Here you can change website language:

Autor Wątek: Status Randoma!  (Przeczytany 5224 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Kenik

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #90 dnia: 10 Grudzień 2023, 00:01:20 »
Dobrze ci mówi jebał cię pies
 

Krzychu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #91 dnia: 10 Grudzień 2023, 00:03:01 »
Pojebalo wam sie w glowach ostro, tak samo oststnio przed temple jakiegos smiecia najebalem z pudgem od sztywno a on do riberiego czy kogos pisze, czemu go zabilem XDDDDD wy kurwy zrozumcie ze nie musicie mi matki zwyzywac zebym was zajechal es

No i jak dla mnie to jest ok że sobie tam zabiliście kogoś, ja tutaj nawiązuje tylko i wyłączenie do sytuacji gdzie jakieś wagony na follow latają 24/7 za kimś i tutaj będziesz głupcem jak nie przyznasz mi racji że to jest chore i po prostu frajerskie mówiąc obiektywnie.

Mordo bieganie za kims 24/7 w pikselowej gierce jest chore, tylko rzecz w tym ze od nas nikt tego nie robi  ::) Bracia z twojego timku za to biegaja po enigmie o kazdej porze  :-\ Co do tytulowego getin banka passy ma z 10 osob i na zmiane laduja cie w dziaslo, pozdro

Tak dla przykladu, gruby od ciebie z druzynki l4 wzial zeby tutorem na helpie odpowiaac, sandalica odwolala wakacje z dziewczyna, bo dostal info ze nasz team na rexie wraca, Tropeheus zone 140 kg dalej zapycha wrapami z maka, zeby mu pozwolila grac w tibie, pozdro
 

Tayanth

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #92 dnia: 10 Grudzień 2023, 00:11:03 »
Siembid ja tylko czekam na odpowiedź któregoś z Twoich kolegów z teamu xD
Powinieneś wiedzieć jak to działa chyba, że koledzy Ci nie powiedzieli.
Pierwszy raz widze, że osoba z gildii która dominuje na serwerze placze jak pizda na forum, że jest bita.
Zrównałeś się poziomem ze Stivkiem. Zapewne bedziesz teraz bardziej jebany.
Zamiast plakac na forum powinieneś z chłopakami się zgadać no cóż
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Krzychu, stivi96

Krzychu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #93 dnia: 10 Grudzień 2023, 00:12:29 »
Pojebalo wam sie w glowach ostro, tak samo oststnio przed temple jakiegos smiecia najebalem z pudgem od sztywno a on do riberiego czy kogos pisze, czemu go zabilem XDDDDD wy kurwy zrozumcie ze nie musicie mi matki zwyzywac zebym was zajechal es

No i jak dla mnie to jest ok że sobie tam zabiliście kogoś, ja tutaj nawiązuje tylko i wyłączenie do sytuacji gdzie jakieś wagony na follow latają 24/7 za kimś i tutaj będziesz głupcem jak nie przyznasz mi racji że to jest chore i po prostu frajerskie mówiąc obiektywnie.

Mordo bieganie za kims 24/7 w pikselowej gierce jest chore, tylko rzecz w tym ze od nas nikt tego nie robi  ::) Bracia z twojego timku za to biegaja po enigmie o kazdej porze  :-\ Co do tytulowego getin banka passy ma z 10 osob i na zmiane laduja cie w dziaslo, pozdro


To w takim razie czego nie biegasz tak z tymi co są tacy źli i niedobrzy? Znam odpowiedź bo jesteś z nimi w gildi ale ujebales się mnie gdzie ja gram sobie solo na postaci i nie mam 50 mc bo wiesz że ci za 5 sekund nie przylecę wagonem z postaciami na 6 rebie. Rozumiem twój tok myślenia i w dalszym ciągu będę mimo wszystko podchodził do ciebie z szacunkiem jaki należy się drugiemu człowiekowi, uważam to po prostu za głupie i może też niesprawiedliwe mimo wszystko ale myśl co chcesz ja cię wyzywał nie będę bo nie mam zamiaru zniżać się do takiego poziomu…

probowalismy rozszyfrowac o co ci chodzi w 3 osobki, nie udalo sie nam wiec odpowiem ci tak jak to rozumiem - nie biegam z tymi co sa "tacy zli i niedobrzy" bo to pierdolone cpuny ktore zamiast dzieciaka nakarmic to palety mefedronu wpierdalaja, zamiast spedzic z tym dzieciakiem czas to w pikselowej tibi patrza czy im ktos 92 mcka na ptero nie zabija czaisz? ludzie "u nas w teamie" sa tez zdrowo pierdolnieci, ale nie slyszalem zeby chlopy zaniedbywali zycie prywatne przez gierke, tak jak to robia u ciebie Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: stivi96

Krzychu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #94 dnia: 10 Grudzień 2023, 00:13:50 »
a co do braki 50mc na 6 rebach - u nas postacie maja 3 osoby, moze 4 a u was kazdy ma mcki na kazdy stage, wiec jezeli ci nie pomagaja to juz kwestia kurestwa z strony kolezkow twoich
 

Ribery

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #95 dnia: 10 Grudzień 2023, 12:33:46 »
Siembidek, wyjaśnij mi z jakiego powodu doszedłeś do Sztywnych? Nikt od nas nie bije bez powodu, doszedłeś do gildii i musisz się liczyć z tym że druga będzie za Tobą latać  :'(.
 

Krzychu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #96 dnia: 10 Grudzień 2023, 13:20:25 »
ta ja mu elite mage helmet dalem jak grac zaczynal to chyba my koledzy, ribery nie bij go jednak
 

stivi96

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #97 dnia: 11 Grudzień 2023, 01:23:21 »
Status Randoma by rozwiązał całą sprawe !!!
Jebac tych dominando, krzychu kadetem teraz! masz racje.

 

stivi96

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #98 dnia: 11 Grudzień 2023, 01:27:06 »
To są zwykłe raty z kanałów na Carlin.
Nawet nie rozumieją tej gierki do końca .
Gildia Dominacyjna musi mieć swoje zasady. coś w stylu regulaminu(głupia odzywka to nie powód) zabijania na ts albo na discord. bo rzucać się na jednego biedaka w 30 to troche kurewskie zachowanie. pzdr
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2023, 01:29:08 wysłana przez stivi96 »