Here you can change website language:

Autor Wątek: Ban dla tych których zabiłem  (Przeczytany 8568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kruszyna

Ban dla tych których zabiłem
« dnia: 30 Maj 2021, 10:00:27 »
Nazwa wątku trochę przewrotna, ale już piszę dlaczego:
Tematem jest poprawa sytuacji na serwerze poprzez ogarniecie wbijania RS-ów dla botów. Wprowadzacie dużo dobrych zmian poprzez bany za przeszkadzanie w robieniu questów, bany w zabijananiu randomów itp. ale te czyny są w rzeczywistości małą szkodą, w porównaniu do wbicia RS. RS-a ma tylko jeden cel - kradzież. A skoro traci sie wszystkie itemy, to gra przestała mieć sens, bo nie będę kupował drugi raz tego samego, po to żeby znowu ktoś się na mnie zaczaił. (expienie non stop przy kompie nie ma sensu o czym doskonale wiecie, a funkcja bicia mobow pojedynczo po pojawieniu sie gracza na ekranie sie nie sprawdza, bo expy sa zabite i non stop ktoś jest w zasięgu pola widzenia). Tracicie więc stabilnych graczy przez oszustów i jest na chwilę obecną na to pełne przyzwolenie.
Dodam, że nigdy nikogo umyślnie tu nie zabiłem i komplet fragów jest wbity przez niemal  1 godzinę.

Wnoszę więc o bany dla tych kont, które mnie zabiły i które zabił dzisiaj mój biedny Okruszek, a także o zwrot skradzionych itemów.
Proszę o zajęcie stanowiska przez administrację.
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2021, 10:14:11 wysłana przez Kruszyna »
 

Mrozu

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj 2021, 10:10:38 »
Co to nasza wina, że bota nie przypilnowałeś?  ;D
Wystarczyło jakiś skrypt ustawić na anty-rsa, jak nie pilnowałeś bota.
 

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maj 2021, 10:18:27 »
Gratuluję podejścia.

Wskazuję dziurę w systemie. Nie chcecie to jej nie łatajcie i traćcie graczy, bo nie kliknął ktoś anty rs-a. Pozwalajcie na kradzież dalej.

P.S.
A jak ktoś idzie na questa i go ktoś zabije to trup czemu jest winien i czemu wiec agresor dostaje bana?
 
Osoby które lubią ten post: Harley

Mrozu

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Maj 2021, 10:21:24 »
Dziure w systemie? To na jakimś serwerze nie da się wbić w ten sposób rsa?
 
Osoby które lubią ten post: Lays, Harley

Harley

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maj 2021, 10:29:01 »
Gostek anty rs. W dodatku samoczynnie od servera masz kurwa komunikat nie exp na spamie UE. Więc utkaj pizde randomie mogę Ci coś po taniości ojebac. Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889

Mrozu

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Maj 2021, 10:35:27 »
Zresztą dodam, że akurat u nas wymaga to trochę wysiłku umysłowego i czasowego, bo na innym serwerze w 5 minut masz rsa, a tutaj masz komunikaty, jak już ktoś wyżej wspomniał, mega wysoki poziom fragów na rsa, nie zaliczenie fragów z tego samego IP w ciagu okreslonego czasu + jak pada ktoś za szybko to jeszcze go system banuje na 24h.
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889, Harley

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maj 2021, 10:37:08 »
"To na jakimś serwerze nie da się wbić w ten sposób rsa?" to zdanie jak ze szkoły kiedy dziecko tłumaczy się że dwójkę dostało: "ale wszyscy dostali"
To jak ten serwer ma być taki jak wszystkie inne to nie mam pytań.
Chwała złodziejstwu!

P.S. Sprawdź w statystykach ile osób logowało się ostatni raz po wbiciu rs-a.
Pozdrawiam osoby, które spotkałem na tym serwerze.
Elo!
 

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Maj 2021, 10:38:22 »
Jak widać system nie zadziałał.
 

Harley

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Maj 2021, 10:39:25 »
Wal x loga gostek xd zbanowali mi konto przez ciebie mordo więc przestań płakać.
 

Mrozu

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Maj 2021, 11:50:26 »
Systemy utrudniają, a nie chronią przed rs'em, tak jak już napisałem wyżej na każdym innym serwerze wbili, by Ci tego rsa jescze łatwiej i szybciej.
 

