Here you can change website language:

Autor Wątek: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła  (Przeczytany 7519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:32:44 »
nie dotyczy Ciebie, tylko divine'a ktory jest prawdziwym bogiem tej gry, nie wiem o jakim Zetharze mowisz, bo nie bylo mnie na tym waszym smiesznym podrygu
 

Omen

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:35:56 »
nie dotyczy Ciebie, tylko divine'a ktory jest prawdziwym bogiem tej gry, nie wiem o jakim Zetharze mowisz, bo nie bylo mnie na tym waszym smiesznym podrygu

HAHAHAHHA teraz dopiero zobaczylem co napisales XDD ziomek jestes jebanym pionasem i nikt sie ciebie nie boi to ze masz wygorowane ego bo z goscia co przynosil poty na bitki teraz mozesz przerzucic wszystkich ludzi z tsa na gather, awansik
 
Osoby które lubią ten post: ZIFFER

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:58:06 »
Dobra to tak podsumowując wasze wypociny, skoro według was jesteśmy randomami i tradowami, to jakim cudem wynieśliśmy was bogów z otsa, gdzie na gather mieliście po 20-25 ludzi i macie screeny na fp rexii albo filmiki na youtubie xD

Chyba chujowy lider bo Huszcza poszedł do was na jeden gather i dostaliśmy w pizde xD


 

JERRY

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Kwiecień 2021, 14:01:17 »
Alkoholik serio kto jak kto ale na serio nie masz prawa głosu XD a co do tego co napisales powyzej wroc do pierwszego posta w tym wątku czytaj ze zrozumieniem
 
Osoby które lubią ten post: ZIFFER

Rumeye

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Kwiecień 2021, 14:23:13 »
Alkoholik serio kto jak kto ale na serio nie masz prawa głosu XD a co do tego co napisales powyzej wroc do pierwszego posta w tym wątku czytaj ze zrozumieniem

Nie było tak tylko i wyłącznie dlatego, ze nam wyszli ludzie a Wy mieliście 30 osób po dojściu blokersów?
Warmody dostawaliście w dupe, potem zaczęliście wygrywać i to ledwo, chyba nawet kimbok Ci to mówił

Nie wiem po chuj się przepychać na forum jak każdy ma racje i się nie ugnie

A co do paktu z kimbokiem to jest śmiech, bo trzeba być zaruchancem żeby się dogadywać, jakby sytuacja się odwróciła to również byś się z tego śmiał w opor

Hej kimbok nie bij nas, mam dominację w 30 osób na „zdechlaku” i chcemy się wyexpic . Potem mówić jak to się bezkarnie wyexpilismy, ale nie bij nas pliska
A No i połamania nóg, Omen?
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2021, 14:25:41 wysłana przez Rumeye »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Kwiecień 2021, 14:30:10 »
Alkoholik serio kto jak kto ale na serio nie masz prawa głosu XD a co do tego co napisales powyzej wroc do pierwszego posta w tym wątku czytaj ze zrozumieniem

Nie będziesz ustalal psie kto ma prawo głosu a kto nie xD

Powtarzając to co pisałem kiedyś, możecie w gierce być kimś bo napierdalacie 14h dziennie i wstajecie o 3 w nocy jak omen, ale w realnym życiu możecie mi spermę z chuja spijać kurierzy jebani

Dla takich zjebow i nieudaczników bez życia jak wy wyznacznikiem kto jaka jest osoba jest czas spędzony na tibii.


 

JERRY

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Kwiecień 2021, 15:07:30 »
Alkoholik ty masz naprawde autyzm połączony ze schizofrenią paranoidalna na dodatek hipokryzja level hard przeczytaj swoje posty wczesniejsze a nastepnie ten co teraz wyslales jestem załamany a co do real zycia moge cie kupic NA WŁASNOŚĆ uwierz
 

kim bok

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Kwiecień 2021, 15:10:13 »
na vestii sprzedalem konto, bo wyjezdzalem do polski i nie wiedzialem czy grac bede, nie dlatego, ze wbijales aczki xd a i jako jedyny chcialem cie gnoic na tych mutantach, ale sojusznicy za slabi, wola zabijac nobkow zamiast koksow XD

ale dymy na tej reksi, a tak w ogole to czesc

kocham was bogowie


~kimbok brat wszystkich
 
Osoby które lubią ten post: Cynio

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Kwiecień 2021, 15:26:48 »
Alkoholik ty masz naprawde autyzm połączony ze schizofrenią paranoidalna na dodatek hipokryzja level hard przeczytaj swoje posty wczesniejsze a nastepnie ten co teraz wyslales jestem załamany a co do real zycia moge cie kupic NA WŁASNOŚĆ uwierz


Handlarz samochodów, który kupuje rozjebane auta i sprzedaje jako bezwypadkowe no ciekawe CV


 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Kwiecień 2021, 17:39:54 »
Ja mam wrażenie że ty Alkoholik pierdolisz ze jesteśmy nieudasami w prawdziwym życiu tylko dlatego że wchodzisz na forumke i próbujesz się dowartościować bo samemu ci nie wychodzi. Wiesz czemu tak sądzę?
Ty masz wiecznie problem zakładasz durne tematy na przykład wcześniejszy ja rozumiem ze problemy w prawdziwym życiu ale są od tego lekarze.
Zamiast spędzić w święta w pokoju to kłócisz się z gitami. To w końcu ciebie boli dupa czy nas?
Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Smacznego jajka.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2021, 18:24:21 wysłana przez Frosto »

⚡GG:50619121
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Kwiecień 2021, 17:46:35 »
Ja tam bekę cisne jak Omen pospinany forum co 5 minut odświeża xD

Nie traktuje tych tematów poważnie, miałem tylko nadzieje ze komuś żyłka pęknie i postawią jakiś opór bo nie ma co robić na dedzie, ale słaba psycha wiec czas na x log z deda, szkoda czasu na uganianie się za jakimiś tropeheusami co sami na bugmapie w trapa wbiegają.

