Here you can change website language:

Autor Wątek: Jesienna Aktualizacja  (Przeczytany 9635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Jesienna Aktualizacja
« dnia: 08 Wrzesień 2021, 14:30:39 »
Hej, macie jakieś sugestie dotyczące jesiennej aktualizacji? Czego jeszcze tutaj brakuje? Co wypadałoby usunąć? Może coś po prostu zmienić?
 

Zbawca

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień 2021, 15:44:09 »
Reborny dodaj :) 4 to za mało . Zrób na początek do 6 reborna
 

Mrozu

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2021, 15:54:22 »
Usuń otsa bo i tak się nie opłaca go dalej prowadzić z taką polityką jaka jest teraz ^^
Od dwóch lat to słyszę  ;D, po prostu niektóre kroki są koniecznie ze względu na to ile stoi ten serwer, a, że niektóych to boli to ich problem, ja nikogo do gry nie zmuszam.
 
Osoby które lubią ten post: Nati

Simon

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Wrzesień 2021, 18:38:13 »
Hej, macie jakieś sugestie dotyczące jesiennej aktualizacji? Czego jeszcze tutaj brakuje? Co wypadałoby usunąć? Może coś po prostu zmienić?

Popraw bombe u supporta o której zapomniałeś w poprzednim update!
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Flexy, Dawno

Mrozu

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Wrzesień 2021, 19:28:16 »
Usuń otsa bo i tak się nie opłaca go dalej prowadzić z taką polityką jaka jest teraz ^^
Od dwóch lat to słyszę  ;D, po prostu niektóre kroki są koniecznie ze względu na to ile stoi ten serwer, a, że niektóych to boli to ich problem, ja nikogo do gry nie zmuszam.


Nikogo nie zmuszasz, a wręcz obrzydzasz :C smutna prawda, że to jest dead ots

No takie osoby co piszą, że to ded ots od ponad roku to właśnie z reguły dalej sprawdzają forum i logują na serwer  :-X
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Wrzesień 2021, 20:09:43 »
Dawaj npvp na otsie po co zgłaszać się jako random jak może być npvp


 

Simon

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Wrzesień 2021, 20:55:32 »
Dawaj npvp na otsie po co zgłaszać się jako random jak może być npvp

Wcześniej na ankiecie proponowałem zmienić go na npvp za wyjątkiem zethara castle i war zone xd ciekawe czy by wtedy walki były każdy na expie by miał równe szanse : p
 

OMEN KOCUR

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Wrzesień 2021, 20:56:56 »
Dawaj npvp na otsie po co zgłaszać się jako random jak może być npvp

Wcześniej na ankiecie proponowałem zmienić go na npvp za wyjątkiem zethara castle i war zone xd ciekawe czy by wtedy walki były każdy na expie by miał równe szanse : p


wez ty juz zamknij pizde tym daunlentilem gostek co sie odezwiesz to sie zastanawiam czy ty taki zjebany jestes czy po prostu jestes blizniakiem alkoholika
 

Nati

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Wrzesień 2021, 21:02:23 »
To bracia chyba takie samo niedojebanie mózgowe widać że ta sama krew
 

OMEN KOCUR

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Wrzesień 2021, 21:03:19 »
UZUPELNIENIE ADDICT SYSTEM (TEN NA 3KH I POWYZEJ 6)
MOZLIWOSC WYSTAWIANIA CHAROW ZA EP
ZWIEKSZYC EXPA Z MOOBOW Z BLACKSKULLAMI
NAPRAWIC BOMBE U SUPPORTA
ZAJEBAC NOWY RESP HEADHUNTEROW COS JAK TE NOWE PTERO BO NA AKTUALNYCH LATA PO 50 OSOB/RESP
ZAKTUALIZOWAC QUESTLISTE ZE SPELLEM TARGETOWYM 600K (POKAZUJE TYLKO OBSZAROWY)
ZMIENIC % ODPO W HELMECIE DLA RP OD 400K (TO JUZ JEST KURWA KPINA)
WYJEBAC BANA NA FORUM BLIZNIAKOM CRAMP (CZYT. ALKO I DAUNLENTIL)

tyle esa
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, GrubasQ, Grecki bog, domekulp

