Here you can change website language:

Autor Wątek: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~  (Przeczytany 8547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Big Bob

~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« dnia: 14 Lipiec 2017, 18:41:09 »
-Nick w grze - Big Bob

 -Wiek - 21

 -Od kiedy grasz na Rexii? - od kilku dni. [licząc tylko ta edycje]

-Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze? - 5-12H

-Coś od siebie: Siema , jestem Łukasz pochodzę z Podlasia. Na co dzień truje miliony ludzi ale co tam. A tak na serio jestem mechanikiem maszyn papierosowych [ niedawno awansowałem] oraz Liderem Brygady [6 miesięcy] chyba nie musze wyjaśniać co oznacza Lider.  Firma w której pracuje to British American Tobbaco. Produkuje Viceroy/Rothmans , Nevada , Dunhill ,Vogue ,Pall Mall , Lucky Strike , Prince  i z 60 marek innych papierosów. Po pracy lubię pograć w Tibie. Staż naprawdę mam długi [12 lat] . Żeby nie było ze jestem "no lifem" , też lubię iść czasami na ryby , pograć z kumplami w "gałę" jak to mówią . Ogólnie jestem odpowiedzialną osoba , przecież mam pod sobą 30 ludzi w pracy ehh. To było by na tyle.  Powodzenia każdemu . Dzięki.

* Ciekawostka Jeśli palisz i będą problemy z papierosami [plamy oleju , pogniecione , poszarpane itp...] zgłoś to ! , jeśli naprawdę okażą się z wadą dostaniesz 10 paczek papierosów !
 

Rubachem

Odp: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2017, 22:15:11 »
To jest gracz który naprawdę pomaga. Może ma mały level ale na prawdę dużo wie nawet jak na Helpie się nie wypowiada :)


Nie pozdrawiam :)
 
Osoby które lubią ten post: WYLUZOWANY

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2017, 22:32:46 »
Kto ty jestes?
 

Tomek Blaza

Odp: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipiec 2017, 10:58:57 »
Serwus, z miłą chęcią mogę polecić tego gracza.
Dużo udziela się na czacie help, smiało można pisać do niego na priv z różnymi pytaniami, oraz pomaga wykonywać questy dla graczy z mniejszym poziomem.
Takich graczy szukać ze świecą. ; )
 

WYLUZOWANY

Odp: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2017, 14:45:00 »
Osoba nie kulturalna nie nadająca się na te stanowisko, wulgaryzmy na poziomie 12 latka, rekrutacja złożona 14 lipca więc pomagać to też długo nie pomaga i te pozytywne komentarze na temat tego pana to chyba tylko i wyłącznie znajomi, Pozdrawiam Gorąco jestem na NIE
 
Osoby które lubią ten post: YokoMatsu

xblord

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2017, 17:32:35 »
Polecam tego gracza, chętnie udziela pomocy  ;)  ;)  ;)
 

Ms Topek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipiec 2017, 17:35:35 »
Jest on bardzo miłym i pomocnym graczem mimo iż napisałem na początku na czym i jak expić on mi odpisał bez żadnych wyzwisk. Pomoga w ogarnięciu elfbota co tu więcej pisać w skrócie Bardzo Miły i pomocny gracz takich w świecie tibie potrzeba więcej !! :) :)
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2017, 17:40:56 wysłana przez Ms Topek »
 

WYLUZOWANY

Odp: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Lipiec 2017, 17:46:25 »
Każdy potrafi przekupić gracza aby napisał miłe słowa na forum, ja osobiście stwierdzam ze gracz o nazwie Big Bob to nie dowartościowane dziecko.. Wyzywa, Spami..
---------------------------
Jak możesz to nie proś każdego napotkanego gracza by ci pisał poztywną opinie na forum bo przekupstwem nic nie zdziałasz.
 
Osoby które lubią ten post: YokoMatsu

Arik Ferari

Odp: ~~ BIG BOB KANDYDATURA ~~
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lipiec 2017, 12:14:08 »

Gdzie osoba która wyzywa poczatkujacych graczy od "pizd" bo bije go z ue za 1/3hp chce kandydowac na jakiekolwiek stanowisko nie polecam kliencika
 
Osoby które lubią ten post: Tejo, YokoMatsu