Here you can change website language:

Autor Wątek: Blessing Deed Quest Service  (Przeczytany 4751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyni0

Blessing Deed Quest Service
« dnia: 10 Listopad 2021, 22:45:33 »
13.11.2021, 17:00   Blessing Deed   Rucham Psa Gdy Sra

Sobota zapraszamy wszystkich
@Krzyż
@Dalentil
 
Osoby które lubią ten post: Lays

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopad 2021, 23:05:19 »
Do zrobienia jest


 

Ressierek

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Listopad 2021, 23:08:16 »
Zamknij cipe
 

OMEN KOCUR

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopad 2021, 08:01:26 »
bedzie ciekawie =]
 

BoodyRPG

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopad 2021, 08:09:26 »
Zapraszamy każdego randoma omen więc Ty też możesz z nami iść :P
 

OMEN KOCUR

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Listopad 2021, 08:27:23 »
Zapraszamy każdego randoma omen więc Ty też możesz z nami iść :P

Randomy wam musza pomagac w questach przez to ze macie takich bakow czy przez to ze jestescie osrani ze was zaluruje? ja mam done pryszczaty, moge ci dac kliknac ;)
 

BoodyRPG

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Listopad 2021, 08:29:00 »
Ale po co te nerwy Omenku jest dzień wolny każdy czilluje sobie bombe a ty już zaczynasz wyzywać. Połóż się na łóźko weź dwa głębokie wdechy i jeszcze raz wstań życie jest piękne nie trzeba się wyzywać pamiętaj to tylko pixele :)

Mogę być gruby pryszczaty a mogę być też chudy i piękny w gierce ludzi to akurat najmniej powinno obchodzić bo jak logujesz się na rexia.pl Ty jesteś Omen i ja jestem Boody  i liczy się tylko gra trzeba być na prawdę odklejonym żeby w gierkę mieszać rzeczywistość równie dobrze mógłbym wystalkować twoją rodzinkę na FB i pisać o nich na rexii ale po co to tylko gra i nie można mylić gry z rzeczywistością tak jak już wiele osób ma na tym OTS.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2021, 08:35:06 wysłana przez BoodyRPG »
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

OMEN KOCUR

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Listopad 2021, 09:12:29 »
Ale po co te nerwy Omenku jest dzień wolny każdy czilluje sobie bombe a ty już zaczynasz wyzywać. Połóż się na łóźko weź dwa głębokie wdechy i jeszcze raz wstań życie jest piękne nie trzeba się wyzywać pamiętaj to tylko pixele :)

Mogę być gruby pryszczaty a mogę być też chudy i piękny w gierce ludzi to akurat najmniej powinno obchodzić bo jak logujesz się na rexia.pl Ty jesteś Omen i ja jestem Boody  i liczy się tylko gra trzeba być na prawdę odklejonym żeby w gierkę mieszać rzeczywistość równie dobrze mógłbym wystalkować twoją rodzinkę na FB i pisać o nich na rexii ale po co to tylko gra i nie można mylić gry z rzeczywistością tak jak już wiele osób ma na tym OTS.

Nie wiem gdzie tu widzisz nerwy, siedze sobie elegancko w robotaju odpisujac na te wasze posty z czystych nudow. Wiesz jak to jest, ja mam swoje zasady, ktorych sie trzymam, nie pruje sie do nikogo pierwszy i nie cisne po rodzicach chyba ze slysze to w moja strone, myslisz ze ciezko byloby znalezc kogos od was na fb? tak jak to juz bylo z huszcza? :) Tylko ze ja nawet bym sie za to nie zabieral bo najzwyczajniej w swiecie odrozniam swiat tibijski od realnego.

