Here you can change website language:

Autor Wątek: Losowe bosy w rożnych miejscach.  (Przeczytany 2643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ave AVA

Losowe bosy w rożnych miejscach.
« dnia: 17 Wrzesień 2019, 18:27:09 »
Kolejna propozycja to Losowe bosy w rożnych miejscach.
Są expowiska na których znajdują się rożne bosy prócz mobów na których się expi.
Proponuje zrobić pojawianie się losowego bosa na tych expowiskach np (Pirate Power/ Bog Tanker/ Cmentarne Elite Efreety) za którego byłoby np 500 lvl, mógłby się pojawiać co kilkanaście H bądź losowo tak jak najazdy (Maridy/Alcatrasy/Plywaki).
Co myślicie ?
 

Rufik

Odp: Losowe bosy w rożnych miejscach.
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2019, 22:23:31 »
Jestem na Nie
 

Strażnik Teksasu

Odp: Losowe bosy w rożnych miejscach.
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień 2019, 00:27:34 »
Co do bossów- tak jak jest przejścia dla tych z niższymi lvl (od 100k) nie dałoby rady coś zmienić/zrobić by na tym BOSSIE o 20:30 też były jakieś bramki z lvl minimalnym? Bo często jest tak, że na tych bosach jest sporo lvl poniżej 100 czy 150k, które raczej średnio z tym bossem pomogą, a często przeszkadzają np. blokując miejsce.

I 2 sprawa, by niepotrzebnie tworzyć nowy temat- kup nieużywaną postać. Nie lepiej zrobić np od 360k postacie nieużywane? Bo od tego lvl można zrobić Elite Ticket Quest.
 

Ave AVA

Odp: Losowe bosy w rożnych miejscach.
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień 2019, 04:49:09 »
Straznik wypowiedz nie na miejscu. Temat o czyms calkiem innym.
 

Nightmares

Odp: Losowe bosy w rożnych miejscach.
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Wrzesień 2019, 09:38:46 »
Jestem na tak , jak zawsze Strażnik i Shaman są na nie innowacje dla nich to jest nie potrzebne .Nie rozumiem takiego podejścia , wszystko na NIE . Gdzie serwer musiałby się np złączyć aby takiego bossa zabić :)
 

Strażnik Teksasu

Odp: Losowe bosy w rożnych miejscach.
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Wrzesień 2019, 20:00:20 »
Jestem na tak , jak zawsze Strażnik i Shaman są na nie innowacje dla nich to jest nie potrzebne .Nie rozumiem takiego podejścia , wszystko na NIE . Gdzie serwer musiałby się np złączyć aby takiego bossa zabić :)

Night a gdzie ja napisałem, że jestem na nie ? :)
 

Nightmares

Odp: Losowe bosy w rożnych miejscach.
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Wrzesień 2019, 10:29:45 »
Strażnik chodzi mi o całokształt w 80% jesteś na nie na pomysły Moje czy Avangardy :). Osobiście nic do Ciebie nie mam masz prawo do wypowiedzi i ją akceptuję .

Pozdrawiam Nightmares :)