Here you can change website language:

Autor Wątek: Ban dla tych których zabiłem  (Przeczytany 7840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Maj 2021, 14:33:53 »
OMEN, to po co czytasz? Post nie do ciebie jest kierowany.
A jeżeli już przeczytałeś to opanuj jeszcze czytanie ze zrozumieniem, bo zabić kogoś, bo biega na spamie UE to jedno, a okraść to drugie.
Zabijanie jest wliczone w ryzyko gry. Każdy płaci za to 'karę' płacąc za blessy. Okradanie przyczynia się tylko do zmniejszania populacji na serwerze.
Nie odpowiadaj. Nie liczę na nic wnoszącego do sprawy.
 

Mrozu

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Maj 2021, 14:38:25 »
Jest taka jedna złota zasada, jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj.
Chyba, że dalej chcesz potwierdzać swój poziom zarówno inteligencji jak i moralny, nazywając kradzież myśleniem.
Nie raz nie dwa postać pada na ptero, bo komuś przeszkadza w expieniu. Jest to jak nabardziej 'sportowe' zachowanie. Na tym polega gra. Ale Ty jesteś po prostu złodziejem, który nie chciał konkurować a oszukiwać, wykorzystując niedopracowane zasady - Nie ma to nic wspólnego z myśleniem.
Powiem więcej jeżeli jesteś taki inteligentny jak piszesz, to spraw żeby ilość graczy na serwerze wzrastała. Czy tylko oszukiwać umiesz?

Szukalem jakiegos placzu alkoholika na temat aktualizacji a tu taka perelka sie trafila.
Ziomek powiem ci krotko, wychodzisz na ulice, wyzywasz goscia 30kilo wagi wiecej po czym dostajesz na cipe kto jest winny? Ty bo sam sie o to prosiles czy on ze wyjebal kretynowi?

Tak samo ze spamem ue. Napierdalasz ue na spam i myslisz ze bedziesz do konca otsa bezkarny biegal - trzeba sobie bylo jeszcze powrotne wpt zrobic XD

Oni cie nie okradli tylko wzieli na co im pozwoliles tyle w temacie mam nadzieje ze juz zajebiesz xloga bo sie tego czytac nie da

Widzę omen historie z życia wzięta na forum opisał xD

A co do rsow to skoro nie można zabijać randomow bo to jest utrudnie im gry, to rsa wbić i zajebac go i cały dorobek to już git, to takjakbym Mrozu zajebal randoma i napisał przecież mógł se spierdolic albo zrobić wpt powrotne ze wracają mu do pz jak ktoś na ekranie

A tak na serio podchodząc do tematu to zależy kto by Ci rsa wbił, wbili Ci rsa sponsorzy mroza którzy kupują postacie/hunting fire/double expy za plny , jakby to był ktoś od nas to pewnie z miejsca chary na aukcje xD

Niesamowity jesteś, zawsze tylko Wy jesteście karani według Ciebie  ;D
Tyle, że mam wrażenie, że to właśnie ta druga strona jest częściej karana, ale no to też wynika z ich zachowania oczywiście, dzisiaj np. standardowo jeden od nich dostał bana za zabijanie randomów i nie ma płaczu. Od Was, by były zaraz tematy  :D
 
Osoby które lubią ten post: OMEN KOCUR

OMEN KOCUR

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Maj 2021, 14:41:06 »
OMEN, to po co czytasz? Post nie do ciebie jest kierowany.
A jeżeli już przeczytałeś to opanuj jeszcze czytanie ze zrozumieniem, bo zabić kogoś, bo biega na spamie UE to jedno, a okraść to drugie.
Zabijanie jest wliczone w ryzyko gry. Każdy płaci za to 'karę' płacąc za blessy. Okradanie przyczynia się tylko do zmniejszania populacji na serwerze.
Nie odpowiadaj. Nie liczę na nic wnoszącego do sprawy.

Czytam to dlatego ze jebany kretynie wstawiles post na forum a nie prywatnej wiadomosci wiec mam prawo sie wypowiedziec i pocisnac taka sciere ktora chce sie powiesic bo eq na dedzie stracil. Twoje EQ z postaci jest wliczone w ryzyko expienia na full spam ue nie wiem czego nie czaisz a teraz otrzyj lzy i dolacz do funclubu alkoholika bo podobne iq widze
 

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Maj 2021, 14:49:56 »
OMEN, to po co czytasz? Post nie do ciebie jest kierowany.
A jeżeli już przeczytałeś to opanuj jeszcze czytanie ze zrozumieniem, bo zabić kogoś, bo biega na spamie UE to jedno, a okraść to drugie.
Zabijanie jest wliczone w ryzyko gry. Każdy płaci za to 'karę' płacąc za blessy. Okradanie przyczynia się tylko do zmniejszania populacji na serwerze.
Nie odpowiadaj. Nie liczę na nic wnoszącego do sprawy.

