Here you can change website language:

Autor Wątek: Koniec dręczenia Low LVL  (Przeczytany 2550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pablo3690

Koniec dręczenia Low LVL
« dnia: 24 Luty 2021, 16:28:26 »
Mam pomysł na pvp aby zapobiec dręczenia i ubijania low lvl zrobic pvp nie od 200k pvp tylko tak że można bić kolesia z różnicą 50k lvl przykładowo i koniec by było dręcznia. A przy wojnie gildii zrobić w chuj wielką salę gdzie to będzie wyłączone i żeby można było się bić. Moim zdaniem w chuj fajny pomysł i ochroni low lvl a jak pk będzie to przynajmniej by były wyrównane szanse. Wiem że są reborny ale żeby zrobić tak żeby system tez to wykrywał i 1 reb z 1 reb walczył
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2021, 16:59:25 wysłana przez Pablo3690 »
 

Rumeye

Odp: Koniec dręczenia Low LVL
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2021, 17:17:49 »
Z takim podejściem to lepiej idź grać w simsy, a nie tibijke
 

exori boli

Odp: Koniec dręczenia Low LVL
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2021, 17:48:22 »
cytuje
Rozpoczynam pracę, większość zaproponowanych propozycji mi się nie spodobała, może w nowej edycji.
Zamykam.
 

Pablo3690

Odp: Koniec dręczenia Low LVL
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Luty 2021, 18:47:55 »
ale to by uteperowalo szwedow w końcu bo każdy na nich jebie a resetu nie chce zrobić mrozu żeby wyrównać wszystkich. Ja myślę że po resecie ludzie znów by wbili na rexie a tu chuj
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koniec dręczenia Low LVL
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2021, 20:23:48 »
Czy na real tibi robią resety bo jakieś niedojdy nie potrafią się wyexpic? Gnojonych jest 5 osób na serwerze.

Chcesz pograć sie wyexpic, zrób nowe konto nowy nick graj od 0, a nie wy po dwóch tygodniach grania chcecie mieć 3 reborn i być bogami.


 
Osoby które lubią ten post: Lays

Pablo3690

Odp: Koniec dręczenia Low LVL
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Luty 2021, 12:08:08 »
Nikt tego nie mówi. Ale coraz częściej ktoś jest ubijany bo wali stone albo jest na expie przez szwedów chociaż nic im nie zrobił...
 

Cynio

Odp: Koniec dręczenia Low LVL
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Luty 2021, 13:42:01 »
Nikt tego nie mówi. Ale coraz częściej ktoś jest ubijany bo wali stone albo jest na expie przez szwedów chociaż nic im nie zrobił...
no bo takie jest dominando, tyle ze nie gnoimy jakichs randomow na zombi 200/h tylko na najlepszych spotach xDDD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koniec dręczenia Low LVL
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Luty 2021, 14:09:07 »
Nawiązując znowu do real tibii, to na realu nawet na serwerach npvp gildie nie dają expic bo latają za ludzmi, więc jak dla Was gnojenie to zabicie kogos na jakimś lepszym spocie na otsie to tak jak ktos wczesniej pisal simsy polecam.