Here you can change website language:

Autor Wątek: Jesienna Aktualizacja  (Przeczytany 8982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Wrzesień 2021, 21:00:20 »
Ja to widze tak:

Dodanie nowego miasta po LOSCIE
Oslabienie drakonixow zeby te randomy chociaz po 2 mogly bic,
Dodanie nowych moobkow mocniejszych (na wyzsze reby) w nowym miescie,
Najazdy na LOSTA
Usuniecie jakis karaluchow komarow chujow mojow, bo to useless jest
UKRYTE DRAKONIXY (TYLKO TEGO Z UKRYTYCH BRAKUJE)

TASK POINTSY JAK NA VESTII (to juz sie ogolnie zaczyna orsh vestia robic), kazdy moobek daje ustalona liczne pkt np. Achad 3pkt, Ptero 4pkt, Drakonix 10pkt i zalozmy za 100k pkt mozemy cos odebrac (np lvl) albo TPnac sie na specjalnego respa moobkow (dostepnego tylko za pkt taskowe) za okreslona liczbe pkt.

Zmniejszenie wymaganej ilosci IP (x4) zeby wejsc na dunga (wlasnie dlatego nikt tego nie robi)
WYJEBAC UKRYTE OLD DEFILERY BO TYLKO DO TEGO SIE NADAJA.

I TAK JAK CHLOP WYZEJ NAPISAL - ITEM DO BLOKADY EXPA I WIECEJ SPECJALNYCH MIEJSCOWEJ JAK PJOTER NP KRZYSZTOFER (XD)

JA GOD
 
Osoby które lubią ten post: Vallention, Flexy

SiR mOST

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Wrzesień 2021, 10:13:06 »

@OMEN KOCUR co do task pointsow, to chujowy pomysl, iz te moby masz na hita, w ciagu takiej jednej godziny, patrz ile mozesz mobow rozjebac, Ty bys ten licznik z task pointsami wykrecil w ciagu dnia ;v

Co do nowego miasta, jak randomy maja problem, zeby zdobyc dostep do losta, a co dopiero do tego nwoego miasta, znajac zycie Mroza, NAWET JESLI BY DODAL, to milion itemow zapewne musial bys oddac, zeby miec dostep xD Co poniektorzy nawet nie maja questow done nawet na spella 4 reborn, wiec watpie ze doda, bo to nie bedzie sensu, bo Ci napisze ze jest wystarczajaco poki co expow, a duzo ludzi przez okres wakacyjny zajebaly xloga xD
 

SiR mOST

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Wrzesień 2021, 10:18:44 »
Wpadlem ciekawy pomysl, lecz nie wiem czy wykonalne. Wprowadzenie dwoch respawnow z expami, wejscie drzwiami. Jedno z headhunterami, drugie z drakonixami. Cos jak z KOSHEI AMULET na RL mapkach, trzeba wyszukac dajmy przyklad 3 czesci itemu na dane expowisko, a te czesci moga byc rozjebane byle gdzie. Wiadomo jak sie je znajduje. Potrzebne by bylo stworzenie dwoch takich NPCkow, jesli by sie uzbieralo, to by dawali dostep na te expowisko, tylko trzeba byloby pierw znalezc te czesci dane.


Mysle ze ten STONE tez do wyjebania. Wprowadzic zamiast niego cos sensowniejszego, cos typu spierdalajacy stol i respilby sie w enigmie co 6 godzin jak z kamieniem. Dawalby x levela i dla osoby ktora dobila ( jak ze spell masterem ) loota.


POPRAWIC PRZEDE WSZYSTKIM RANGI, IZ MAM MARSZALKA, NIE MAM BONUSU ( DLA PRZYPOMNIENIA )
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2021, 10:28:20 wysłana przez MOST »
 
Osoby które lubią ten post: OMEN KOCUR

Simon

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Wrzesień 2021, 10:19:25 »
Jeśli ja mam niedojebanie mózgowe to co macie w takim razie wy kiedy u was sporo osób ledwo mówić potrafi bo myśleć nie potrafią zniszczeni używkami : p
 

OMEN KOCUR

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Wrzesień 2021, 21:55:39 »

@OMEN KOCUR co do task pointsow, to chujowy pomysl, iz te moby masz na hita, w ciagu takiej jednej godziny, patrz ile mozesz mobow rozjebac, Ty bys ten licznik z task pointsami wykrecil w ciagu dnia ;v

Co do nowego miasta, jak randomy maja problem, zeby zdobyc dostep do losta, a co dopiero do tego nwoego miasta, znajac zycie Mroza, NAWET JESLI BY DODAL, to milion itemow zapewne musial bys oddac, zeby miec dostep xD Co poniektorzy nawet nie maja questow done nawet na spella 4 reborn, wiec watpie ze doda, bo to nie bedzie sensu, bo Ci napisze ze jest wystarczajaco poki co expow, a duzo ludzi przez okres wakacyjny zajebaly xloga xD

No ale zawsze mozna zrobic np. startowe 100k task puntktow ktore pozniej mozesz zwiekszac zalozmy o 5k (jak na vestii).
Do tego czym sie roznia silenty z vestii czy armoredy od drakonixow? W to i w to wale spell x4/x5 zeby padlo wiec 1:1 jak vestia.
A np achady moga dawac 1 pkt :)
 

