Here you can change website language:

Autor Wątek: Ban dla tych których zabiłem  (Przeczytany 8360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simon

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Maj 2021, 18:14:03 »
Jedynie rozwiązane jakie tutaj, by było to wyłączenie rs'a na serwerze, a to spowodowałoby, że wszyscy expiliby na spamie UE  :-\ :-X

Zawsze jest opcja udostępnienie skryptu na  zakładce skrypty na stronie rexi : p
 

Snieg

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Maj 2021, 18:22:38 »
to bijesz vatus cego (ms)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Maj 2021, 20:54:21 »
Jest taka jedna złota zasada, jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj.
Chyba, że dalej chcesz potwierdzać swój poziom zarówno inteligencji jak i moralny, nazywając kradzież myśleniem.
Nie raz nie dwa postać pada na ptero, bo komuś przeszkadza w expieniu. Jest to jak nabardziej 'sportowe' zachowanie. Na tym polega gra. Ale Ty jesteś po prostu złodziejem, który nie chciał konkurować a oszukiwać, wykorzystując niedopracowane zasady - Nie ma to nic wspólnego z myśleniem.
Powiem więcej jeżeli jesteś taki inteligentny jak piszesz, to spraw żeby ilość graczy na serwerze wzrastała. Czy tylko oszukiwać umiesz?

Szukalem jakiegos placzu alkoholika na temat aktualizacji a tu taka perelka sie trafila.
Ziomek powiem ci krotko, wychodzisz na ulice, wyzywasz goscia 30kilo wagi wiecej po czym dostajesz na cipe kto jest winny? Ty bo sam sie o to prosiles czy on ze wyjebal kretynowi?

Tak samo ze spamem ue. Napierdalasz ue na spam i myslisz ze bedziesz do konca otsa bezkarny biegal - trzeba sobie bylo jeszcze powrotne wpt zrobic XD

Oni cie nie okradli tylko wzieli na co im pozwoliles tyle w temacie mam nadzieje ze juz zajebiesz xloga bo sie tego czytac nie da

Widzę omen historie z życia wzięta na forum opisał xD

A co do rsow to skoro nie można zabijać randomow bo to jest utrudnie im gry, to rsa wbić i zajebac go i cały dorobek to już git, to takjakbym Mrozu zajebal randoma i napisał przecież mógł se spierdolic albo zrobić wpt powrotne ze wracają mu do pz jak ktoś na ekranie

A tak na serio podchodząc do tematu to zależy kto by Ci rsa wbił, wbili Ci rsa sponsorzy mroza którzy kupują postacie/hunting fire/double expy za plny , jakby to był ktoś od nas to pewnie z miejsca chary na aukcje xD

Niesamowity jesteś, zawsze tylko Wy jesteście karani według Ciebie  ;D
Tyle, że mam wrażenie, że to właśnie ta druga strona jest częściej karana, ale no to też wynika z ich zachowania oczywiście, dzisiaj np. standardowo jeden od nich dostał bana za zabijanie randomów i nie ma płaczu. Od Was, by były zaraz tematy  :D

Jak wprowadziłeś ten swój śmieszny przepis o zabijaniu randomow na pvp otsie to kilka tygodniu później zajebalem z lisem gościa na infernalistach żeby sobie taska puścić to nam wyjebales z miejsca chary na aukcje, a chłopów banujesz po raz 4-5 za zabijanie randomow banami na 3 dni bo jest z nich dochód xD

Dalej kurwa nie kumam czemu randomow zajebac nie można a rsa można im wjebac zajebista logika, to jak będę chciał se chłopa zajebac to najpierw mu rsa wbije i będę bezkarny


 

Mrozu

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Maj 2021, 21:07:54 »
No to masz złe info, bo niektórzy z nich już potracili postacie, przykładowo dzisiaj ten nakacumuli.
 

