Here you can change website language:

Autor Wątek: Blessing Deed Quest Service  (Przeczytany 4593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Listopad 2021, 20:33:28 »
Pamiętajcie, że oferowanie serwisu nie zwalnai z tego, że enemy gildia Was może zabić, a random lurować, tak samo ZielonyZIP może isc z Wami, tak w ramach wyjaśnienia, żeby nie było tematów jutro, bo już wszyscy na priv mnie pytają, co jak to, co jak tamto.
 

Simon

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Listopad 2021, 20:35:17 »
Pamiętajcie, że oferowanie serwisu nie zwalnai z tego, że enemy gildia Was może zabić, a random lurować, tak samo ZielonyZIP może isc z Wami, tak w ramach wyjaśnienia, żeby nie było tematów jutro, bo już wszyscy na priv mnie pytają, co jak to, co jak tamto.

A czy na czas questa można siochać graczy z teamu czy gracze z teamu randomów (oczywiście wiadomo że żadnego pvp ze strony randomów)
 

Mrozu

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Listopad 2021, 20:48:33 »
Randomy nie mogą siochać graczy z teamu.
 

Simon

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Listopad 2021, 20:52:37 »
Randomy nie mogą siochać graczy z teamu.

Czyli gracze z teamu mogą siochać randoma bo żeby nie było niedomówień później
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Listopad 2021, 21:04:07 »
Pamiętajcie, że oferowanie serwisu nie zwalnai z tego, że enemy gildia Was może zabić, a random lurować, tak samo ZielonyZIP może isc z Wami, tak w ramach wyjaśnienia, żeby nie było tematów jutro, bo już wszyscy na priv mnie pytają, co jak to, co jak tamto.



LOGIKA MROZA


 

Mrozu

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Listopad 2021, 21:26:25 »
Jest jak byk napisane, że można to tak zrobić, napisałem gdzieś, że to w właśnie w takim wydaniu wprowadziłem? Wprowadziłem jedynie zakładkę, ale nie wprowadzałem tej zasady o ile mnie pamięć nie myli, byłoby to w brakujących kwestiach. Potem była chyba dyskusja z której właśnie wynikło, że to by było przesadzone i każda gildia robiłaby bezkarnie questy, bo brałaby ze soba jednego randoma.
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2021, 21:28:30 wysłana przez Mrozu »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Listopad 2021, 21:32:10 »
Jest jak byk napisane, że można to tak zrobić, napisałem gdzieś, że to w właśnie w takim wydaniu wprowadziłem? Wprowadziłem jedynie zakładkę, ale nie wprowadzałem tej zasady o ile mnie pamięć nie myli, byłoby to w brakujących kwestiach. Potem była chyba dyskusja z której właśnie wynikło, że to by było przesadzone i każda gildia robiłaby bezkarnie questy, bo brałaby ze soba jednego randoma.

Cytuj
Co do zakładki o której mówiłem to już dodana, można zgłaszać tam wyprawy, a co zrobimy z tym przeszkadzaniem to jeszcze nie podjąłem decyzji.
https://rexia.pl/?subtopic=questservice

Czyli nie napisałeś ze tak, ani ze nie ale mniejsza o to.

Jak random może lurowac nam questa to wtedy mozemy go już zabijać i nie jest randomem? Czy może nas zalurowac a my mu mozemy chuja zrobić.


 

Omen Xd Here

Odp: Blessing Deed Quest Service
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Grudzień 2021, 16:46:39 »
Jak luruje to do piachu z nim bo to tak jak by miał zabić radoma albo kogoś z gildi