Here you can change website language:

Autor Wątek: Koledzy  (Przeczytany 8150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Kwiecień 2021, 16:01:02 »
My wszyscy jesteśmy randomami a wynieśliśmy Was charami bez reborna z otsa

Bogowie aje


 

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Kwiecień 2021, 16:38:27 »
dobra ziffer ciebie alarmy wyjasnialy o 3 w nocy jak ci kobieta wstawala i zgnojony siedziales, narvik ci juz pokazal gdzie twoje miejsce

Ale zaszczyt mnie spotkał bóg cynio mi odpowiedział, który dostaje w cipke na każdym otsie, a później zawstydzony tłumaczy się, że nawet tam nie wbijal - to raz. A dwa droga cynio powiedz mi słabo coś mnie te narviczki zagnoily skoro wyexpilem all profesje do 3 reba max lvla :/
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Kwiecień 2021, 16:48:24 »
UNBAN WIDIAN PLIS, Nie będziemy musieli tu pisać @Mrozu

⚡GG:50619121
 

Mrozu

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Kwiecień 2021, 17:34:46 »
@Alkoholik
To może inaczej, chodzi mi ogólnie, nie tylko o Twoją personę, że wyzywanie za to kto ile siedzi jest po prostu słabe, każdy siedzi tyle ile chce i nie ma o co się pruć  :D, ja sam na jednej edycji za czasów Cryptona na V*** spędziłem miesiąc nie śpiąc prawie nic.
@Frosto
Nie kojarzę, żeby Widian na serwie miał bana, a co do forum to go tu nie wpuszczę, bo zbyt zniechęca do gry innych  :D
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2021, 17:38:40 wysłana przez Mrozu »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzyy
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Kwiecień 2021, 17:54:11 »
@Alkoholik
To może inaczej, chodzi mi ogólnie, nie tylko o Twoją personę, że wyzywanie za to kto ile siedzi jest po prostu słabe, każdy siedzi tyle ile chce i nie ma o co się pruć  :D, ja sam na jednej edycji za czasów Cryptona na V*** spędziłem miesiąc nie śpiąc prawie nic.
@Frosto
Nie kojarzę, żeby Widian na serwie miał bana, a co do forum to go tu nie wpuszczę, bo zbyt zniechęca do gry innych  :D

Słabe to jest jak ktoś ma podjare ze zabił boty o 3 w nocy i pisze żeby opór postawić , gdy normalni ludzie śpią, albo biegaja na bugmapie po elite i się cieszą ze uciekli, ja mam rodzine prace i nie wyobrażam sobie siedziec cała noc na Tibii, nie miałbym po prostu na to czasu, jakbym miał 16 lat i zdalne nauczanie to może bym posiedzial dłużej, albo byłbym nerdem bez życia prywatnego, a jeżeli dla kogoś granie w tibie po 12h dziennie, mając rodzine, dziecko w domu i prace jest normalne to pozdrawiam

Niech widian na otsa wbije i postawi opór, mrozu specjalnie dla Was zmniejszył dmg o polowe, żebyście randomy mogły jakiś podryg zrobić, pierdolicie ze gramy na ded otsie, a sami pół roku expiliscie tak jak my teraz (sam ziffer napisał ze wyexpil all profy 3 reb) xD
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2021, 18:00:59 wysłana przez Alkoholik »


 

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Kwiecień 2021, 18:18:40 »
Gostek, ale expilem jak były walki, a nie na dedzie - taka jest różnica między nami. Nikt tu nie wróci przed resetem zrozum to wreszcie i leć monitorować dalej depo, bo dalentil szykuje podrygi, to wasz jedyny rywal adekwatny do wszego poziomu
 

