Here you can change website language:

Autor Wątek: Pomysł  (Przeczytany 3339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mefedron

Pomysł
« dnia: 14 Czerwiec 2021, 10:35:00 »
Mam pytanie/pomysł, dlaczego bys nie chciał Mrozu wprowadzic np czegos typu "Premium Acces" który można by było kupic jedynie za realny hajs, 10 lub 20zł? albo np Elite pointsy? (tak wiem sa te hunting areny ale to wychodzi tak drogo ze nikt tam praktycznie normalny nie biega) Dostep by działał na jedną postac, na zawsze. W dostepie premium nowe exp roomy? Na pewno bys zarobil na tym troche pieniazka a i lepiej by sie gralo bo trzeba 500k lvlami latac na tych samych respach co 200k lvlami, dodatkowo random gracze sa ubijani przez osoby grajace tu dlugo, wedlug mnie nie ma szans dogonic topowych graczy zeby cos na tym otsie powalczyc. Na pewno zrobic respy dla Ciebie lub innego GMa to chwila moment, a jesli nie to nawet ja moglbym porobic respy, za darmo i podeslac Ci screeny czy pasuja czy nie pasuja. Uprzedzajac odpowiedz typu "kiedys 700k lvl wbijalo sie na Emo" powiem tak, ze w rl Tibii tez kiedys sie bilo tylko demony na wyzszym lvlu, a gra bez aktualizacji wkoncu traci smak. Nie wiem dlaczego tak sie bronicie przed dodaniem jakis mobów nowych i respów, przeciez to dlugo nie zajmuje
 
Osoby które lubią ten post: Nati

Mrozu

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Czerwiec 2021, 10:40:05 »
Dodajemy przecież nowe moby, tylko, że jak będzie tak dużo trapów tych nowych potworów to raz, że nikt nie będzie korzystał z hunting aren, a dwa to expienie ciągle samemu, że nawet nikt nie czyści respa też nie jest dobrym rozwiązaniem, aktualna ilość respów na otsie jest chyba wystarczająca, trzeba się tylko pozbyć starych mobów. Liczę na inne zadanie w tym temacie.
 

Mefedron

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Czerwiec 2021, 10:45:38 »
dla przykladu, ja 400k lvlem latalem po kazdym jednym tp na hadesie, atlantis, gold city, stone ptero i kazdy zajety przez 600k lvl :D

rowniez licze na zdanie innych, fajnie jakby wieksza grupa sie odezwala bo razem moze na cos namowimy Mroza :D
 

sir metka

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Czerwiec 2021, 11:17:35 »
Na hunting areny pomimo, że wychodzi drogo to i tak dostać się nie można, a Mrozu zarobi więcej na hunting fire niż na twoim pomyśle.
Serio myślisz, że PREMIUM by nie kupili ci sami ludzie co latają na zombi teraz i ci zajmują respa?
Odrzucam pomysł następny proszę xD
 

Mefedron

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Czerwiec 2021, 11:38:33 »
no ale jakby dodal 20 respów na "premium" to na pewno by sie przyjemniej gralo niz efrety emo phyrusy i ptero :)
 

sir metka

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Czerwiec 2021, 14:37:14 »
Mefedron nie żyjmy marzeniami, że Mrozu coś doda xD no chyba, że kosmos po wejściu w teleport albo wojskowe rangi na które i tak nie ma pomysłu jakie te atrybuty mają dawać w  przyszłości xD
Przykład z Petami one nie działają już chyba od co najmniej 3 miesięcy xD i nie da się wyexpić ich na maxa xD ale jak wyexpisz je na maxa to dostaną buffa! xD
Rozumiesz ironię sytuacji xD ?
Mógłby równie dobrze skopiować expy z Rlevo i Sand i wkleić wszyscy by skakali do góry jupi ale tego nie robi xD
 
Osoby które lubią ten post: Samgold, Alkoholik, MrocznikoV, Nati

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pomysł
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwiec 2021, 20:46:57 »
Mefedron nie żyjmy marzeniami, że Mrozu coś doda xD no chyba, że kosmos po wejściu w teleport albo wojskowe rangi na które i tak nie ma pomysłu jakie te atrybuty mają dawać w  przyszłości xD
Przykład z Petami one nie działają już chyba od co najmniej 3 miesięcy xD i nie da się wyexpić ich na maxa xD ale jak wyexpisz je na maxa to dostaną buffa! xD
Rozumiesz ironię sytuacji xD ?
Mógłby równie dobrze skopiować expy z Rlevo i Sand i wkleić wszyscy by skakali do góry jupi ale tego nie robi xD

Od pół roku na loscie jest tez quest na doniczkę na loscie , specjalnie schowany npc do konewki która kosztowała bodajże 5-10k dc, kwiat miał coś dawać po wyrośnięciu xD

Nie kumam na chuj dodawać jakieś zmiany które nie sa wykończone tylko „w przyszłości zobaczymy co z tego będzie”

Mrozu to tak jakbyś szedł do pracy i szef by ci powiedział zobaczymy w przyszłości co z tego będzie może będziesz zapierdalal za darmo a może dostaniesz jakiś hajs


 
Osoby które lubią ten post: MrocznikoV

HegeLu

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Czerwiec 2021, 21:26:56 »
ale jaja na dedzie xd
 

Mefedron

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Czerwiec 2021, 04:22:46 »
Mefedron nie żyjmy marzeniami, że Mrozu coś doda xD no chyba, że kosmos po wejściu w teleport albo wojskowe rangi na które i tak nie ma pomysłu jakie te atrybuty mają dawać w  przyszłości xD
Przykład z Petami one nie działają już chyba od co najmniej 3 miesięcy xD i nie da się wyexpić ich na maxa xD ale jak wyexpisz je na maxa to dostaną buffa! xD
Rozumiesz ironię sytuacji xD ?
Mógłby równie dobrze skopiować expy z Rlevo i Sand i wkleić wszyscy by skakali do góry jupi ale tego nie robi xD

