Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycja.  (Przeczytany 1429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sh4dy970

Propozycja.
« dnia: 07 Październik 2021, 20:19:38 »
Witam Wszystkich!
Mam kilka propozycji:
1. Czy  jest szansa zmienić expy typu zombi, atlantis,achady na expy coś w stylu stone pterodactyl (bije się je po 10/15% ale dają 2 lvl czy więcej ;p
2. Czy można byu było zmniejszyć ilość potrzebnych Dark coinów na 4k np?
3. Czy może wyjść item na questach na elite który daje możliwość darmowych blesów?
4. Stone który pojawia się przed depo byłem już 3 dzień na tym evencie i nic nie dostałem.
5. Możliwa zmiana z 5 exp coinów na 3 (dostęp elite) oraz questy?
6. Dodanie np 5exp coin questa daily?( jest coś takiego na elite ale akurat to nie exp coin mimo iż jest itemek położony :/)
Jest to kilka propozycji, które według mnie by odegrały ważną rolę ;)
Pozdrawiam.
 

SiR mOST

Odp: Propozycja.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2021, 21:39:05 »
1. Nie ma takiej potrzeby
2. Po co? xd
3. Jest taki quest na atlantis, na nowym update zostal dodany kolejny item. Nie zostanie raczej wprowadzony item ktory daje blessy zawsze za friko ;d
4. Tam musisz zadac "jak najwiekszy damage" Dla pieciu graczy, ktorzy zadadza najwiekszy damage w stone, dostaja nagrode, lecz i tak ten kamien jest zbugowany i zle zrobiony, bo czasami ludzie przychodza na yellow/red hp uderza kilka razy i dostana exp elixir badz staminer ;d
5. Watpie ze zmieni, iz exp coiny latwo teraz zdobyc i nie sa drogie ;d
6. Odpada, bylby robiony quest multi kontami, co to swiadczy? ze ludzie mieli by tego w pizdu xD
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Rai I Tort

Odp: Propozycja.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik 2021, 22:13:37 »
4k dc na losta to kazdy by mial losta plus bylo by tego w ciul na markecie bo sa ludzie co robia dostep zeby go sprzedac za pp
a exp coiny robisz 4 mc po 100k lvl i masz 4 ec dziennie
jedyne co by mozna zmienic to tego stone bo faktycznie daje losowo