Torso

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Maj 2021, 21:24:08 »
Nazwa wątku trochę przewrotna, ale już piszę dlaczego:
Tematem jest poprawa sytuacji na serwerze poprzez ogarniecie wbijania RS-ów dla botów. Wprowadzacie dużo dobrych zmian poprzez bany za przeszkadzanie w robieniu questów, bany w zabijananiu randomów itp. ale te czyny są w rzeczywistości małą szkodą, w porównaniu do wbicia RS. RS-a ma tylko jeden cel - kradzież. A skoro traci sie wszystkie itemy, to gra przestała mieć sens, bo nie będę kupował drugi raz tego samego, po to żeby znowu ktoś się na mnie zaczaił. (expienie non stop przy kompie nie ma sensu o czym doskonale wiecie, a funkcja bicia mobow pojedynczo po pojawieniu sie gracza na ekranie sie nie sprawdza, bo expy sa zabite i non stop ktoś jest w zasięgu pola widzenia). Tracicie więc stabilnych graczy przez oszustów i jest na chwilę obecną na to pełne przyzwolenie.
Dodam, że nigdy nikogo umyślnie tu nie zabiłem i komplet fragów jest wbity przez niemal  1 godzinę.

Wnoszę więc o bany dla tych kont, które mnie zabiły i które zabił dzisiaj mój biedny Okruszek, a także o zwrot skradzionych itemów.
Proszę o zajęcie stanowiska przez administrację.
wklejenie skryptu na anty rsa to minimum minuta więc jesteś zajebiście mądry XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Maj 2021, 22:51:44 »
No to masz złe info, bo niektórzy z nich już potracili postacie, przykładowo dzisiaj ten nakacumuli.

Szacun zbanowales mu chara wartego 4K pp, chyba ze wszystkie to gratulacje wkoncu stanowczości


 

GrubasQ

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Maj 2021, 23:46:17 »
Ja to bardziej bym zajął się systemem który liczy postaci online jako która nie logowała się od 30 dni po czym trafia na aukcje i cie gościu opierdala bo miałeś chara dłużej niż 30 dni online a zaliczył się do tych co przez 30 dni nie logowały. To jest dopiero kpina i jajca. A nie jakiś rs, taki błąd powinien dawno być zalatany a nie mydlenie oczu że każdy to wie a tak naprawdę nikt.
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #37 dnia: 31 Maj 2021, 10:34:47 »
a wystarczyło ustawić skrypt na Anty Rss xD ja tam zawsze mialem 2 fragi i xloga mi dawal xD

⚡GG:50619121
 

Cynio

Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #38 dnia: 31 Maj 2021, 10:57:52 »
to jest właśnie społeczeństwo tibijskie, wszyscy wyzywają biednego randoma za to że nim jest i nie potrafi ustawić anty rsa, jak dobrze, że wypierdolilem xloga z tej frajerskiej gry na albionka, pozdrawiam
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ban dla tych których zabiłem
« Odpowiedź #39 dnia: 31 Maj 2021, 11:57:43 »
to jest właśnie społeczeństwo tibijskie, wszyscy wyzywają biednego randoma za to że nim jest i nie potrafi ustawić anty rsa, jak dobrze, że wypierdolilem xloga z tej frajerskiej gry na albionka, pozdrawiam

+1

Kurwa wy piszecie jakby każda grająca osoba miała 2 lata stażu w tibii, gosc wchodzi z ulicy na otsa z reklamy a administrator mu pisze mogłeś sobie skrypta na anty rsa ustawić w elfbocie albo nie expic na UE i mieć na 500k lvlu 50 lvli na godzinę

Tez kiedyś byłem zdania ze ktoś zostawił no to chuj ale z drugiej strony trochę wyrozumiałości bo 20% osób na tym otsie gra pierwszy raz w tibie i to na otc cliencie i pewnie nie wiedza nawet co to redskull i kupują sobie itemki powiedzmy za 100zl w SMS Shopie a admin mu pisze „mogłeś sobie anty rsa odpalić”

Ale Mrozu każdy kto ma trochę iq wie ze Tobie takie rsy na rękę bo ludzie musza kupić punkty żeby kupić itemy, bo nie wierze ze jesteś tak głupi żeby banować za zabicie randoma ale wbicie rsa już mu to jest git xD