 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

GrubasQ

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Listopad 2021, 10:42:24 »
Ale po co te nerwy Omenku jest dzień wolny każdy czilluje sobie bombe a ty już zaczynasz wyzywać. Połóż się na łóźko weź dwa głębokie wdechy i jeszcze raz wstań życie jest piękne nie trzeba się wyzywać pamiętaj to tylko pixele :)

Mogę być gruby pryszczaty a mogę być też chudy i piękny w gierce ludzi to akurat najmniej powinno obchodzić bo jak logujesz się na rexia.pl Ty jesteś Omen i ja jestem Boody  i liczy się tylko gra trzeba być na prawdę odklejonym żeby w gierkę mieszać rzeczywistość równie dobrze mógłbym wystalkować twoją rodzinkę na FB i pisać o nich na rexii ale po co to tylko gra i nie można mylić gry z rzeczywistością tak jak już wiele osób ma na tym OTS.

Przetłumacz to tym dzieciuchom co z nimi na tsie siedzisz, a nie jemu, my akurat wiemy jak rozróżnić ;)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Listopad 2021, 10:52:25 »
Ale po co te nerwy Omenku jest dzień wolny każdy czilluje sobie bombe a ty już zaczynasz wyzywać. Połóż się na łóźko weź dwa głębokie wdechy i jeszcze raz wstań życie jest piękne nie trzeba się wyzywać pamiętaj to tylko pixele :)

Mogę być gruby pryszczaty a mogę być też chudy i piękny w gierce ludzi to akurat najmniej powinno obchodzić bo jak logujesz się na rexia.pl Ty jesteś Omen i ja jestem Boody  i liczy się tylko gra trzeba być na prawdę odklejonym żeby w gierkę mieszać rzeczywistość równie dobrze mógłbym wystalkować twoją rodzinkę na FB i pisać o nich na rexii ale po co to tylko gra i nie można mylić gry z rzeczywistością tak jak już wiele osób ma na tym OTS.

Przetłumacz to tym dzieciuchom co z nimi na tsie siedzisz, a nie jemu, my akurat wiemy jak rozróżnić ;)

Szkoda ze to dzieciuchy od Was zaczęły wysyłać najpierw adres huszczy na game chacie, później wypisywać na mojego fejk fb i wysyłać dane na tibii jakieś trawy, tropeheusy i inne szochy, jakieś pisanie ze niedługo do mnie wpadną i będę ruchany XDD a wczoraj wysyłali Wasze dane i zaczął się płacz

Niektórzy powinny wyjść z domu bo zaczyna im się rzeczywistość z gierka pierdolic i za bardzo się wczuwają


 

Simon

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Listopad 2021, 11:29:36 »
Jeśli dostanę odpowiedź od Mroza że jak pójdę z wami nie będzie to oznaczało to ingerowanie w pvp to pójdę :D/Ruvik
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Listopad 2021, 11:33:37 »
Od dawien dawna krzyz robił questy z jedna i druga gildia, wiec nie wiem co się Mrozowi odwidziało, zreszta to serwis questowy i wszystkie randomy mogą iść


 

Simon

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Listopad 2021, 11:40:17 »
Od dawien dawna krzyz robił questy z jedna i druga gildia, wiec nie wiem co się Mrozowi odwidziało, zreszta to serwis questowy i wszystkie randomy mogą iść

Wtedy nie było statusu randoma itd. Jak dostanę odpowiedź że nic to w mojej syt. Nie zmieni pójdę z wami i se zrobimy :p
 

OMEN KOCUR

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Listopad 2021, 11:46:15 »
Od dawien dawna krzyz robił questy z jedna i druga gildia, wiec nie wiem co się Mrozowi odwidziało, zreszta to serwis questowy i wszystkie randomy mogą iść

Wtedy nie było statusu randoma itd. Jak dostanę odpowiedź że nic to w mojej syt. Nie zmieni pójdę z wami i se zrobimy :p

ja rowniez mam nadzieje ze pojdziesz :)
 

Simon

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Listopad 2021, 20:24:17 »
Odnośnie serwisu o 17 w sobotę nic się nie zmieniło?
Dostałem mapy od tropeheusa więc powinno być ciut łatwiej z questem  ;)
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik