Here you can change website language:

Autor Wątek: lukasz ek rp ed ms  (Przeczytany 3865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godejro

lukasz ek rp ed ms
« dnia: 10 Październik 2021, 20:26:08 »
nie da sie oddac lukasza  20:24 You see a yellow backpack (Vol:20).It weighs 38880.00 oz. naprawisz to dzis czy za 3 miesiace?
 
Osoby które lubią ten post: merry, Nightmares, Dawno

Mrozu

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2021, 21:04:02 »
Ręcznie przyznaje do resa więc CTRL+R jak masz all  :)
 

godejro

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Październik 2021, 21:08:09 »
dziekuje bardzo w takim razie
 

godejro

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Październik 2021, 07:56:28 »
Mam trzy pytanka, czy bonus gildii jest dla wszystkich w gildii? i czy kazda postac moze oddać Łukasza jak i robic ten quest na bonus? @Mrozu
 

Mrozu

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Październik 2021, 09:32:05 »
Mam trzy pytanka, czy bonus gildii jest dla wszystkich w gildii? i czy kazda postac moze oddać Łukasza jak i robic ten quest na bonus? @Mrozu
Tak
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

godejro

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Październik 2021, 10:43:16 »
dzieki za odpowiedz, w takim razie czy mozna prosic o zakres bonusow ktore mozna otrzymac? chodzi mi nie o ilosc, a typy tych bonusow (dmg, prot, exp)

ewentualnie jezeli mialaby to byc niespodzianka to prosiłbym o info co ile mozna robic tego questa i jak wyglada mniej wiecej jaka nagroda zostanie nam przyznana, czy bedzie to losowe i czy ilosc wykonanych questow cos da (przykladowo czy 5 postaci da tyle bonusu co 10)
« Ostatnia zmiana: 11 Październik 2021, 10:45:30 wysłana przez godejro »
 

OMEN KOCUR

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Październik 2021, 10:57:56 »
Mam trzy pytanka, czy bonus gildii jest dla wszystkich w gildii? i czy kazda postac moze oddać Łukasza jak i robic ten quest na bonus? @Mrozu
Tak

Ogolnie to jak nie wiedzialem to teraz po Twoim wytlumaczeniu nadal nie wiem.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

godejro

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Październik 2021, 11:08:37 »
prawdopodobnie udzielil odpowiedz "tak" na wszystkie moje zadane pytania wiec bonus gildii jest dla wszystkich, mozna zrobic dostep dowolnym charem z lostem i robic questa rowniez
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Mrozu

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Październik 2021, 11:36:32 »
dzieki za odpowiedz, w takim razie czy mozna prosic o zakres bonusow ktore mozna otrzymac? chodzi mi nie o ilosc, a typy tych bonusow (dmg, prot, exp)

ewentualnie jezeli mialaby to byc niespodzianka to prosiłbym o info co ile mozna robic tego questa i jak wyglada mniej wiecej jaka nagroda zostanie nam przyznana, czy bedzie to losowe i czy ilosc wykonanych questow cos da (przykladowo czy 5 postaci da tyle bonusu co 10)

questa można co 7 dni robić, a co do bonusów to aktualnie jest to tylko dodatkowy EXP dla wszystkich członków gildii (10%) na 24h, ale będzie on rozwijany o kolejne bonusy  :D
« Ostatnia zmiana: 11 Październik 2021, 11:41:12 wysłana przez Mrozu »
 

OMEN KOCUR

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Październik 2021, 12:25:52 »
dzieki za odpowiedz, w takim razie czy mozna prosic o zakres bonusow ktore mozna otrzymac? chodzi mi nie o ilosc, a typy tych bonusow (dmg, prot, exp)

ewentualnie jezeli mialaby to byc niespodzianka to prosiłbym o info co ile mozna robic tego questa i jak wyglada mniej wiecej jaka nagroda zostanie nam przyznana, czy bedzie to losowe i czy ilosc wykonanych questow cos da (przykladowo czy 5 postaci da tyle bonusu co 10)

questa można co 7 dni robić, a co do bonusów to aktualnie jest to tylko dodatkowy EXP dla wszystkich członków gildii (10%) na 24h, ale będzie on rozwijany o kolejne bonusy  :D

no czyli znow dodane cos bez sensu

zmniejsz cap tego gowna, niech 1 z liderow gildi to moze tylko oddawac plus ten bonus 10% expa to o kant pizdy rozbic.

