Here you can change website language:

Autor Wątek: ???  (Przeczytany 15323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Odp: ???
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Marzec 2021, 01:27:17 »
xd? rozumiem ze ty u deya to grales u siebie i nie dawales invow przez 2 lata, nie ma co dyskutowac bo jestes przyjebany
 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Marzec 2021, 12:10:16 »
Boże ale ten dzieciun jest psychiczny. ON w każdym widzi widiana, i nie ważne, czy pisze z ziutkiem, józkiem czy ze swoim starym do każdego pisze per widian xDD Syndrom widiana, zajechany i pewnie śni o bogu.

Co do deya, że nie chce mnie? Powtarzam ci jebany randomie, że jeszcze przed vestia miałem dojść do nich, ale sam nie chciałem. Do deya nic nie mam i paru osób, a że mnie może wyzywać, wyjebane w to mam, ma prawo skoro go mwalluje od 4 dni xD Gdybym tam grał to byłbyś teraz ujebany u kamysa, bo nawet daglas by cie nie wziął xD

Co do zajechania przez 3 miesiące jebany andersenie. Przez ostatnie 3 miesiące otsa, gdzie graliśmy raz wygrywaliśmy my, raz huszcza jebany psie więc nie zmyślaj. A przegrywaliśmy tylko i wyłącznie dlatego, że 80% od nas nie miało swoich charów bo posellali, jak zdominowaliśmy deda, wbijali na bitke na 30 min, padli 5x i nawet na blessy nie mieli, bo nie zbierali tego na tym gównie ots.

A tak jeszcze apropo, gdyby nie zdalne nauczanie to gimnazjalisto 90% waszego teamu byłoby online od 17 do 21 wiec już się ujeb dominatorze otsów bez walk.

Zapytaj chłopaka jak to było jak na otsa nawet nie mógł zalogować. Nawet była sytuacja, że pokłóciłem się na 1h z zifferem, przemkiem itd i podzieliliśmy team. Ten jebany robak huszcza od razu zaczął pisać do ziffera, żeby doszli do niego i zdominuja deda. Problem w tym, że z tą kurwą nikt nie chciał grać i po 1h znów wróciliśmy na swojego tsa i wwyjebaliśmy go w ciągu 10 min. Chłop siedział, odświeżał stronę, patrzył przez 4 miesiące, żeby tylko jak najwięcej ludzi od nas posselało chary i jak zostało staych z 10 osób to chłop robi wielki reload xD

Kurwo co się wypierasz, skoro tak jest na każdym otsie. Jak było na vesti? Zajechaliśmy was w 2 tygodnie, nic nie działo się potem bo daliście x logi na miesiąc, a nagle jak nikt oprócz Fiska (czyt. tradówy) został na otsie huszcza robi wielki reload i przejmuje otsa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD No ale tym razem pokazałem dzieciunowi, wbiłem na tsika, polidowałem i chłop został zajechany 80: 10, gdzie szhaggy nawet na priv do mnie pisał, że ten huszcza to jest takim nieudacznikiem, że to chuj, a ludzie od mazura mówili, że chłop musi iść do okulisty, bo targetów nie widzi.

Ta zaraz napiszesz, że było nas 40 ich 10 xD Wystarczy zobaczyć camy/filmiki. Nas 32 ich 29, faktycznie przewaga w chuj xD Jebac cie jebany andersenie z chłopakiem z narni
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2021, 12:11:47 wysłana przez Zgnojonyerante »
 
Osoby które lubią ten post: ZIFFER, wszedzie dominando

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Marzec 2021, 12:15:27 »
A tak jeszcze dodatkowo - czemu nei zrobisz 4 reba? Nie stać cie biedaku na 40 zł? xD Nauczanie zdalne to matka nie da 5 zł na bułkę? Daj nr konta wyśle ci zebys kurwo zdechła na tym otsie. Boże ja już widze jak ty wyglądasz, jebany okularnik, pewnie z 15 kg nadwagi, do mycia chłop chodzi raz na 3 dni.

Kurwwidole jak już zacznie się szkoła i wejdziesz do wanny to stara po szambiarkę będzie musiała dzwonić, bo tak zapierdolisz odpływy tym brudem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ???
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Marzec 2021, 12:50:34 »
Nie mogę czytać jak te zjeby piszą ze wynieśli Nas z OTSa.