Przepraszam chłopaki ze wzbudziłem w Was takie oburzenie, pozdrawiam i trochę dystansu do gierki
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2021, 17:49:36 wysłana przez Alkoholik »


 

SIRONLY

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Kwiecień 2021, 20:46:28 »
na vestii sprzedalem konto, bo wyjezdzalem do polski i nie wiedzialem czy grac bede, nie dlatego, ze wbijales aczki xd a i jako jedyny chcialem cie gnoic na tych mutantach, ale sojusznicy za slabi, wola zabijac nobkow zamiast koksow XD

ale dymy na tej reksi, a tak w ogole to czesc

kocham was bogowie


~kimbok brat wszystkich

SIR ONLY LEPSZY
 

Omen

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Kwiecień 2021, 00:25:52 »
Ja tam bekę cisne jak Omen pospinany forum co 5 minut odświeża xD

Nie traktuje tych tematów poważnie, miałem tylko nadzieje ze komuś żyłka pęknie i postawią jakiś opór bo nie ma co robić na dedzie, ale słaba psycha wiec czas na x log z deda, szkoda czasu na uganianie się za jakimiś tropeheusami co sami na bugmapie w trapa wbiegają.

Przepraszam chłopaki ze wzbudziłem w Was takie oburzenie, pozdrawiam i trochę dystansu do gierki


Wchodze na to forum tylko po to zeby posmiac sie z takich petow jak ty
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Kwiecień 2021, 08:57:50 »
Tak omen jesteś największym godusem i największym bykiem na rexi


 

JERRY

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Kwiecień 2021, 12:58:52 »
Alkoholik serio kto jak kto ale na serio nie masz prawa głosu XD a co do tego co napisales powyzej wroc do pierwszego posta w tym wątku czytaj ze zrozumieniem

Nie było tak tylko i wyłącznie dlatego, ze nam wyszli ludzie a Wy mieliście 30 osób po dojściu blokersów?
Warmody dostawaliście w dupe, potem zaczęliście wygrywać i to ledwo, chyba nawet kimbok Ci to mówił

Nie wiem po chuj się przepychać na forum jak każdy ma racje i się nie ugnie

A co do paktu z kimbokiem to jest śmiech, bo trzeba być zaruchancem żeby się dogadywać, jakby sytuacja się odwróciła to również byś się z tego śmiał w opor

Hej kimbok nie bij nas, mam dominację w 30 osób na „zdechlaku” i chcemy się wyexpic . Potem mówić jak to się bezkarnie wyexpilismy, ale nie bij nas pliska
A No i połamania nóg, Omen?
WARMODY SA NADAL NA STRONIE ZAPOZNAJ SIE Z NIMI JAK WYGRYWALISMY LEDWO TO GDZIE BYLES PRZEZ POL ROKU JAK EXPILISMY?
DLACZEGO WAM WYSZLI LUDZIE? PSYCHA SIADŁA
DLACZEGO WZIELISMY BLOKERSÓW? KTO PIERWSZY ICH WZIAL? WY!
KTO MIAL ZAWSZE PO KILKA OSOB WIECEJ NA GATHER A JA CHODZILEM NA T4 I WALCZYLEM MIMO ZE BYLO NAS 8-10 a WAS 20?
WY W 10 OSOB TO NAWET PODRYGU NIE MIELISCIE W GLOWIE A GDZIE DOPIERO WALKA
GOSTEK WBILISMY WSZYSCY MAX LVLE POLOWA POSPRZEDAWALA CHARY TAK JAK NP JA MOJEGO MSA I WTEDY SIE OBUDZILISCIE I WROCILISCIE
ZROZUM PRZEGRALISCIE OTSA A VESTIA ZWERYFIKOWALA RAZ NA ZAWSZE I ZAMKNIJ TEMAT
KIMBOK BRAT I DOBRZE ZE EXPIL A JA NIE DOSC ZE SMIGALEM SOBIE I PRACOWALEM BOT BEZKARNIE BIEGAL A TY STALES ZARUCHANY W DEPO

PS. JUZ NIE MOWIAC O TYM ZE WOLALISCIE KOGO TYLKO MOZECIE ZEBY TYLKO POMOGL NA BITCE A I TAK PRZEWAZNIE GOWNO TO DALO

PS2. JUZ W OGOLE NIE WSPOMINAJAC O TYM ZE GDYBY NIE MY ( BO SIE ROZDZIELILISMY TAK TO GRALISMY RAZEM ) TO NIE BYLO BY W OGOLE TEJ GADKI BO TWOJ LIDER ZEBY COS SIE DZIALO POSTANOWIL ISC DO WAS TO O CZYM MY KURWA ROZMAWIAMY XDDDD
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2021, 13:04:51 wysłana przez JERRY »
 
Osoby które lubią ten post: Sandal