Here you can change website language:

Autor Wątek: Skrypty na zamowienie  (Przeczytany 14298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sung

Skrypty na zamowienie
« dnia: 24 Grudzień 2018, 14:35:25 »
Cześć, w tym temacie możecie skladać zamówienia na przeróżne skrypty i w razie możliwości postaram się go napisać!

Wzór:

Opis: Co skrypt ma robic

ID: itemek potrzebnych do niego

Inne uwagi:
Posty bez użycia wzoru nie zostaną wzięte pod uwagę.
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2018, 23:59:06 wysłana przez Sung »
 
Osoby które lubią ten post: Most Terror

Hard Bass

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Grudzień 2018, 00:16:58 »
Siemanko, rowniez moge pomoc komus w skryptach Navi i to samo pisac co skrypt ma robic itp postaram sie go napisac ! :D
 
Osoby które lubią ten post: Sung

nazern

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudzień 2018, 12:02:32 »
Yo, no to może dla mnie coś by się znalazło :


Opis : Perfect looting, skrypt na lootowanie potworów o zmienionym id ciała z X,Y,Z

ID : X


 

Sung

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudzień 2018, 12:16:35 »
Yo, no to może dla mnie coś by się znalazło :


Opis : Perfect looting, skrypt na lootowanie potworów o zmienionym id ciała z X,Y,Z

ID : X
Jeżeli potrzebujesz tego skryptu na rexie, to jest on zbędny :D
Zapoznaj się z tym https://rexia.pl/?subtopic=loot  /  automatyczny loot

auto 200 listas "Otwieranie ciala" | if $attacked {if [$target.hppc == 0]} {usegroundxyz $attacked.posx $attacked.posy $attacked.posz}

auto 200 moveitems iditemow 'empty'

lub mozesz sprobowac w pliku "lootitems" znajduje sie w elfsettings usunac wszystkie nazwy oprocz tych bp i dodac np. cos tkaiego
2141 0 holy falcon
a pozniej odpalic skrypt auto 200 lootitems // ale reki sobie nie dam uciac czy to bedzie dzialac
 

Kris kros

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Grudzień 2018, 12:26:45 »
Potrzebowałbym skrypta na bicie ave w jedno miejsce jest taka mozliwosc ?
 

Sung

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Grudzień 2018, 13:33:18 »
Potrzebowałbym skrypta na bicie ave w jedno miejsce jest taka mozliwosc ?
Na przyszłość stosuj się do wzoru.

auto 200 listas "lewy gorny ava" | if [$inpz == 0] {useongroundxyz 3161 [$posx-7] [$posy-4] [$posz]}
auto 200 listas "lewy dolny ava" | if [$inpz == 0] {useongroundxyz 3161 [$posx-7] [$posy+4] [$posz]}
auto 200 listas "prawy dolny ava" | if [$inpz == 0] {useongroundxyz 3161 [$posx+7] [$posy+4] [$posz]}
auto 200 listas "prawy gorny ava" | if [$inpz == 0] {useongroundxyz 3161 [$posx+7] [$posy-4] [$posz]}

Przy odpowiedniej edycji posx/y/z ustawisz pod własne potrzeby, teraz jest tak ze rzuca w rogi
 

nazern

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Grudzień 2018, 14:35:52 »
Dzięki za skrypt, później przetestuję co i jak z nim, jeśli jest jeszcze możliwość to :

Opis : Skrypt na free items dookola Siebie, zbiera odrazu do plecaka, w jednym skrypcie

ID : X
 

Sung

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Grudzień 2018, 15:01:32 »
Dzięki za skrypt, później przetestuję co i jak z nim, jeśli jest jeszcze możliwość to :

Opis : Skrypt na free items dookola Siebie, zbiera odrazu do plecaka, w jednym skrypcie

ID : X

Znaleźć taki skrypt to kwestia 10 sekund w google xD

auto 200 pickupitems 0 - spod siebie

auto 200 collectitems 'empty' ID ID ID ID ID ID ID ID ID ID ID ID ID ID - zbiera itemki wokol postaci, ale musisz znac ich id 

 

nazern

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Grudzień 2018, 15:20:30 »
Mi właśnie chodziło o taki skrypt który przesuwa obojętnie co dookoła mnie, nie podajac ID podemnie i następnie zbiera to :D
 