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Wrzesień 2021, 21:10:33 »
Kurwa omen na tutora prawdziwy rexianczyk cały czas zakochany w rexii


 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889

OMEN KOCUR

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Wrzesień 2021, 21:13:46 »
Kurwa omen na tutora prawdziwy rexianczyk cały czas zakochany w rexii

GOD HERE
 

domekulp

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Wrzesień 2021, 22:45:39 »
Hej, macie jakieś sugestie dotyczące jesiennej aktualizacji? Czego jeszcze tutaj brakuje? Co wypadałoby usunąć? Może coś po prostu zmienić?
zmień dmg u supportów bo np z mage bomb bije po 250k dmg na 655k lvl z full eq a z vatus cego napierdalam 30 mln
 

domekulp

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Wrzesień 2021, 20:34:17 »
i mógłbyś dodać supportą deffendery
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Vallention

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Wrzesień 2021, 20:36:23 »
Według mnie:

1. Dodanie nowych przedmiotów na mniejsze reby szczególnie 2 (na 1 mamy nowe itemy lost helmet amulet itd. na 3 bp a na 2 w sumie nic)

2. Zwiększenie dmg z bomby u ek bo dalej z boli więcej bije (chyba że się mylę to niech ktoś mnie poprawi)

3. Dodanie nowych czarów (wiem, są na 4 rebie ale myślę że powinna być trochę różnorodność a nie np od 400k do 4 reba bić cały czas z bomby np mógłby być na 2 rebie)

4. Większa różnorodność w Questach tu się trochę rozpisze:

Dodałbym więcej questów typu np lost ring gdzie trzeba coś znaleźć/uaktywnić albo może coś w stylu Arena Quest tylko na większym levelu? Aż się łezka w oku kręci jak się przypomni jak kiedyś na tiberii robiło się tego questa w 50 osób.

Może jakiś Quest w stylu wchodzisz na jakąś mapę gdzie jest jakiś NPC któremu musisz oddać x przedmiotów ale te przedmioty lecą tylko na tej mapie gdzie jest właśnie ten NPC (można np zrobić że 0.5% na loot tego przedmiotu) Potem po oddaniu tych przedmiotów teleportuje cię na następną mapkę gdzie np coś innego trzeba zrobić.

Zmierzam ogólnie do tego, żeby mniej było Questów typu że połowa osób stoi gdzieś z tyłu i ziewa, bo czeka aż reszta wybije tylko np ta współpraca z tymi dźwigniami choćby, żeby jakąś bramę otworzyć czy coś.

I co do Questów także pomyślałbym nad jakimiś itemami na wyższe reby nie wiem, żeby np coś dawało 20% mniej obrażeń od trucizn i w tedy taki powiedzmy 4 reb łatwiej o wiele ma z lizardoxami, bo tak to jak ostatnio widziałem ek na 4 rebie z lizardoxami no to małą ma przewagę nad nimi mimo wszystko.

5) Dodałbym item, który blokuje expa, bo niektórzy mają postacie które służą tylko do dropa i w momencie kiedy wbija 200k to jest narażona na to ubicie no i bez sensu według mnie celowo się zabijać żeby mieć poniżej tego 200k.

6) Więcej expow, które wymagają dostępu typu Pjoter.

7) Można by też zmienić trochę opcje bossow. Mianowicie, żeby nie było że w poniedziałek np psalm i takim harmonogramem iść tylko losowo. Czemu? Bo wprowadziłoby to trochę świeżości w rozgrywkę szczególnie jeśli chodzi o Zethara.



Jeśli coś by mi jeszcze przyszło do głowy to napiszę. Propsuje tych co doczytali do końca. NIE ZROBIŁEM wszystkich questów na loscie, więc możecie mi zarzucić, że jakieś tam inne udziwnienia są o których tu wspomniałem. Wszystko to co wypisałem to jest z perspektywy randoma.

Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: Flexy