Vallention

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Wrzesień 2021, 14:24:10 »
Jeszcze jedna propozycja mi przyszła do głowy, myślę że bardzo spoko. Wprowadzić komende w grze, która sprawdzi ile masz ep/pp na koncie, bo z item marketu możemy korzystać bez logowania na stronie to myślę że trochę by to też wygody wprowadziło. Przynajmniej mnie denerwuje wchodzenie na stronę i sprawdzanie.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

KapitanBomba

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Wrzesień 2021, 14:38:50 »
Jeszcze jedna propozycja mi przyszła do głowy, myślę że bardzo spoko. Wprowadzić komende w grze, która sprawdzi ile masz ep/pp na koncie, bo z item marketu możemy korzystać bez logowania na stronie to myślę że trochę by to też wygody wprowadziło. Przynajmniej mnie denerwuje wchodzenie na stronę i sprawdzanie.
Jeszcze jak masz dwuetapowe logowanie to już w ogóle czekasz 100 lat na maila z kodem.
 
Osoby które lubią ten post: Vallention

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Wrzesień 2021, 15:57:49 »
- Jakieś nowe ciekawe taski (dodaj lepsze itemy albo exp coiny/dc np. po 15-20 ec i 1-2k dc za taska to ludzie będą mieli chociaż na bombę/blessy itp. bo teraz nagrodami są takie itemy co jak ostatnio w depo wyrzucalem to ludzie nawet tego nie zbierali)

- System upgrade jest bardzo ciekawy i każdy go używa (może czas go jakoś ulepszyć?)

- Golden outfit ( może dodaj jakieś dodatkowe profity a nie za 60zl jakiś wygląd którego połowa otsa i tak nie widzi, przy okazji zarobisz)

- Może coś podziałać z castami? (To fajny trailer dla nowych graczy, gdzie expic, jak wyglada pvp, questy, itp.)

- ots się robi coraz bardziej family friendly i pod randomow, to może jakieś konkretne nagrody za poradniki na forum ktore pomogą nowym gracza  ( pamietam kiedyś jak pisałem jakiś poradnik przez pół dnia i dostałem 20 rc czyli 1k pp)

-napraw frozen rune i desi

-wyjeb ten kosmos bo to wkurwia

-wyjeb omenowi bana bo on jest toksycznym psem


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Wrzesień 2021, 22:18:20 »
A i przydałoby się dodać komendę !maczeta albo coś w tym stylu, bo mało kto wie gdzie kupić maczetę.

Jak ma się trapa i chce destro rzucić to pisze "there is no way" chyba że jest taki duży exhausted spell/runa i jak sie lecze to nie rzucę



PS @OMEN KOCUR trap w 10 osób i nie padłem pozdrawiam cieplutko
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2021, 22:21:29 wysłana przez Alkoholik »


 

Reksio

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Wrzesień 2021, 19:27:18 »
to temat do aktualizacji chcecie się wyzywać to zróbcie nowy temat :D
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, domekulp

Vallention

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Wrzesień 2021, 16:19:39 »
Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy nie wiem wgl czy to jest wykonalne, ale albo wprowadzenie na samej tibii czegoś takiego jak 'skrzynka pocztowa' gdzie w momencie kiedy nasza postać jest na trainach czy jest wylogowana a ktoś napisałby do nas na priv można byłoby tą wiadomość odczytać po zalogowaniu. Druga możliwość wydaje mi się, że chyba łatwiejsza do zrobienia zrobienie tego poprzez zalogowanie na stronę (przekazanie tych wiadomości coś jak z dedem w ostatnich zgonach na panel strony). Tak jak mówię to tylko propozycja bo nie mam pojęcia jak jest z wykonaniem tego może się okazać, że wgl to nie jest wykonalne ;D
 

Elvin

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Wrzesień 2021, 02:52:56 »
1.Więcej expowisk bo na 1 expie po 5 osób biega
2. Większy exp za potworki z czaszką
3. osłabienie drakonixow bo 1 zwykły i 1 zz czaszka i ek 670k z eq pada
4. może jakieś expowiska nopvp
5. Miasto dla supportow w którym byłby jakieś misje bo jak bić się nie mogą to fajna alternatywa by była
6. Dodać casta bo spoko opcja
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień 2021, 15:10:26 wysłana przez Elvin »
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

SiR mOST

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Wrzesień 2021, 16:50:51 »
Poprawka nagród przy strike system logowania, iz 60 dni dziennego zalogowania, dostac 800 pkt, to troche malo, nie uwazacie?

15/30/60/120/240 -> Przy 120 dniach i 240 dniach bedzie ciezko takie cos najebac, to ja nie wiem co to za nagrody powinny byc xD
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Mrozu

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Wrzesień 2021, 09:35:10 »
@OMEN KOCUR
Cytuj
ZMIENIC % ODPO W HELMECIE DLA RP OD 400K (TO JUZ JEST KURWA KPINA)
za dużo jest, czy za mało według Ciebie?
 

OMEN KOCUR

Odp: Jesienna Aktualizacja
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Wrzesień 2021, 15:21:05 »
@OMEN KOCUR
Cytuj
ZMIENIC % ODPO W HELMECIE DLA RP OD 400K (TO JUZ JEST KURWA KPINA)
za dużo jest, czy za mało według Ciebie?


silver helmet ma 5% przeciez