Here you can change website language:

Autor Wątek: Wiosenna Aktualizacja  (Przeczytany 8329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Luty 2021, 14:11:12 »
-wprowadz mounty z 10+

-wprowadz addony/outfity z 10+
 

Mrozu

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Luty 2021, 14:17:08 »
Takie propozycje są niemożliwe, bo automatycznie każdy gracz musiałby korzystać z naszego klienta, a bardzo wielu graczy nie lubi na 8.6 grać bez elfa.
 

Rumeye

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Luty 2021, 15:28:15 »
Ale chyba mógłbyś wprowadzić retro outfity, a wydaje mi się, że na tym podstawowym kliencie rexii płynniej wszystko chodzi
 

Mrozu

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Luty 2021, 15:37:48 »
Mówisz o tym nowym prawda? Oczywiście, tylko, że wtedy każdy kto go nie używa, a zobaczyłby postać z takim outfitem automatycznie dostawałby debuga.
 

Biggus Dickus

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Luty 2021, 09:49:08 »
Żeby serwer odżył potrzeba nowych graczy, którym nie chce się tu zaczynać gdy widzą ludzi z 3 rebornem kiedy sami muszą się męczyć 2 miesiące zęby wbić 1, a do tego zbierać masę rzeczy na accesy, które wcale nie okazują się opłacalne bo expowiska są tam średnie, a questy praktycznie nie do wykonania dla nowych którzy muszą robić je samemu. Według mnie potrzebne są drastyczne zmiany takie jak zwiększenie expa do 2-3 reborna i to nie o jakieś marne 25% tylko x3 albo i więcej. Darmowe dostępy do atlatis, hades, elite i o wiele tańszy dostęp na lost city. Trzeba tez zmniejszyć siłę moobow z questow do elite włącznie , żeby ludzie mogli je robić solo bo nie ma już ekip na takie questy jak kiedyś. Zdaje sobie sprawę z tego, ze ceny charow pójdą w dól tak samo jak przedmiotów i znajda się osoby płaczące, ze oni się męczyli, a nowi maja w chuj łatwo ale kurwa serwer przy aktualnie ciągle spadającej liczbie osób online nadaje się do zamknięcia i małe zmiany albo nowe systemy nie przyciągną ludzi.
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2021, 11:02:39 wysłana przez Biggus Dickus »
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, vitamins, Perfidny

Ezi Pop

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Luty 2021, 10:10:43 »
Mrozu masz tyle kont którymi nikt nie gra po 1 rebie , ja nie będę wydawał kasy na Elite punkty bo to nie ma sensu i tak coraz mniej ludzi gra,  jakbym miał jakieś fajne konto za nie duże punkty to bym kupił i wrócil na tego ots , ale jak narazie to wystarcza mi przeglądanie forum 🙂
 

Rumeye

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Luty 2021, 10:27:59 »
Mówisz o tym nowym prawda? Oczywiście, tylko, że wtedy każdy kto go nie używa, a zobaczyłby postać z takim outfitem automatycznie dostawałby debuga.

Mowie o tym na którym działa elfbot, nie ten najnowszy
 

Rumeye

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Luty 2021, 10:29:27 »
Mrozu masz tyle kont którymi nikt nie gra po 1 rebie , ja nie będę wydawał kasy na Elite punkty bo to nie ma sensu i tak coraz mniej ludzi gra,  jakbym miał jakieś fajne konto za nie duże punkty to bym kupił i wrócil na tego ots , ale jak narazie to wystarcza mi przeglądanie forum 🙂

Po prostu reset
 

Ezi Pop

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Luty 2021, 10:39:45 »
Rumeye bez resetu podejrzewam że też można zrobić tak żeby zachęcić ludzi do powrotu , ja rozumiem że ludzie mają chary po 2-3 reby podejrzewam też masz takie konta więc wiem że nie chciałbys resetu bo odechciało by się wtedy tobie grania , mam nadzieję że będzie dobrze i też wrócę na tego ots , punkty na koncie cały czas czekają żeby kupić se fajnego hara i znowu pograć
 

Rumeye

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Luty 2021, 11:11:14 »
Rumeye bez resetu podejrzewam że też można zrobić tak żeby zachęcić ludzi do powrotu , ja rozumiem że ludzie mają chary po 2-3 reby podejrzewam też masz takie konta więc wiem że nie chciałbys resetu bo odechciało by się wtedy tobie grania , mam nadzieję że będzie dobrze i też wrócę na tego ots , punkty na koncie cały czas czekają żeby kupić se fajnego hara i znowu pograć

