Here you can change website language:

Autor Wątek: pytanko  (Przeczytany 4108 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sandal

Odp: pytanko
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:37:32 »
z tego co slyszalem, to ty plakanie we krwi masz, chyba wyssane z chuja ojca jak na tsie sie zaliles, pozniej pisales ze WAKACJE WAKACJE WAKACJE BEDZIECIE MIELI :((( zal mi czytac twoich wypocin ty kurzajko, wiec pluje ci w morde, ha tfu

Ale gostek, ja jak tutaj dostawalem bana czy cos to nie plakalem tak jak ty teraz :) to po pierwsze, po 2 nie zalilem sie na tsie bo tu nie gram  i mam wyjebane :) a
po 3 Napisalem ze bedziecie miec wakacje jak ten chlop padnie :) o prosze nie mylilem sie

a tera przestan plakac bo to zenujace jest

no właśnie i świadczy to o tym że tam w administracji siedzi sobie god skorumpowany REKSIO i banuje za 1 deske XDE a ty zawsze byłeś psiapsi z tymi krzyżami i reksiami ALA GODAMI REKSI XDE
 

Sandal

Odp: pytanko
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:38:16 »
Harfa płacze i wyzywa po rodzinie i rodzicach na forum bo dostał 7 dni bana, widać ze złapałeś równa odklejke co Twoi koledzy jak tak bardzo Cię zabolał tydzień odpoczynku.

Co z tego ze nie ma statusu randoma jak Mrozu gadał ze można dostać bana jeżeli ktoś będzie kogoś gnoil, do własnej interpretacji.

Ale suma sumarum tydzień odpoczynku dobrze Ci zrobi może posmakujesz wkoncu słońca i normalnego życia.

Tylko jest różnica ALKUS zabijanie non stop a zabicie jednorazowe XD
 
Osoby które lubią ten post: Har na sell

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pytanko
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:40:50 »
Smutne to jest to ze Ty odreagowujesz realne życie w którym Cię pewnie dręczą wyzywając ludzi w gierce 2d i robiac z siebie nie wiadomo kogo xD

Ale czego się spodziewać po chłopie co siedzi na tsie z ludźmi z średnia iq 60 i najebany wchodzi na rexie bo ma takie ciekawe życie towarzyskie ze musi siedziec z fikcyjnymi kolegami na fazie XD

Śmieszy mnie to jak osoby z Waszego teamu ciagle piszą ze wszyscy się ze mnie śmieją, a tak naprawdę tylko oni, a cała reszta się z was śmieje i podjasniaja was na forum, poprzewijaj sobie forum i podeslij gdzie ktoś oprócz was się ze mnie śmieje, a ja daleko szukać nie muszę jak randomy was podjasniaja


 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:45:24 »
ohhh, o wiele bardziej smutniejsze jest chyba twoje zycie, skoro czepiasz sie cudzego =[
24/h forum- struganie mędrca i zyciowego doradzcy, wpierdalanie swojego 1.5cm ryja w kazdy post na forum jakbys w realnym zyciu prawa glosu nie mial, siedzenie z nieletnimi chlopcami z twojej ziom ekipy na nockach tibijskich, no coz co tu duzo mowic
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pytanko
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:51:53 »
ohhh, o wiele bardziej smutniejsze jest chyba twoje zycie, skoro czepiasz sie cudzego =[
24/h forum- struganie mędrca i zyciowego doradzcy, wpierdalanie swojego 1.5cm ryja w kazdy post na forum jakbys w realnym zyciu prawa glosu nie mial, siedzenie z nieletnimi chlopcami z twojej ziom ekipy na nockach tibijskich, no coz co tu duzo mowic

Trudno się nie czepiać takiej kurwy jak ty bez kultury, jesteś taki sam jak twoja reszta kolegów dopóki nie przestała być anonimowa, wiec z autopsji można stwierdzić ze tacy co szczekają tak jak Ty są największymi leszczami.

Idź tam lepiej nieudaczniku na garnuszku mamusi pracujący na magazynie, kup chara bo swojego palka 4 reborn expiles 3 miesiące.

