcji zapraszam do komentowania wstawiania screenów :)
 
Osoby które lubią ten post: miekkiefaje

Rumeye

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:13:58 »
Ojojoj
Ktoś tu pisze o regulaminie?
Ojojoj
Może by ktoś wziął pod uwagę i respektował twoje wypociny
Gdyby nie:
Blokowanie kwiatkami wejść na questa żebyśmy nie mogli zalurowac - są screeny
Blokowanie supportami i kwiatkami/drzwiami wejścia na questa - są screeny
Używanie przez flexy tutora żeby pomoc damaged psyche przed zgonem od divine na Lost helmecie


Doskonale wiecie ze w nocy nie ma Mroza, wiec to wykorzystujecie
Nie rozumiem czemu nie dostaliście bana za blokowanie questa kurwa kwiatkami

Wypierdalac grać w simsy
 

vitamins

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:15:42 »
Zacznijmy od początku, dlaczego blokujecie wejście supportami gdzie jest to zabronione? W dodatku 2 razy :)
Potem blokowaliscie 10 minut wejscie przy drabinie w dodatku z kwiatkami gdzie nie bylo mozliwosci nikogo pushnac i ubic w 10 osob tzw def nie do przebicia, od tego jest administracja zeby reagowac :) nagrane maamy i ssy jak blokujecie :)
Uwazam ze Administracja zachowala sie bardzo dobrze i nikt nie powinien byc ukarany ze strony administracji :D
 

HegeLu

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:21:41 »
ale dymy tej reksi xd
 

Perfidny

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:25:21 »
Witajcie!
Wiedziałem, że ten temat trafi, wiec wypada mi się do niego konkretnie odnieść.
Po pierwsze, nie pierwszy raz dostajemy screeny jak wykorzystujecie okazje gdy nas nie ma, to robicie jakieś defy na quescie czy właśnie to co zobaczyłem dziś blokowanie supportem, nie lubię karać, ale z racji, że to nie był pierwszy raz Wasz wybryk i wiele razy po prostu nie chciałem ani sadze inni Was karać, bo w nocy to większość ludzi po prostu śpi, wiec  postanowiłem, że wejdę i trzeba trochę zrobić porządek. Wiem, powiecie mi, to mogli wpaść i se supporta zajebać, ale wiecie dobrze, że supporta nie jest łatwo ujebac, jeszcze maks level. Nie lubię karać jak pisałem wyżej, ale nie sądzicie sami, że już Wam za dużo się upiekło ? Ukaralem Wam supporty „tylko” jailem. A tak między nami Grzechulinek - czy mi Mrozu zabronił gadanie ze Szwedami ?
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2021, 00:49:38 wysłana przez Perfidny »
 

Lolkazapale889

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:26:59 »
:(
 

PanMis

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:31:40 »
:(

Niezly SS z telefonu, ładny screen sam powiem supporter blokuje 1sqm :)
 

Zenki

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:32:37 »
Dobra szybka sprawa, stoicie blokujecie supportami 2x 1 sqmy. Wyjebal was i tyle, nie bo my mu kazalismy tylko lamales regulamin wiec utkaj pizde gostek.

po 2 naucz sie robic screeny a nie telefonem napierdalasz.

nie pozdrawiam
 

Lolkazapale889

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:34:23 »
 :-\
 

Lolkazapale889

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:34:51 »
 :-\
 

vitamins

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Styczeń 2021, 00:38:26 »
xD



PS. Bardziej zaklej kamerke bo walisz konia przed kompem i cie beda podglądac, wielorybica jednak chujowa
 

Nightmares

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Styczeń 2021, 07:53:40 »
Witam.

Nie chce mi się spuszczać na tym całym waszym problemem cały czas ktoś wam pomaga ale biło was 7 osób tyle mogło i nie mogli nic wam zrobić def nie do przebicia powiadomiłem was że będą konsekwencje tego jeżeli nie ruszycie się po krótkiej naradzie dostaliście 5 minut mieliście to w "D" więc musiałem zaniechać waszego zachowania.

Tyle ode mnie nie będę rozprawiał tematu robicie w nocy co chcecie. Jeżeli macie płakać że Wujek Nightmares jest szwedem to sobie płaczcie nie będziecie wybierać mi z kim mam rozmawiać a z kim nie.

Uncle Nightmares.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Styczeń 2021, 08:05:22 »
To są juz jakieś jaja, Mrozu moze zaczniesz wkoncu wyciągać konsekwencje, gdzie ten stary @Mrozu ktory wypierdalal chary na aukcje za zabicie jednego randoma na quescie, bany za bieganie na follow za supportem.

Chłopy stawiają supporty w 1sqm na stacku gdzie 5 osob wchodzi i wszyscy dostaja debugi, blokuja questy z kwiatkami, mają kradzione lost reborn bp, kupuja za zlotowki chary , tutor wykorzystuje buga a Ty masz to w pizdzie i glaszczesz ich po jajach.

Dawno polowa ich charow powinna byc na aukcjach

A jakby takie rzeczy byly u Nas to polowa teamu by na aukcje poleciała, np. Jail za blokowanie dungeona charem bez reba ktorego moglo bic 10 osob???

Itemy ktore Ezio dostawal a pobanowales chary Pentara, Hektorixa i wszystkie na ktore logowal
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2021, 08:07:34 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: Łamanie regulamimu
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Styczeń 2021, 10:15:39 »
Helper zbanowany.