Wolałbym żeby to zresetował i zabawa niech się zacznie od nowa
 

Ezi Pop

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Luty 2021, 11:14:37 »
Też bym tak wolał ale wiemy o tym że tak się nie stanie,  napewno nie w tym roku , oby potem nie było za późno
 

Perfidny

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Luty 2021, 11:19:23 »
Żeby serwer odżył potrzeba nowych graczy, którym nie chce się tu zaczynać gdy widzą ludzi z 3 rebornem kiedy sami muszą się męczyć 2 miesiące zęby wbić 1, a do tego zbierać masę rzeczy na accesy, które wcale nie okazują się opłacalne bo expowiska są tam średnie, a questy praktycznie nie do wykonania dla nowych którzy muszą robić je samemu. Według mnie potrzebne są drastyczne zmiany takie jak zwiększenie expa do 2-3 reborna i to nie o jakieś marne 25% tylko x3 albo i więcej. Darmowe dostępy do atlatis, hades, elite i o wiele tańszy dostęp na lost city. Trzeba tez zmniejszyć siłę moobow z questow do elite włącznie , żeby ludzie mogli je robić solo bo nie ma już ekip na takie questy jak kiedyś. Zdaje sobie sprawę z tego, ze ceny charow pójdą w dól tak samo jak przedmiotów i znajda się osoby płaczące, ze oni się męczyli, a nowi maja w chuj łatwo ale kurwa serwer przy aktualnie ciągle spadającej liczbie osób online nadaje się do zamknięcia i małe zmiany albo nowe systemy nie przyciągną ludzi.

Skoro tak mówisz, to licz się, że trzeba dodać trochę więcej expowisk aby CI ludzie mogli expić, bo dodanie 2-3-4 expowisk będzie nie wystarczalne.
 
Osoby które lubią ten post: vitamins

Biggus Dickus

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Luty 2021, 11:49:37 »
Żeby serwer odżył potrzeba nowych graczy, którym nie chce się tu zaczynać gdy widzą ludzi z 3 rebornem kiedy sami muszą się męczyć 2 miesiące zęby wbić 1, a do tego zbierać masę rzeczy na accesy, które wcale nie okazują się opłacalne bo expowiska są tam średnie, a questy praktycznie nie do wykonania dla nowych którzy muszą robić je samemu. Według mnie potrzebne są drastyczne zmiany takie jak zwiększenie expa do 2-3 reborna i to nie o jakieś marne 25% tylko x3 albo i więcej. Darmowe dostępy do atlatis, hades, elite i o wiele tańszy dostęp na lost city. Trzeba tez zmniejszyć siłę moobow z questow do elite włącznie , żeby ludzie mogli je robić solo bo nie ma już ekip na takie questy jak kiedyś. Zdaje sobie sprawę z tego, ze ceny charow pójdą w dól tak samo jak przedmiotów i znajda się osoby płaczące, ze oni się męczyli, a nowi maja w chuj łatwo ale kurwa serwer przy aktualnie ciągle spadającej liczbie osób online nadaje się do zamknięcia i małe zmiany albo nowe systemy nie przyciągną ludzi.

Skoro tak mówisz, to licz się, że trzeba dodać trochę więcej expowisk aby CI ludzie mogli expić, bo dodanie 2-3-4 expowisk będzie nie wystarczalne.

Wystarczyłoby zrobić większy respawn ale nie liczę też, że nagle na expowiska ruszy 100+ nowych osób przy zwiększonym expie ale nawet jeżeli tak się stanie to przy wysokim exp rate i szybkim respawnie mogą gnieździć się po klika osób na wszystkich expowiskach. Nawet tych aktualnie nie opłacalnych, które stoją puste.
 

Starszy gracz

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Luty 2021, 17:25:11 »
Polecam Aby była możliwość łowienia po 1 rebie a dopiero po 2-3 zakaz uzywania wedki zaawansowanej
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba

GrubasQ

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Luty 2021, 21:08:51 »
Mini stamina doll? Fajnie by było jakby wróciła ?:) albo usuń całkowicie questa na którego nikt nie może wejść.