Here you can change website language:

Autor Wątek: Koledzy  (Przeczytany 8268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Koledzy
« dnia: 02 Kwiecień 2021, 10:07:19 »
Siema koledzy, nudy na forum wiec pomyślałem o jakiejś świątecznej konwersacji.

Jak tam bed bojsi drugi miesiąc noce nie przespane dzięki nam, żeby questy/taski porobić i pozabijać nasze boty na afku, tropeheus już podobno wizytę u psychiatry zamawiał


 

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2021, 11:08:15 »
tobie taka wizyta chyba bardziej by się przydała, bo widzę ze ta rexia to już kompletnie ci na beret wjechała
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Omen, Lays

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2021, 12:15:23 »
tobie taka wizyta chyba bardziej by się przydała, bo widzę ze ta rexia to już kompletnie ci na beret wjechała


A ty jak tam rachunki poplacone czy dalej bezrobotny


 

BatteriaPowraca

  • Gość
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwiecień 2021, 13:38:49 »
Elo jak swięta bad boysy spędzą ja wiem będą bić afki na tibi :O
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2021, 13:51:41 »
Gather 3 w nocy 15 osób online i jazda z afkami, a na castle 3 osoby


 

Mrozu

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwiecień 2021, 14:01:51 »
@Alkoholik
A Ty co i ich tak wyzywasz? Sam dużo siedzisz, zrozumcie wreszcie, że to, że ktoś dużo czasu spędza na Rexii to nie oznacza, że nie ma czasu na normalne prywatne życie  :D
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Omen

Rumeye

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Kwiecień 2021, 14:44:11 »
tobie taka wizyta chyba bardziej by się przydała, bo widzę ze ta rexia to już kompletnie ci na beret wjechała

Albo Twoja kobieta budzona o 4 rano alarmem 😂
 

exori boli

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwiecień 2021, 14:45:40 »
ty kurwa masz zolte papiery serio, napierdalasz ze w nocy graja i afki zabijaja, szkoda szmaciarzu ze po 40 sekundach od deski waszego afka przybiegacie w 10 osob spierdalaj do rabki na jakies leczenie bo marnie to wyglada
 

Rumeye

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Kwiecień 2021, 15:03:21 »
ty kurwa masz zolte papiery serio, napierdalasz ze w nocy graja i afki zabijaja, szkoda szmaciarzu ze po 40 sekundach od deski waszego afka przybiegacie w 10 osob spierdalaj do rabki na jakies leczenie bo marnie to wyglada


Dać ci chusteczki na otarcie łez? Czy może butle z tlenem?
 

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Kwiecień 2021, 15:08:39 »
tobie taka wizyta chyba bardziej by się przydała, bo widzę ze ta rexia to już kompletnie ci na beret wjechała

Albo Twoja kobieta budzona o 4 rano alarmem 😂

Nigdy nie była budzona, na świecie na szczęście istnieją takie dogodności jak zatyczki do uszu, a alarm bezkarnie pizga na głośnikach, że sąsiedzi pukaja do drzwi, a moja księżniczka nawet okiem nie mrugnie aje
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

Rumeye

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Kwiecień 2021, 15:11:30 »
tobie taka wizyta chyba bardziej by się przydała, bo widzę ze ta rexia to już kompletnie ci na beret wjechała

Albo Twoja kobieta budzona o 4 rano alarmem 😂

Nigdy nie była budzona, na świecie na szczęście istnieją takie dogodności jak zatyczki do uszu, a alarm bezkarnie pizga na głośnikach, że sąsiedzi pukaja do drzwi, a moja księżniczka nawet okiem nie mrugnie aje

To dobry pomysł na biznes

Sell zatyczki rexia 2k21
Nie obudzisz nawet 147kg wieloryba
 
Osoby które lubią ten post: Cynio

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Kwiecień 2021, 15:14:51 »
Ejej ale o twojej mamusi nie rozmawialiśmy wiec nie wiem po co wplatasz tu jej wielorybi pseudonim
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Kwiecień 2021, 15:43:29 »
@Alkoholik
A Ty co i ich tak wyzywasz? Sam dużo siedzisz, zrozumcie wreszcie, że to, że ktoś dużo czasu spędza na Rexii to nie oznacza, że nie ma czasu na normalne prywatne życie  :D

Ale farmazon, zapytaj bogów ze ja nawet bossów nie robię, poświęcam 1-2h dziennie max na rexie, nigdy nie wstawałem w nocy do żadnych alertów i nie grałem dłużej niż do 1 w nocy jak 4 miesiące temu robilismy Lost mage armor

A chłopy spocone siedzą od 22 do 6 rano żeby poexpic albo afka ubić i se do tego konia strzepac

Zatyczki do uszu dla księżniczki ja pierdole weź się tym zifferem nie odzywaj bo ciebie orać nie trzeba bo sam to robisz

Fame MMA 10 @Mrozu vs @Alkoholik co main event


 
Osoby które lubią ten post: Cynio

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Kwiecień 2021, 15:49:22 »
@Alkoholik
A Ty co i ich tak wyzywasz? Sam dużo siedzisz, zrozumcie wreszcie, że to, że ktoś dużo czasu spędza na Rexii to nie oznacza, że nie ma czasu na normalne prywatne życie  :D

Ale farmazon, zapytaj bogów ze ja nawet bossów nie robię, poświęcam 1-2h dziennie max na rexie, nigdy nie wstawałem w nocy do żadnych alertów i nie grałem dłużej niż do 1 w nocy jak 4 miesiące temu robilismy Lost mage armor

A chłopy spocone siedzą od 22 do 6 rano żeby poexpic albo afka ubić i se do tego konia strzepac

Zatyczki do uszu dla księżniczki ja pierdole weź się tym zifferem nie odzywaj bo ciebie orać nie trzeba bo sam to robisz

Fame MMA 10 @Mrozu vs @Alkoholik co main event

Na poprzednia wiadomość nie odpowiedziałem to widzę dalej atencji szukasz i podszczypujesz, nie odpowiem Ci randomku, Ciebie gierka zweryfikowała gdzie twoje miejsce.
 

Cynio

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Kwiecień 2021, 15:57:35 »
dobra ziffer ciebie alarmy wyjasnialy o 3 w nocy jak ci kobieta wstawala i zgnojony siedziales, narvik ci juz pokazal gdzie twoje miejsce