Od pół roku na loscie jest tez quest na doniczkę na loscie , specjalnie schowany npc do konewki która kosztowała bodajże 5-10k dc, kwiat miał coś dawać po wyrośnięciu xD

Nie kumam na chuj dodawać jakieś zmiany które nie sa wykończone tylko „w przyszłości zobaczymy co z tego będzie”

Mrozu to tak jakbyś szedł do pracy i szef by ci powiedział zobaczymy w przyszłości co z tego będzie może będziesz zapierdalal za darmo a może dostaniesz jakiś hajs

+1

w Tibii jest kilkadziesiat tysiecy różnych potworów a na tym OTSie jest ile takich na ktorych mozesz expic przed rebornem? Policzmy, do 75k lvl sa 3 potwory, po 75k jest moze ze 4 rodzaje potworów, od 200k sa tylko sea serpenty (XDDD), i potem znowu musisz wracac na zombi cory (XDDD) to brzmi jak jakas wersja demo slabej gry sprzed 20 lat imo
Zero rywalizacji, wystarczy ze grasz dluzej i mozesz kazdego ujebać na suke na expowisku bo masz wyzszy lvl, jak Ci mniejsi gracze maja postawic jakis opor? Podejrzewam ze jakby bylo gdzie wyexpic chary to wkoncu by sie ludzie zebrali i zrobili jakis team zeby sie troche pobic na tym otsie, ale co ja tam moge wiedziec pewnie :P
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2021, 04:25:47 wysłana przez Mefedron »
 

Vallention

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Czerwiec 2021, 13:40:08 »
Ogólnie to patrząc na to co piszecie, według mnie powinny być osobne bramki dla ludzi bez reba, z 1 rebem, 2 rebem itd. Różne expowiska, bo to też trochę męczy taka monotonia. Expisz na zombi corach wbijesz kolejnego reba zaś idziesz na zombi cory i tak w kółko. A myślę że jeśli byłby taki podział bramkowy to też troszkę inaczej byłoby. Może ktoś się zgodzi ze mną może nie ale no myślę że w miarę dobrze mówię  :)
 

Samgold

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Czerwiec 2021, 14:03:27 »
Ogólnie to patrząc na to co piszecie, według mnie powinny być osobne bramki dla ludzi bez reba, z 1 rebem, 2 rebem itd. Różne expowiska, bo to też trochę męczy taka monotonia. Expisz na zombi corach wbijesz kolejnego reba zaś idziesz na zombi cory i tak w kółko. A myślę że jeśli byłby taki podział bramkowy to też troszkę inaczej byłoby. Może ktoś się zgodzi ze mną może nie ale no myślę że w miarę dobrze mówię  :)

Co wy kurwa ręcznie expicie że wam się moby nudzą? xD
 

Vallention

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Czerwiec 2021, 16:17:59 »
Ogólnie to patrząc na to co piszecie, według mnie powinny być osobne bramki dla ludzi bez reba, z 1 rebem, 2 rebem itd. Różne expowiska, bo to też trochę męczy taka monotonia. Expisz na zombi corach wbijesz kolejnego reba zaś idziesz na zombi cory i tak w kółko. A myślę że jeśli byłby taki podział bramkowy to też troszkę inaczej byłoby. Może ktoś się zgodzi ze mną może nie ale no myślę że w miarę dobrze mówię  :)

Co wy kurwa ręcznie expicie że wam się moby nudzą? xD

Nie ręcznie ale no jest to monotonia tak uważam, bo nawet jak szedłbyś gdzie indziej tego bota postawić i np nw przykładowo byłby jakiś mob co walił by obrażenia od trucizn i jakiś item co redukuje te obrażenia (coś jak fwb od ognia) to już wiesz coś trochę inaczej bo musisz mieć choćby tego skrypta, żeby np odnawiać ten item. Nw może kombinuje ale według mnie trochę inaczej by się grało jakby była większa różnorodność tych mobów, jak uważasz inaczej spoko :D
 

Mrozu

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Czerwiec 2021, 11:10:54 »
Dobrze panowie, reasumując bardziej Wam zależy na jakimś nowym potworze na dany przedział poziomowy, czy więcej expów z danym mobem? Jak to drugie to z jakim najbardziej.
 

Mefedron

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Czerwiec 2021, 13:34:01 »
Brakuje expów dla lvl 400k+, niby jakies sa ale sa pozajmowane przez 600k lvle ktore ubijaja czlowieka jak sie tam wejdzie wiec i pewnie brak expow na 600k lvl, dobrze by bylo jakby byly jakies respy na 300k, 400k, 500k 600k, tylko nie po 1 respie bo bedzie zajety 24/7, tak zeby kazdy mial w miare rowne szanse wyexpic sobie chara bo nie ma podjazdu do ludzi ktorzy maja teamy a nie kazdy ma czas zeby grac w teamie i napierdalac w gierke 24/7, jednorazowy platny dostep moglby byc nawet na takie miejsca i ja nie mialbym z tym problemu, kazdy skorzysta :D i mrozu i gracze
 

Vallention

Odp: Pomysł
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Czerwiec 2021, 21:38:32 »
Więcej respów przed wszystkim od rebów. Bo okej gra może być trudniejsza, że mniej expa leci itd ale no uważam że słabo trochę jak na jednym respie może biegać osoba zarówno z 0 rebornem jak i z 4. No i też myślę, że respy od 600k by się przydały.