Here you can change website language:

Autor Wątek: Prawda o Szwedach  (Przeczytany 15352 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Lays

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Styczeń 2021, 13:28:16 »
TE cymbale Alkoholikowy poradniki dodajesz po nocach w noc sylwestrowaa ty kurwi szczale bez zyciorysu ,leje z ciebie ty pajacyku z evo
 

KapitanBomba

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Styczeń 2021, 13:57:24 »
Jak dla ciebie poradnik napisany o 11 godzinie to po nocach to pozdro
 

Rumeye

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Styczeń 2021, 13:59:48 »
Ci ludzie maja jakieś problemy na tle psychologicznym i nie wiem czy dobrze robię śmiejąc się z nich

A i tak, policja będzie miała bekę z takiego zgłoszenia 😇
 

miekkiefaje

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:02:00 »
Takie obsrane majty az nicki na forum zmieniaja ajeee
 

Lolkazapale889

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:05:48 »
Rumeye ta sprawa będzie z cywilnego A nie z urzędu A z cywilnego można od chcesz zakładać sprawy i to w tym jest różnica mordzia Elo
 

Lolkazapale889

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:06:59 »
A jak jakieś wątpliwości to zachęcam to zapoznania się z kodeksem postępowania cywilnego Elo
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:17:04 »
A jak jakieś wątpliwości to zachęcam to zapoznania się z kodeksem postępowania cywilnego Elo

A ja zachęcam do zapoznania się z poprawna pisownia i składnia zdań, oraz jakiś porad dietetycznych.

Farmazoniarzu pokaz gdzie udostępniam zdjęcie kogokolwiek możesz nawet tutaj wkleić zamiast pierdolic jakieś brednie i robić mi koło dupy.

Chyba ze chcesz mi sprawę cywilna założyć bo Cię w grze wyzywałem ?

Gdzie ktoś nicki zmienia?

Ty masz gostek jakiś zjechany łeb i żyjesz w swoim świecie dziwnym


 

miekkiefaje

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:21:41 »
Bez pierdolenia za znieslawienie mozna kazdemu wytoczyc sprawe ajeee potem placenie odszkodowania az sie posracie ajee
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #53 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:26:21 »
Bez pierdolenia za znieslawienie mozna kazdemu wytoczyc sprawe ajeee potem placenie odszkodowania az sie posracie ajee

Zniesławienie w grze komputerowej ? Wiesz kurwa co to znaczy zniesławienie? Najebane masz w bani koleś idź się powieś żeby dalej się nie rozmnażać bo może się taki zjeb jak Ty urodzić .

Idź do prawnika i powiedz ze ktoś Cię „zniesławi” w grze komputerowej i zobaczymy co Ci powie


 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba

KapitanBomba

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #54 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:27:04 »
Takie obsrane majty az nicki na forum zmieniaja ajeee
Kto nick zmienia? weź się rozpędź a ściana się znajdzie.
 

KapitanBomba

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:29:26 »
Bez pierdolenia za znieslawienie mozna kazdemu wytoczyc sprawe ajeee potem placenie odszkodowania az sie posracie ajee
Jak widzę twoje wpisy to mam ochotę wysłać SMS o treści POMAGAM, weź wyjdź z tej piwnicy.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

miekkiefaje

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #56 dnia: 01 Styczeń 2021, 14:49:36 »
Bez pierdolenia za znieslawienie mozna kazdemu wytoczyc sprawe ajeee potem placenie odszkodowania az sie posracie ajee
Jak widzę twoje wpisy to mam ochotę wysłać SMS o treści POMAGAM, weź wyjdź z tej piwnicy.

Pomoc to ci moge wykurwic stad szambonurze jebany w dupe wyruchany przez wlasnych kolegow gownojadzie brędzluj krasnoludki w lesie i przyjmij rogala w dupala stary fraglesie.
 

KapitanBomba

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Styczeń 2021, 15:07:05 »
Bez pierdolenia za znieslawienie mozna kazdemu wytoczyc sprawe ajeee potem placenie odszkodowania az sie posracie ajee
Jak widzę twoje wpisy to mam ochotę wysłać SMS o treści POMAGAM, weź wyjdź z tej piwnicy.

Pomoc to ci moge wykurwic stad szambonurze jebany w dupe wyruchany przez wlasnych kolegow gownojadzie brędzluj krasnoludki w lesie i przyjmij rogala w dupala stary fraglesie.
Ciebie życie rucha w dupe, nieudaczniku wyjdź z domu a nie płaczesz na forum.
 

miekkiefaje

Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Styczeń 2021, 15:49:37 »
Bez pierdolenia za znieslawienie mozna kazdemu wytoczyc sprawe ajeee potem placenie odszkodowania az sie posracie ajee
Jak widzę twoje wpisy to mam ochotę wysłać SMS o treści POMAGAM, weź wyjdź z tej piwnicy.

Pomoc to ci moge wykurwic stad szambonurze jebany w dupe wyruchany przez wlasnych kolegow gownojadzie brędzluj krasnoludki w lesie i przyjmij rogala w dupala stary fraglesie.
Ciebie życie rucha w dupe, nieudaczniku wyjdź z domu a nie płaczesz na forum.

Jest zakaz wychodzenia ty niedoinformowany toporem jebany przydupasie na zdalnym nauczaniu Cofnięty w rozwoju
koczkodanie, pizgany w oko przez ojca rydzyka.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o Szwedach
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Styczeń 2021, 16:24:49 »
a jebać tego tropeheusa, który udawał laskę z chorym dzieckiem, który sam wbił maga 500k lvl, który płacił dla widiana 100zł żeby dojść do gildii, który kupił chary i punkty za łącznie 2000zł, który w sylwestra siedział od 22 do 7 rano na tibii, który siedzi całą noc i pół dnia żeby zrobić questy na otsie, który nie umie poprawnie złożyć zdania, grozi pozwem cywilnym i wiele by tu wymieniać.

pogódź się z tym, że Ty myślisz że coś znaczysz i coś działasz a tak naprawdę cały ots się z Ciebie śmieje, a przyklaskują Ci Twoich 5 kolegów z zbliżonym IQ do Ciebie bo ich sponsorujesz, robisz im questy i dajesz chary.

Dla mnie temat zakończony, szkoda czasu na idiotę który i tak nie rozumie połowy zdań które się do niego pisze.


 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, KapitanBomba