Sung

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Grudzień 2018, 15:26:52 »
Mi właśnie chodziło o taki skrypt który przesuwa obojętnie co dookoła mnie, nie podajac ID podemnie i następnie zbiera to :D
auto 1 listas 'pod siebie' | moveitemonground $posx [$posy-1] $posz $posx $posy $posz|moveitemonground $posx [$posy+1] $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx-1] [$posy-1] $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx-1] $posy $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx-1] [$posy+1] $posz $posx $posy $posz| moveitemonground [$posx+1] [$posy-1] $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx+1] $posy $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx+1] [$posy+1] $posz $posx $posy $posz
 

czekson

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Grudzień 2018, 21:37:48 »
siemka mam taką sprawę, a mianowicie chcę żeby mój mc miał followa i jednocześnie atakował typa jak to zrobić ?
 

nazern

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Grudzień 2018, 10:10:25 »
Dziękuję Sung, działa tak jak miało działać, jeśli dalej oferta jest jeszcze wazna to :
Opis : Skrypt na przywoływanie 2 petów, jeśli na ekranie nie ma peta o nazwie X to chowa peta o nazwie Y jakims czarem, przywołuje peta X jakims czarem i przywoluje peta Y jakims czarem

Opis : Jeśli zaznacze gracza/potwora i jest on na odleglosci ~~5SQM to zaklada bron dystansowa o ID X, jesli podejdzie na odleglosc 2SQM~~ to zaklada bron meele od ID Y

Z góry dzięki, pozdro
 

Sung

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Grudzień 2018, 12:27:17 »
Dziękuję Sung, działa tak jak miało działać, jeśli dalej oferta jest jeszcze wazna to :
Opis : Skrypt na przywoływanie 2 petów, jeśli na ekranie nie ma peta o nazwie X to chowa peta o nazwie Y jakims czarem, przywołuje peta X jakims czarem i przywoluje peta Y jakims czarem

Opis : Jeśli zaznacze gracza/potwora i jest on na odleglosci ~~5SQM to zaklada bron dystansowa o ID X, jesli podejdzie na odleglosc 2SQM~~ to zaklada bron meele od ID Y

Z góry dzięki, pozdro

auto 200 isnotonscreen 'nazwaX' {say spellodwolaniaY | wait 1500 | say spellprzywolaniaX  | wait 1500 | say spellprzywolaniaY | wait 500 | end}

auto 200 isattacking if [$target.distance >= 5] { equiprhand id} | if [$target.distance < 3] { equiprhand id }

« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień 2018, 13:16:18 wysłana przez Sung »
 

nazern

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Grudzień 2018, 13:10:15 »
Elegancko, nie ukrywając na tym z petami mi bardziej zależy, ale poczekam, jeśli nie dasz rady nic wykombinować to daj znac :P

Jeszcze odosnie jednej sprawy czy posiadalbys cos takiego jak :

Opis : Zaawansowany responder, cos ala na odpisywanie do GMa na sprawdzanie czy nie jest afk
Inne Uwagi : Na zasadzie aby nie pisal tylko "Jestem", bo to latwo domyslec się ze jest to bot, ale np. ze odpowie tez na zapytanie np. 2 + 2 itd., albo po prostu będzie odpisywal, rozne teksty na rozne zapytania
 

Sung

Odp: Skrypty na zamowienie
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Grudzień 2018, 13:16:58 »
Elegancko, nie ukrywając na tym z petami mi bardziej zależy, ale poczekam, jeśli nie dasz rady nic wykombinować to daj znac :P

Jeszcze odosnie jednej sprawy czy posiadalbys cos takiego jak :

Opis : Zaawansowany responder, cos ala na odpisywanie do GMa na sprawdzanie czy nie jest afk
Inne Uwagi : Na zasadzie aby nie pisal tylko "Jestem", bo to latwo domyslec się ze jest to bot, ale np. ze odpowie tez na zapytanie np. 2 + 2 itd., albo po prostu będzie odpisywal, rozne teksty na rozne zapytania

auto 200 isnotonscreen 'nazwaX' {say spellodwolaniaY | wait 1500 | say spellprzywolaniaX  | wait 1500 | say spellprzywolaniaY | wait 500 |end}

responder to juz troche zabawy, wiec bedziesz musial poczekac xD