Pooglądajcie sobie jeden z drugim jakimi rebornami wychodziliscie Wy na walkę, a jakimi my, u Nas na 15 osób na walce były 2x3 reborny (Erydia, Pekińczyk), a u Was  z 10 na 15 to były 3 reborny.

Wy nie zostaliście wyniesieni z otsa zostaliście zaruchani i poniżeni, coś pierdolisz ze połowa od Was xloga zajebala, a na 50% walk wokaliście deyi na pomoc i były równe liczby.

A chłopy mustwiny jebane pierdola ze xloga z deda zajebali bo się nic nie działo, a frosto jeszcze 4 miesiące temu filmik dodał z podrygów, gdzie z 3h walki posklejał 3 minuty fragow Waszych ze niby wygrywaliscie XDD

4 miesiące dominacji i każdy ma po 3x chary po 3 rebach, a Wy w pół roku ledwo mainami 3 reborny powbijaliscie XD

Jak tacy bogowie to wbijajcie na OTSa się sprawdzić, zwolajcie kolegów, 3 reborn to teraz tak jak 1 30% dmg,  wiec skoro my odbiliśmy charami bez reba, na 3 reby które miały 60%dmg, to bogowie nie powinni mieć większego problemu.
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2021, 12:52:30 wysłana przez Alkoholik »


 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Marzec 2021, 12:58:06 »
Sam się znowu jebany ścieku z evo zaruchałeś.
Masz rację wołałem deyów, bo jak przeczytasz u góry z 35 osób, które grały zostało 10 (więc praktycznie nigdy nie było nas na ts więcej niż 10, bo ludzie wyjebali chuja na tego deda - w przeciwieństwwie do was, gdzie nic się na tej kurewskiej mapie nie dzieje, a wy ciągle po 20 na tsie i se questy robicie xDDD), bo reszta posprzedawała postacie, ty jebany imbecylu z dhla, który upierdolił się na evo i zdechnie tutaj razem z cyniem. Poza tym 90% akcji, gdzie wbiły deye to dostaliście w pizde. Mało tego niewspomnę sytuacji, gdzie na tym dedzie nie dało się ustawić z wami na gather, bo jak człowiek chciał się pobić o 21 to wychodziliście o 24/01/03 w nocy xD jak na takim ścierwie z takimi kurwami grać, skoro nawet normalnych walk tu nie było oprócz snejków.

Ujeb już sie tą kurwą, bo pierwszy raz zauważyłem cie na forum może z 3 miesiące temu jak daliśmy x loga, siedziałeś jak jakiś szczur upierdolony na trainach i robiłeś 150 postaciami punkty, żeby sponsorować blessy. Jak mrozu zrobi reset to sie kurwo chyba potniesz, jest to jedyny ots na którego kupiłeś wpt, więc nigdzie indziej nie wejdziesz. Alohomora twoja stara zostaje zamknięta w klepsydrze randomie.


"Jak tacy bogowie to wbijajcie na OTSa się sprawdzić, zwolajcie kolegów, 3 reborn to teraz tak jak 1 30% dmg,  wiec skoro my odbiliśmy charami bez reba, na 3 reby które miały 60%dmg, to bogowie nie powinni mieć większego problemu."

No możemy się sprawdzić, co chwila startuje jakiś otsik z rl mapą - dedots/rlevo lub jak wolisz jakieś evo typu Vestia. AAA zapomniałem, rok robiłeś wpt na rexi, więc kurwo jebana zdechniesz na tym otsie

W sumie co pisać z jebanym szczurem, który pewnie ledwo mature zdał. "3 reborn to teraz tak jak 1 30% dmg". Nie wiedziałem, że 20% to to  samo co 30%. Żebyś kruwo z iq taboreta zdechła
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2021, 13:04:43 wysłana przez Zgnojonyerante »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ???
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Marzec 2021, 13:08:11 »
Pół roku tu na otsie siedziałeś hipokryto jebany dopóki Ci kont nie pobanowalem.

A teraz ujeb się na pizdzie i graj tam na otsie gdzie doklejasz sdka i się potujesz, bo tylko do tego się nadajecie.

