Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu czy ty się dobrze czujesz ?  (Przeczytany 1737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu problemy emocjonaln

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Mrozu czy ty się dobrze czujesz ?
« dnia: 03 Wrzesień 2020, 08:31:09 »
Witam
W dniu wczorajszym około 22 dostałem bana na postać za niby sellanie za zł XD

Mrozu wywnioskowal to po tym, że pisaliśmy z gościem ze wbijemy na ts żeby się dogadać,  gdzie sam Mrozowi zaproponowalem, żeby sprawdził logi, bo 10 min temu pisałem żeby chłop kminil 130k pkt to się dogadamy.

Mrozu stwierdził że skoro wchodzimy na ts to na pewno sprzedaz za zł i ze niby ma dowody z tsa.

Mrozu skoro mnie zbanowales to może pokażesz mi te dowody a jeśli ich nie masz to ban za twoje domniemanie ?

Sprawdź logi ze pisaliśmy o PKT! Odbanuj Mrozek nie odpierdalaj. ...

Serio brakuje już Ci kasy, że już kminilsz chary na aukcję ? Daj konto wyślę Ci z 500 zł ten char to sentyment z moim bratem kochanym :(

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2020, 08:33:06 wysłana przez Mrozu problemy emocjonaln »
 

Mrozu problemy emocjonaln

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu czy ty się dobrze czujesz ?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2020, 09:52:12 »
Dodatkowo pragnę zaznaczyć że gdy dawalismy Ci dowód na huszcze gdzie widać tsa i słychać ze mówi ze sellnie eka za 40 zł to mówiłeś ze to nie dowód. A teraz uważasz ze samo zaproszenie kogoś na ts to już dowód na ban ?


SPRAWDŹ LOGI MSA I JE WKLEJ ZOBACZ ZE PISAŁEM O 130K PKT BO NAWET CHŁOPU KAZAŁEM POŻYCZYĆ OD ERANTE


PROSZĘ O UNBANA
 

P

Odp: Mrozu czy ty się dobrze czujesz ?
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień 2020, 10:06:24 »
Tej, Mrożek, nie graj szefa, bo jak coś robisz to w przeciągu kilku minut masz temat na forum i każdy Cię kładzie na argumenty. Jak huszcza sprzedawał chara za 40zl, gdzie jest nagranie na yt z tsa i jego głos, to wtedy "to nie są żadne dowody". Teraz, jak ktoś od nas chce sprzedać chara za pkt, dowodów nie masz żadnych na to że było inaczej, banujesz chłopa z automatu.

SZCZYT HIPOKRYZJI GOŚCIU.


Ps. Jak Ci się wydaje że takimi zagrywkami coś ugrasz i nas wyjebiesz z otsa, to uwierz że KAZDY z tsa, KAZDY, bedzie tak tu gnoil na respach nowych i starych graczy, że będziesz musiał mordo zrobić wędki po rebornie albo restart.

Ps2. Proszę również o degradację Krzyża, bo chłop 2-3 dni przed aktualizacją, dziwnym trafem zaczął sprzedawać postacie które stały na samym końcu mini staminy questa. Przypadek  to raczej nie był, ale jak już mówisz swoim podwładnym co będzie w aktualizacji, to niech się uwalą na pizdzie i nikomu nic nie mówią, bo chłopy od nas pokupily postacie na mini a teraz to sa ich nawet na wędkę nie postawią, bo exhaust na wędkę 128 godzin na otsie XDDD


Ps3. Weź w końcu miej odwagę podyskutować z ludźmi, bo jedyną co potrafisz to każdego zbanował w grze albo na forum.


Przymykam i nie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2020, 10:11:11 wysłana przez P »
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Mrozu

Odp: Mrozu czy ty się dobrze czujesz ?
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień 2020, 10:17:48 »
Witam
W dniu wczorajszym około 22 dostałem bana na postać za niby sellanie za zł XD

Mrozu wywnioskowal to po tym, że pisaliśmy z gościem ze wbijemy na ts żeby się dogadać,  gdzie sam Mrozowi zaproponowalem, żeby sprawdził logi, bo 10 min temu pisałem żeby chłop kminil 130k pkt to się dogadamy.

Mrozu stwierdził że skoro wchodzimy na ts to na pewno sprzedaz za zł i ze niby ma dowody z tsa.

Mrozu skoro mnie zbanowales to może pokażesz mi te dowody a jeśli ich nie masz to ban za twoje domniemanie ?

Sprawdź logi ze pisaliśmy o PKT! Odbanuj Mrozek nie odpierdalaj. ...

Serio brakuje już Ci kasy, że już kminilsz chary na aukcję ? Daj konto wyślę Ci z 500 zł ten char to sentyment z moim bratem kochanym :(

Pozdrawiam


Mordeczko, odpuść, mam całe nagranie, screeny i ID transakcji, które wykonywałeś, raczej się nie sprzedaje syfów po ogromnych ilościach punktowych przez item market  ;D

Co do huszczy to wtedy temat był omawiany po czasie jak już owner tych charów się zmienił 10x, teraz miałem pewność, że nadal ta sama ma dostęp do tego chara.