Czytam to dlatego ze jebany kretynie wstawiles post na forum a nie prywatnej wiadomosci wiec mam prawo sie wypowiedziec i pocisnac taka sciere ktora chce sie powiesic bo eq na dedzie stracil. Twoje EQ z postaci jest wliczone w ryzyko expienia na full spam ue nie wiem czego nie czaisz a teraz otrzyj lzy i dolacz do funclubu alkoholika bo podobne iq widze

Ehh, jak wyżej ....  Nie denerwuj się tak, bo stres cie wykończy.

 
Osoby które lubią ten post: Lays

OMEN KOCUR

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Maj 2021, 14:57:22 »
OMEN, to po co czytasz? Post nie do ciebie jest kierowany.
A jeżeli już przeczytałeś to opanuj jeszcze czytanie ze zrozumieniem, bo zabić kogoś, bo biega na spamie UE to jedno, a okraść to drugie.
Zabijanie jest wliczone w ryzyko gry. Każdy płaci za to 'karę' płacąc za blessy. Okradanie przyczynia się tylko do zmniejszania populacji na serwerze.
Nie odpowiadaj. Nie liczę na nic wnoszącego do sprawy.

Czytam to dlatego ze jebany kretynie wstawiles post na forum a nie prywatnej wiadomosci wiec mam prawo sie wypowiedziec i pocisnac taka sciere ktora chce sie powiesic bo eq na dedzie stracil. Twoje EQ z postaci jest wliczone w ryzyko expienia na full spam ue nie wiem czego nie czaisz a teraz otrzyj lzy i dolacz do funclubu alkoholika bo podobne iq widze

Ehh, jak wyżej ....  Nie denerwuj się tak, bo stres cie wykończy.

co tam sapales na temat czytania ze zrozumieniem?
wale sie ciebie beke jebany marginesie
 

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Maj 2021, 15:11:04 »
OMEN, to po co czytasz? Post nie do ciebie jest kierowany.
A jeżeli już przeczytałeś to opanuj jeszcze czytanie ze zrozumieniem, bo zabić kogoś, bo biega na spamie UE to jedno, a okraść to drugie.
Zabijanie jest wliczone w ryzyko gry. Każdy płaci za to 'karę' płacąc za blessy. Okradanie przyczynia się tylko do zmniejszania populacji na serwerze.
Nie odpowiadaj. Nie liczę na nic wnoszącego do sprawy.

Czytam to dlatego ze jebany kretynie wstawiles post na forum a nie prywatnej wiadomosci wiec mam prawo sie wypowiedziec i pocisnac taka sciere ktora chce sie powiesic bo eq na dedzie stracil. Twoje EQ z postaci jest wliczone w ryzyko expienia na full spam ue nie wiem czego nie czaisz a teraz otrzyj lzy i dolacz do funclubu alkoholika bo podobne iq widze

Ehh, jak wyżej ....  Nie denerwuj się tak, bo stres cie wykończy.

co tam sapales na temat czytania ze zrozumieniem?
wale sie ciebie beke jebany marginesie
"wale sie ciebie beke jebany marginesie"  i z czytaniem i z pisaniem chyba masz problem.
Przeczytaj to teraz tylko powoli, żebyś zrozumiał:
1. Post był do administracji.
2. Mrozu odpisał że nie ponosi za to winy - to na tą chwilę oczywiste, takiej odpowiedzi się spodziewałem .
3. Na przyszłość poruszyłem temat nieproporcjonalności kar (kary za zabicie randoma są, za kradzież całego eq nie) i przyczyn odchodzenia ludzi z serwerów. Jak Mrozu nie zadba o graczy to gracze nie zadbają o niego.
4. Twoja gównoburza, która nic nie wnosi do tematu.
 

Mrozu

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Maj 2021, 15:21:53 »
Jedynie rozwiązane jakie tutaj, by było to wyłączenie rs'a na serwerze, a to spowodowałoby, że wszyscy expiliby na spamie UE  :-\ :-X
 

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Maj 2021, 15:31:02 »
Może nie tyle co wyłączenie co zmiana jego warunków np. wywalenie postaci po x fragach, albo dać sensowne kary za nabijanie rs'a.
 