A bogowie bezkarnie 4 reborn dobijają


 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Marzec 2021, 13:10:58 »
Napisanie przez tradowca, że jest bogiem to prawie tak samo jakby kamys napisał, że dominuje tibijke od 10 lat xD

Zdechnij kurwo razem z matką, żeby dziwka nogi połamała jak będzie wychodzić z tej piwnicy na wiosne. W sumie już przypomniałem sobie skąd cie kojarze, to ty expiłeś eka i dawałeś huszczy na walki, a sam wypierdalałeś na jakiegoś noob chara do ostatniej linii, bo byłeś bez rąk.

Życzę ci, aby spotkało cie to samo co ojca, trumne już zamowilem
 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Marzec 2021, 13:12:45 »
To Ty kurwo jebana ode mnie kupowałaś dceki? Ale masz przejebane, ide szukać twowich danych w przelewie xD
 

wszedzie dominando

Odp: ???
« Odpowiedź #53 dnia: 13 Marzec 2021, 13:13:11 »
on tym alkoholikiem może sobie na trade popisać jedynie, akurat ty nieudaczniku do gry nic nie wniosłeś randomie wiec skończ się udzielać xDD i jebnij przelewik żeby wbić 4 rebornika
jak ogarniesz co to ip changer i wbijesz na innego otsa pograć niż rexia to pv
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ???
« Odpowiedź #54 dnia: 13 Marzec 2021, 13:15:49 »
Tak tak, ciśnij po rodzicach, internetowy bohaterze na liścia.

Zawsze Ci którzy najwiecej szczekają w internecie i by połamali maja wygląd typu omena, czyli 20 w łapie i koszulka pit bull, a jak przychodzi co do czego to pala wroty.

Btw. w sobotę listonosz nie pracuje ? Ze taki spocony na tym forum siedzisz.


 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Marzec 2021, 13:17:58 »
Jak stara po zawale, ile zostało dziwce jeszcze? z miesiąc?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ???
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Marzec 2021, 13:19:18 »
Jak stara po zawale, ile zostało dziwce jeszcze? z miesiąc?

Bogate argumenty, jak Twoje CV w kurierce bo podobno się zwalniałes żeby otsa wygrać a i tak nie wyszło.


 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #57 dnia: 13 Marzec 2021, 13:22:14 »
Jak stara po zawale, ile zostało dziwce jeszcze? z miesiąc?

Bogate argumenty, jak Twoje CV w kurierce bo podobno się zwalniałes żeby otsa wygrać a i tak nie wyszło.

Nie zwalniałem tylko brałem płatny urlop. Wiem, że jak pracujesz za 2k na zlecenie w dhl to możesz pomarzyć o czymś takim, żeby w każdym momencie, kiedy tylko chcesz brać sobie 2/3 tygodnie płatnego urlopu albo pracować sobie z domu. Zaraz poniedziałek psie, więc budzik na 5 rano, żeby na zbiórke w dhlu zdążyć
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ???
« Odpowiedź #58 dnia: 13 Marzec 2021, 13:23:29 »
Normalni ludzie biorą „płatny urlop” na wakacje, a widian bierze na tibijke, ale Ty masz najebane na bani, współczuje takiego życia.


 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Marzec 2021, 13:27:48 »
To, że biore płatny urlop kiedy chce nie znaczy, że nie mogę na wakację. Wiem, że jesteś jebanym polaczkiem zarabiającym 2,5 brutto i max 15 dni urlopu płatnego. W sumie pewnie dla ciebie wakacje są tylko w czerwcu i lipcu, ja se mogę robić kiedy tylko chce, mogę kupić ci starego i dywan se z niego zrobić jak bede chciał.

btw. Widzisz różnica między nami jest taka, że ty o wszystkim tylko "słyszałeś" i powtarzasz jak jebany random, a nawet nie wiesz o czym pierdolisz. Ja wszystko co mówię robiłem, włącznie z tym, że gnoiłem takie kurwy jak ty. Budzik 5 rano i dhl, może do czerwca zbierzesz z 1k zł na wakację do kurortu w rybniku
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2021, 13:37:29 wysłana przez Zgnojonyerante »