Here you can change website language:

Autor Wątek: Skarga na zdor MS  (Przeczytany 4233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ferrari supp

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Skarga na zdor MS
« dnia: 14 Październik 2021, 12:17:23 »
Fallow no supprta. Ss poniżej
 

zdorek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2021, 12:24:13 »
dzieciaczku straszysz mnie banem na 7 dni jak nie wyjde, na glowe spadles konfidencie ze bedziesz sobie tak expil a jak ci nie odpowiada to wyjdz mi z expowiska
 

Mrozu

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2021, 12:45:56 »
2. Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem.

Ty masz inne postacie i okazało się, że jesteś w precedensach więc w sumie to banuje Ciebie za brak dołączenia do gildii, nakablować na kogoś innego, a samemu dostać bana, HIT  ;D
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Simon, OMEN KOCUR, Alkoholik

zdorek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik 2021, 13:07:08 »
ahahahahahahah ale cymbał
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik 2021, 13:22:31 »
Brawo mrozu jebac konfidentow i ukrytych randomow, coś w chuj randomow ostatnio przybyło same 3 i 4 reby jebac was obsrance

Mrozu wyjeb ten zakaz zabijania randomow jak goście co maja wagony 3 rebornow mogą być nazywani, wprowadź jakiś przepis ze np po 2 rebornem automatycznie traci sie status randoma i chuj, a nie kupujesz vps za 30zl i bezkarny expisz

Nigdy już nic się na otsie przez takie coś dziać nie będzie bo o co maja walczyć jak można bezkarnie expic
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2021, 13:30:01 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Mrozu

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik 2021, 13:32:29 »
Przy wprowadzeniu 5 reborna będzie coś takiego, że top 50/100 (włącznie z offline) nawet jak nie ma nic wspólnego z gildiami to nie jest randomem, bo w końcu topka  :D
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, OMEN KOCUR, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Październik 2021, 13:34:50 »
Przy wprowadzeniu 5 reborna będzie coś takiego, że top 50/100 (włącznie z offline) nawet jak nie ma nic wspólnego z gildiami to nie jest randomem, bo w końcu topka  :D

No i git bo teraz tyle „randomow” expi ze co aktualizacje bys musiał nowy reborn dodawać


 

Mrozu

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik 2021, 13:38:59 »
Tyle, że naprawdę te osoby o których Ty myślisz nie mają nic wspólnego z gildiami dużo osób po prostu wróciło i kupiło konta za EP co mieli/PP za system nieużywanych.
 

Simon

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik 2021, 13:44:23 »
Tyle, że naprawdę te osoby o których Ty myślisz nie mają nic wspólnego z gildiami dużo osób po prostu wróciło i kupiło konta za EP co mieli/PP za system nieużywanych.

Ja kiedyś zgłaszałem Kai to ponoć został kupiony za ep i jest randomem a tutaj na screenie wychodzi na to że chyba jednak nie jest a najlepsze jest to że ponoć konto Kai nie zmieniło właściciela :)
 

Kibic Stalii

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Październik 2021, 13:52:12 »
a kiedy 5 reb ????
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2021, 13:55:21 wysłana przez Kibic Stalii »
 

Mrozu

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Październik 2021, 14:00:53 »
Tyle, że naprawdę te osoby o których Ty myślisz nie mają nic wspólnego z gildiami dużo osób po prostu wróciło i kupiło konta za EP co mieli/PP za system nieużywanych.

Ja kiedyś zgłaszałem Kai to ponoć został kupiony za ep i jest randomem a tutaj na screenie wychodzi na to że chyba jednak nie jest a najlepsze jest to że ponoć konto Kai nie zmieniło właściciela :)

Może wtedy był, sprawdziłem teraz i pasuje do nich więc zbanowałem.
 
Osoby które lubią ten post: OMEN KOCUR

OMEN KOCUR

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Październik 2021, 14:05:46 »
2. Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem.

Ty masz inne postacie i okazało się, że jesteś w precedensach więc w sumie to banuje Ciebie za brak dołączenia do gildii, nakablować na kogoś innego, a samemu dostać bana, HIT  ;D

to sie dobrze chlop zaruchal

powiedzialbym nawet ze akcja pokroju malego mozdzka resiera ale bardziej od niego to nikt sie sam nie umie zaruchac
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2021, 14:44:14 wysłana przez OMEN KOCUR »
 

OMEN KOCUR

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Październik 2021, 14:45:27 »
Tyle, że naprawdę te osoby o których Ty myślisz nie mają nic wspólnego z gildiami dużo osób po prostu wróciło i kupiło konta za EP co mieli/PP za system nieużywanych.

Ja kiedyś zgłaszałem Kai to ponoć został kupiony za ep i jest randomem a tutaj na screenie wychodzi na to że chyba jednak nie jest a najlepsze jest to że ponoć konto Kai nie zmieniło właściciela :)

Może wtedy był, sprawdziłem teraz i pasuje do nich więc zbanowałem.

elegancko pobanuj wszystkie te kurwy co sie sraja bic i expic jak normalni ludzie
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, GrubasQ

Mrozu

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Październik 2021, 15:20:32 »
Hmm, sugerujesz żeby mu na miesiąc walnąć?  :-\
 

Simon

Odp: Skarga na zdor MS
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Październik 2021, 15:27:24 »
Hmm, sugerujesz żeby mu na miesiąc walnąć?  :-\

Zanim się zgłosiłem na randoma zgłaszałem Ci że to nie random powiedziałeś mi że to char kupiony za ep a z moich informacji wynikało że to konto wcale nie zmieniło właściciela a gość był uznawany i podawał się za randoma jeszcze zanim 1 reborna wyexpił a chodził na walki max lvlem nick grzechulinek rp 717k i nie to nie grzechulinek bo on chara sprzedał a ten typ nie zmienił nicku.
Tak jak dla mnie 30 dni to minimum bo okres podawania się za randoma był bardzo długi
 
Osoby które lubią ten post: vitamins