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Maj 2021, 12:14:10 »
Wiem Mrozu, że gdzie indziej poszłoby szybciej, ale według mnie zabezpieczenie, które macie też na chwilę obecną niewiele daje, skoro RS wskoczył przy pierwszej lepszej okazji. Uwagę swoją zgłosiłem. Co dalej z nią zrobicie zależy od Was, ale wydaje mi się, że zostawienie tego bez echa nie wpłynie na poprawę grywalności, bo serwer nastawiony jest na długodystansowców, a jeżeli ktoś dziubie i zbiera itemy a potem ktoś mu je kradnie to motywacja do dalszej gry spada do 0 i już tu nie wróci, bo nie ma do czego, bo czas potrzebny na zrobienie konkretnej postaci jest bardzo długi.
Można postać kupić, ale co z tego skoro bez zostawiania jej na noce nie ma progresu, więc wracamy do meritum.
Pozdrawiam,
 

Harley

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Maj 2021, 13:53:27 »
Gostek jeden skrypt wystarcza. A ty myślisz że postawiłeś se ptero i polata cała nockę.. Kto inny by cię pewnie ubił jednak ta drużyna pomyślała natrudził się chociaż ktoś chciał ci pomóc uszatek itp. Ale cóż wygrywają osoby które myślą.
Pozdrawiam
 

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Maj 2021, 14:11:37 »
Jest taka jedna złota zasada, jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj.
Chyba, że dalej chcesz potwierdzać swój poziom zarówno inteligencji jak i moralny, nazywając kradzież myśleniem.
Nie raz nie dwa postać pada na ptero, bo komuś przeszkadza w expieniu. Jest to jak nabardziej 'sportowe' zachowanie. Na tym polega gra. Ale Ty jesteś po prostu złodziejem, który nie chciał konkurować a oszukiwać, wykorzystując niedopracowane zasady - Nie ma to nic wspólnego z myśleniem.
Powiem więcej jeżeli jesteś taki inteligentny jak piszesz, to spraw żeby ilość graczy na serwerze wzrastała. Czy tylko oszukiwać umiesz? 
 

OMEN KOCUR

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Maj 2021, 14:19:44 »
Jest taka jedna złota zasada, jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj.
Chyba, że dalej chcesz potwierdzać swój poziom zarówno inteligencji jak i moralny, nazywając kradzież myśleniem.
Nie raz nie dwa postać pada na ptero, bo komuś przeszkadza w expieniu. Jest to jak nabardziej 'sportowe' zachowanie. Na tym polega gra. Ale Ty jesteś po prostu złodziejem, który nie chciał konkurować a oszukiwać, wykorzystując niedopracowane zasady - Nie ma to nic wspólnego z myśleniem.
Powiem więcej jeżeli jesteś taki inteligentny jak piszesz, to spraw żeby ilość graczy na serwerze wzrastała. Czy tylko oszukiwać umiesz?

Szukalem jakiegos placzu alkoholika na temat aktualizacji a tu taka perelka sie trafila.
Ziomek powiem ci krotko, wychodzisz na ulice, wyzywasz goscia 30kilo wagi wiecej po czym dostajesz na cipe kto jest winny? Ty bo sam sie o to prosiles czy on ze wyjebal kretynowi?

Tak samo ze spamem ue. Napierdalasz ue na spam i myslisz ze bedziesz do konca otsa bezkarny biegal - trzeba sobie bylo jeszcze powrotne wpt zrobic XD

Oni cie nie okradli tylko wzieli na co im pozwoliles tyle w temacie mam nadzieje ze juz zajebiesz xloga bo sie tego czytac nie da
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Maj 2021, 14:25:30 »
Jest taka jedna złota zasada, jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj.
Chyba, że dalej chcesz potwierdzać swój poziom zarówno inteligencji jak i moralny, nazywając kradzież myśleniem.
Nie raz nie dwa postać pada na ptero, bo komuś przeszkadza w expieniu. Jest to jak nabardziej 'sportowe' zachowanie. Na tym polega gra. Ale Ty jesteś po prostu złodziejem, który nie chciał konkurować a oszukiwać, wykorzystując niedopracowane zasady - Nie ma to nic wspólnego z myśleniem.
Powiem więcej jeżeli jesteś taki inteligentny jak piszesz, to spraw żeby ilość graczy na serwerze wzrastała. Czy tylko oszukiwać umiesz?

Szukalem jakiegos placzu alkoholika na temat aktualizacji a tu taka perelka sie trafila.
Ziomek powiem ci krotko, wychodzisz na ulice, wyzywasz goscia 30kilo wagi wiecej po czym dostajesz na cipe kto jest winny? Ty bo sam sie o to prosiles czy on ze wyjebal kretynowi?

Tak samo ze spamem ue. Napierdalasz ue na spam i myslisz ze bedziesz do konca otsa bezkarny biegal - trzeba sobie bylo jeszcze powrotne wpt zrobic XD

Oni cie nie okradli tylko wzieli na co im pozwoliles tyle w temacie mam nadzieje ze juz zajebiesz xloga bo sie tego czytac nie da

Widzę omen historie z życia wzięta na forum opisał xD

A co do rsow to skoro nie można zabijać randomow bo to jest utrudnie im gry, to rsa wbić i zajebac go i cały dorobek to już git, to takjakbym Mrozu zajebal randoma i napisał przecież mógł se spierdolic albo zrobić wpt powrotne ze wracają mu do pz jak ktoś na ekranie

A tak na serio podchodząc do tematu to zależy kto by Ci rsa wbił, wbili Ci rsa sponsorzy mroza którzy kupują postacie/hunting fire/double expy za plny , jakby to był ktoś od nas to pewnie z miejsca chary na aukcje xD
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2021, 14:31:27 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Kruszyna