Czemu nie zrobisz jakiejs protekcji na mooby 3-5% 24h wtedy przynajmniej knight utrzymalby bestie po skosie XD

No i ten TP na blessing deedzie gdzie wchodzisz a tam 5 bestii rozpierdala system, gz
 

Mrozu

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Październik 2021, 12:32:18 »
Nie moja wina, że nie czytasz ze zrozumieniem, w pierwszej odpowiedzi napisałem, że do resa przyznaje ręcznie, nie da się zmieniać wagi przedmiotów bez resa, co to za problem napisać na CTRL+R, że się ma itemy? Co do bonusów to już napisałem, że dopiero wszedł system i on ma dużo możliwości na rozwój, ciekawy pomysł z taką protekcją na moby, ale można to napisać normalnie bez unoszenia się   ;)
 

OMEN KOCUR

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Październik 2021, 13:25:56 »
Nie moja wina, że nie czytasz ze zrozumieniem, w pierwszej odpowiedzi napisałem, że do resa przyznaje ręcznie, nie da się zmieniać wagi przedmiotów bez resa, co to za problem napisać na CTRL+R, że się ma itemy? Co do bonusów to już napisałem, że dopiero wszedł system i on ma dużo możliwości na rozwój, ciekawy pomysł z taką protekcją na moby, ale można to napisać normalnie bez unoszenia się   ;)

wiesz nie unosilbym sie gdybys cokolwiek co dodasz najpierw przemyslal

bestia w 1sqm na wave na goblecie, 15x cycow na 1 stacku na spellu 600ue, nadal podlewaczka mozesz podlac 1 krzak? blessing deed min 3 roomy gdzie wchodzisz w tp i spadasz na pizde ale pewnie tez zrobiles tego questa solo na testserwerze :D (czekamy do 2k30 az randomy zrobia go) hunting areny na ktorych nie pokazuje czasu ile ci zostalo? to sa kurwa wszystko podstawy ale lepiej sprawdzic na death liscie czy czasem nikt nie bije ci randomow

dedy lizardoxow juz sie da przerzucac czy dalej bug na bugu? pierw sie nie da otworzyc potem przerzucic deda :D

no i oczywiscie zamiast cast systemu ktory ostatnim razem nie wypalil tym razem dodales jakis guildbonus

nie, nadal nam sie nie chce czyscic questow randomom nawet jak dodales platy do lizardow :D
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

godejro

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Październik 2021, 13:32:31 »
czyli jezeli zrobimy to w 7 postaci mamy bonus na caly tydzien, dobrze rozumiem?
 

Simon

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Październik 2021, 14:09:49 »
Nie moja wina, że nie czytasz ze zrozumieniem, w pierwszej odpowiedzi napisałem, że do resa przyznaje ręcznie, nie da się zmieniać wagi przedmiotów bez resa, co to za problem napisać na CTRL+R, że się ma itemy? Co do bonusów to już napisałem, że dopiero wszedł system i on ma dużo możliwości na rozwój, ciekawy pomysł z taką protekcją na moby, ale można to napisać normalnie bez unoszenia się   ;)

Moim zdaniem protekcja nie jest dobrym pomysłem ponieważ w ten sposób inni gracze byli by na innych zasadach a to trochę nie fair w stosunku do innych i zabużyło by balans mocno. Proponowałbym inne bonusy nw np. Do nagrody dodać np itemy jakieś do patryka exp elixiry czy coś
 

godejro

Odp: lukasz ek rp ed ms
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Październik 2021, 14:20:01 »
czyli rozumiem ze zamiast protekcji chcssz dac exp elixir, czyli po jednym uzytym bonusie bedziemy mieli 200 exp elixirow bo tyle charow dodamy jak tak bedzie xd