Cynio

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:12:56 »
nie no, trzymajcie mnie kolesie przez tydzien zadnej walki nie wygrali i nawet taska nie mogli zrobic a jakis zeffir pies akteona przychodzi tu na forum i pisze glupoty jakies ze nie zostal zgnojony, nie dziwne ze wyexpiles 3 reby jak nikt nie gral, z tego co wiem to narvik wszedl 1sza nocka i zgnojony pisales do niego zeby poszedl spac XD 2 nocka juz cie nie bylo nigdzie takze nie wiem gdzie expiles i jak expiles ale chyba na platnych gladach bota stawiales. To chyba ten zefir i jego ekipa z owego otsa ktora weszla na rl mapke i wyjebala 140msy na opence XD
 

Rumeye

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:24:51 »
Chyba były ugody podpisywane z kimbokiem co?
Mieć dominację i jedynemu oporowi pozwalać expic żeby was nie zajeżdżał
 
Osoby które lubią ten post: Cynio, Alkoholik

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:28:38 »
nie no, trzymajcie mnie kolesie przez tydzien zadnej walki nie wygrali i nawet taska nie mogli zrobic a jakis zeffir pies akteona przychodzi tu na forum i pisze glupoty jakies ze nie zostal zgnojony, nie dziwne ze wyexpiles 3 reby jak nikt nie gral, z tego co wiem to narvik wszedl 1sza nocka i zgnojony pisales do niego zeby poszedl spac XD 2 nocka juz cie nie bylo nigdzie takze nie wiem gdzie expiles i jak expiles ale chyba na platnych gladach bota stawiales. To chyba ten zefir i jego ekipa z owego otsa ktora weszla na rl mapke i wyjebala 140msy na opence XD

Gostek pierdolisz farmazony na zasadzie "cynio robił loda rok temu huszczy" z tym narvikiem to beka, zawołałeś typka który biegał jedna noc za mną, a przez x następnych nawet nie wszedł na lost city, masz dowody pokaż, nie masz zamknij pizde farmazonie.
Na opence 140ms?? XD JEDEN GATHER PODCZAS KTÓREGO MIAŁEM MSA W TOP 10 - DEJE XLOG PO PRZEGRANEJ WALCE = KONIEC OPENKI. Ale jak tak dobrze idzie Ci pisanie bajek to chce więcej
 

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:32:48 »
Chyba były ugody podpisywane z kimbokiem co?
Mieć dominację i jedynemu oporowi pozwalać expic żeby was nie zajeżdżał

Były ugody, ale to nie było na zasadzie nie bij mnie a dam Ci bp dc, a ja nie snejkuje Ciebie, ty nie snejkujesz mnie, więc nie masz czym się szczycić, tym bardziej, że Ty miałeś chuja do powiedzenia i stałeś ujebany w depo, czekając na 5 rano żeby za mną pobiegać
 

Cynio

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:37:24 »
kimbok godzie prosze nie luruj damy ci cala polane prosze nie luruj godzie

kocham niemca
koham deda
 

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:43:47 »
kimbok godzie prosze nie luruj damy ci cala polane prosze nie luruj godzie

kocham niemca
koham deda

Nie chce mi się z tobą nawet dyskutować pozerko, chcesz coś udowodnić pokaż to w końcu na innym otsie, bo gdzie nie wchodzimy to dominacja, a ty ujebany na zdechlaku dominatorze, koniec na dziś eloo
 

Cynio

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:47:12 »
XD co ty dominujesz bo jestem ciekaw? chyba wylaczanie alarmow o 3 w nocy bo ci ksiezniczka wyjebie patelnia bo spac nie moze "pozerze", dominator otsa z ktorego zostales wyniesiony mimo, ze wyexpiles 3 reborny, pozdrawiam cieplutko ze slonecznego sand city
 

BoodyRPG

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:48:42 »
Podawanie openki w spisie wygranych otsów jest jak wpisywanie sobie w CV że się ukończyło podstawówkę w CV.


DEYMINACJA OD 70 miesięcy nie pozdrawiam.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Cynio

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Kwiecień 2021, 19:48:56 »
A i jeszcze jedno pytanko, czemu wyzywasz swojego kumpla z teamu Dalentila? Chlopak przynajmniej kierownicy nie puscil jak wy randomy, pozdro