Zreszta o czym my mówimy jak Ty jesteś taki zjebany ze wymieniłeś domek pod temple na palka 4 reb


 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:55:31 »
tak sie sklada kurwo jebana na deskorolce, obcasowy chlopcze, ze dzien dobry bys mi na ulicy powiedziala, meska dziwko do szczania, a druga sprawa jest taka, ze to twoi koledzy dali mi dwa domki pod temple, za 1 palka 4 reborn wiec po raz setny sam z siebie robisz balona do domuchania ty jebany glonie umyslowy, hehe
 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:58:14 »
a po drugie, pal wroty, zackerry i wiele innych postek kupione za ep to twoja zasluga, ty nieudaczniku w butiku u ojca XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pytanko
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Czerwiec 2022, 15:01:18 »
tak sie sklada kurwo jebana na deskorolce, obcasowy chlopcze, ze dzien dobry bys mi na ulicy powiedziala, meska dziwko do szczania, a druga sprawa jest taka, ze to twoi koledzy dali mi dwa domki pod temple, za 1 palka 4 reborn wiec po raz setny sam z siebie robisz balona do domuchania ty jebany glonie umyslowy, hehe

A to sory jednak zajebisty deal palek 4 reb gdy było ich na otsie 3 czy 4, za dwa domki pod temple które dwa miesiące wcześniej po 30k po sprzedaliśmy xD chłopaki nawet bekę z ciebie na tsie cisnęli ze poszedłeś im na takiego deala



 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Czerwiec 2022, 15:02:31 »
nom, teraz ja cisne z was beke, bo domki w chuj wiecej warte niz te obszczane znerfone rpki ktorych jest jak psow u ciebie w butiku, dwubiegunowy forumowy blaznie, heh
 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Czerwiec 2022, 15:07:21 »
a i nastepnym razem wsadzajac swoj wścibski ryj blaznie w tematy nie dotyczace  ciebie, wez krzesia na kolanach pobujaj to moze cisnienie ci spadnie i napiszesz cos bardziej kreatywnego, bo twoje gadki juz sa znane, huhu
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pytanko
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Czerwiec 2022, 15:14:25 »
Palkow 4 reb jest w chuj, jest już 5 reborn, a nadal takiego palka ludzie kupują po 300k pp, wiec myślisz ze sprzedałbys te śmieszne domki po 150k bez przeróbek? Pierdolnij się w ten pusty łeb, kolejny mitoman wyszedł z nory bo go zbanowali na kochanym otsiku i nie ma co robić bo w realnym życiu brak znajomosci to wyzywa ludzi na forum

Bez sensu dalsza dyskusja jak ty potrafisz tylko wyzywać, zero sensownych argumentów


 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Czerwiec 2022, 15:19:42 »
za 1 domek mialem oferty od zwyklych graczy 3x wieksze niz cena ktora podales
ziomek, ja w ostatnim tygodniu spedzilem mniej czasu na otsie niz  ty na forum i pewnie to sie da sprawdzic
sensu to Ci brakuje w zyciu skoro szukasz afery jak dziwna na wiejskich baletach po 2 browarach
no, to podkul ogon pod ta rozjechana dupe, szukaj sobie proktologa i milego raka zycze
 

Zenki

Odp: pytanko
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Czerwiec 2022, 15:25:53 »
z tego co slyszalem, to ty plakanie we krwi masz, chyba wyssane z chuja ojca jak na tsie sie zaliles, pozniej pisales ze WAKACJE WAKACJE WAKACJE BEDZIECIE MIELI :((( zal mi czytac twoich wypocin ty kurzajko, wiec pluje ci w morde, ha tfu

Ale gostek, ja jak tutaj dostawalem bana czy cos to nie plakalem tak jak ty teraz :) to po pierwsze, po 2 nie zalilem sie na tsie bo tu nie gram  i mam wyjebane :) a
po 3 Napisalem ze bedziecie miec wakacje jak ten chlop padnie :) o prosze nie mylilem sie

a tera przestan plakac bo to zenujace jest

no właśnie i świadczy to o tym że tam w administracji siedzi sobie god skorumpowany REKSIO i banuje za 1 deske XDE a ty zawsze byłeś psiapsi z tymi krzyżami i reksiami ALA GODAMI REKSI XDE

Skorumpowany bo co ? Wytlumacz bo nie rozumiem :) JA TU NIE GRAM czy wy naprawde nie mozecie czy nie chcecie tego zrozumiec ? Jak on kurwa moze byc skorumpowany JAK JA TU NIE GRAM WIEC TEN BAN MI NIE POMAGA W NICZYM.
 

Reksio

Odp: pytanko
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Czerwiec 2022, 17:14:12 »
3 akcja, gdzie wpadliście po tego Sugar i utrudniacie pomoc w queście, osobie która tylko POMAGA w questach no i za to banicja.
zamykam
ESA.