Reksio

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Maj 2021, 15:50:21 »
kary za rs'a ? xD wystarczy skrypt ustawic to jest serwer PVP wiec czemu maja byc jakies kary?
 

Zenki

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Maj 2021, 15:54:39 »
KURWO, co ty placzesz wjebali ci rsa i tyle, to nie jest pierwszy rs na tym otsie.
Bylo trzeba nie stawiac bota tylko expic recznie elo

Mrozu zamykaj mu ten temat elo
 

Vallention

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Maj 2021, 16:00:05 »
W mojej opinii to mimo wszystko jak ktoś wyżej napisał, żeby wbić tego red skulla komuś jest bardzo ciężko, ale no jak już się tak zdarzy to osoba co na spamie ue zostawia postać i odchodzi od kompa jest temu winna. Bo to jest trochę na zasadzie jakby ktoś sobie przerzucał rzeczy z jednej postaci na drugą po przez wyrzucenie itema pod siebie i szybkie ctrl+g, a ktoś inny by to zdążył zebrać. Wiadomo exp na spamie ue leci o wiele szybciej, ale no coś za coś przynajmniej nie expiąc na tym spamie masz pewność, że po odejściu od kompa nie zastaniesz postaci bez eq. Jeśli chce się expić koniecznie na spamie ue, to z tego co wiem jest skrypt, który po x fragach używa frag removera.
 

Kruszyna

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Maj 2021, 16:01:13 »
kary za rs'a ? xD wystarczy skrypt ustawic to jest serwer PVP wiec czemu maja byc jakies kary?

I Ty Reksiu nie czytasz, ze zrozumieniem ;]. Nie za RS'a tylko za wbijanie RS'a. Przypomne Wam, że RS na tibii jest to po żeby nie kampić innych graczy a nie po to żeby chronić złodziei.
Zenki, idz do kolegów kraść itemy.
Możecie zamykać temat, bo nie chce mi się już tłumaczyć tego tłokom.
Powodzenia z serwem w każdym badź razie, bo zostałem tu i tak dłużej niż zakładałem, więc plus dla Was.
 

Zenki

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Maj 2021, 16:07:05 »
kary za rs'a ? xD wystarczy skrypt ustawic to jest serwer PVP wiec czemu maja byc jakies kary?

I Ty Reksiu nie czytasz, ze zrozumieniem ;]. Nie za RS'a tylko za wbijanie RS'a. Przypomne Wam, że RS na tibii jest to po żeby nie kampić innych graczy a nie po to żeby chronić złodziei.
Zenki, idz do kolegów kraść itemy.
Możecie zamykać temat, bo nie chce mi się już tłumaczyć tego tłokom.
Powodzenia z serwem w każdym badź razie, bo zostałem tu i tak dłużej niż zakładałem, więc plus dla Was.

TO JEST OTS PVP GOSTEK KURWA, NA KAZDYM OTSIE SIE WBIJA RSY NIE PODOBA SIE TO WYPIERDALAJ PROSTA SPRAWA
 

Snieg

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Maj 2021, 16:12:36 »
auto 200 | listas 'UE & Target' | set color 300 400 500 | ifplayeronscreen {say 'flam shen' | wait 1 | end} | ifnoplayeronscreen { if [$monstersaround.5 >= 1] { if [$mp >= 1] { say 'exevo crazy'} } }


prosze bardzo - ogólno dostępny skrypt na bicie targeta gdy pojawi sie gracz na ekranie. :DD wolniej expisz bo troche ich lata na ptero ale przynajmniej budzisz sie rano i masz itemy XDDD
 

exori boli

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Maj 2021, 18:09:10 »
auto 200 | listas 'UE & Target' | set color 300 400 500 | ifplayeronscreen {say 'flam shen' | wait 1 | end} | ifnoplayeronscreen { if [$monstersaround.5 >= 1] { if [$mp >= 1] { say 'exevo crazy'} } }


prosze bardzo - ogólno dostępny skrypt na bicie targeta gdy pojawi sie gracz na ekranie. :DD wolniej expisz bo troche ich lata na ptero ale przynajmniej budzisz sie rano i masz itemy XDDD

z tym skryptem to chuja sie rano z itemami budzisz jezeli na mage bombie latasz wystarczy odejsc chlop uzywa bomby i w sekunde podbiegasz i dostajesz koncowką bo bomba chyba 4 razy bije czy jakos tak