Here you can change website language:

Autor Wątek: Tel bot  (Przeczytany 1765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ezi Pop

Tel bot
« dnia: 03 Luty 2022, 08:26:56 »
Witam wszystkich , mam mały problem a może ktoś wie jak można a czy w ogóle da się to zrobić . Chodzi mi jak mam odpalonego bota na telefonie czy moge jakos zminimalizować tibie i robić coś innego na tel ? Bo jak zminimalizuje bota i wejdę w tibie to muszę na nowo się zalogować , ma ktoś też taki problem ? Może wie jak to zrobić i się zemną podzieli tym ??
 

Aglemoron

Odp: Tel bot
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2022, 01:21:33 »
Niestety  nie ma możliwości zminimalizowania tibi. Jedyna rzecz jak sprawdzałem to zablokować ekran i bot chodził po mimo zgaszonego ekranu lecz nie sprawdziłem jak długo może działać  na offie
 

Bartorox

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Tel bot
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2022, 06:24:05 »
Dorzucę przy okazji pytanie do tematu bo również związane z botem na adroidzie. Mianowicie chciałbym moje configi z PC wgrać na androida również, zlokalizowałem w pliku apk data.zip w ktorej znajduja sie podstawowe trzy configi, gdy wrzucam tam te z PC to apka nie chce się zainstalować, na czysto przechodzi. Jest jakiś sposób na wgranie tych configów? Zależy mi na tym bo głównie używam od GXC i mam dla każdej profy osobny config i bez sensu byłoby zmieniać wszystko :/
 

Sciemamix

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Tel bot
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Luty 2022, 17:40:09 »
Bardzo prosto to można zrobić. Wchodzisz ustawienia/ aplikacje/OTC i tam dajesz żeby nie wyłączało danych pakietowych nigdy/ oszczędzanie bateria też off. Ja mam redmi 9.
 

Sciemamix

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Tel bot
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2022, 17:45:09 »
Dorzucę przy okazji pytanie do tematu bo również związane z botem na adroidzie. Mianowicie chciałbym moje configi z PC wgrać na androida również, zlokalizowałem w pliku apk data.zip w ktorej znajduja sie podstawowe trzy configi, gdy wrzucam tam te z PC to apka nie chce się zainstalować, na czysto przechodzi. Jest jakiś sposób na wgranie tych configów? Zależy mi na tym bo głównie używam od GXC i mam dla każdej profy osobny config i bez sensu byłoby zmieniać wszystko :/
Co do twojego problemu można wysłać swoje configi na tel tak samo jak pobierałeś GXC-owego bota . niestety mój tel nie przyjmuje jego bota