Here you can change website language:

Autor Wątek: Skarga na Zackerym black opium  (Przeczytany 3025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Skarga na Zackerym black opium
« dnia: 08 Grudzień 2021, 21:43:15 »
Mrozu wyslalem ci filmik na fb, typ bije mnie postacia "supportem" a w tym samym czasie blokuje i pusha Zackerym :)

Jezeli support nie moze blokowac, przeszkadzac i mwalowac postaci pvp, to czemu moze byc robione na odwrot ?



Bawimy sie w podpierdalanie to ja tez sie zaczynam bawic ;) mimo ze na mnie gowno macie.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2021, 21:49:34 wysłana przez GrubasQ »
 

Samgold

Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2021, 22:09:29 »
Mrozu wyslalem ci filmik na fb, typ bije mnie postacia "supportem" a w tym samym czasie blokuje i pusha Zackerym :)

Jezeli support nie moze blokowac, przeszkadzac i mwalowac postaci pvp, to czemu moze byc robione na odwrot ?



Bawimy sie w podpierdalanie to ja tez sie zaczynam bawic ;) mimo ze na mnie gowno macie.


Kiedy ty gruby ogarniesz ze postać pvp może blokować supporta i robić z nim cokolwiek chce, a support nie może zrobic postaci pvp nic.
 
Osoby które lubią ten post: vitamins

GrubasQ

Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2021, 22:15:37 »
Dlatego tez założyłem temat żeby cos się zmieniło ;)

Większość zakazów jest pod supporty a te zakazy są z czasów gdzie one wgl nie miały pvp nawet pomiędzy sobą.

Wiec powinny nadejść  jakieś zmiany ^^

To tez jest postaci pvp, bo można bić się miedzy sobą. Wiec czemu ma się różnic od postaci pvp ?:O
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2021, 22:30:36 »
ale gdzie tu cie pushuje taska robilem


 

GrubasQ

Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2021, 22:38:50 »
taska robiles ? i waliles z black opium na dodatek mnie blokujac ?XD filmik mrozu ma
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudzień 2021, 23:17:20 »
taska robiles ? i waliles z black opium na dodatek mnie blokujac ?XD filmik mrozu ma

Jakiś punkt w regulaminie który tego zabrania ?

Myślisz ze regularnie donejtujesz mroza i tylko dlatego nie dostajesz banow, ale poniosło cię z ustalaniem swojego regulaminu


 

GrubasQ

Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Grudzień 2021, 23:48:48 »
taska robiles ? i waliles z black opium na dodatek mnie blokujac ?XD filmik mrozu ma

Jakiś punkt w regulaminie który tego zabrania ?

Myślisz ze regularnie donejtujesz mroza i tylko dlatego nie dostajesz banow, ale poniosło cię z ustalaniem swojego regulaminu
O czym ty wgl mówisz ?
Znowu jakieś twoje wymyślone fanaberie ^^ Nie bede pisal drugi raz tego samego, wiec przeczytaj sobie u gory.
 

BoodyRPG

Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Grudzień 2021, 07:51:41 »
Ale to sam mrozu bronił waszego człowieka jeżeli gracz suppotta ma postać pvp można go jechać postacią pvp i to jest najlepsza zasada ever
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Grudzień 2021, 08:57:33 »
Gruby skończ już mitomanie z vpsami za 600zl, kierowniku magazynu w Holandii z zarobkami holenderskiego prezydenta 10 k euro na miecha nie umiejąc angielskiego, daj już spokój bo cię fantazja ponosi jak Jacka muranskiego


 

GrubasQ

Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Grudzień 2021, 11:15:46 »
Gruby skończ już mitomanie z vpsami za 600zl, kierowniku magazynu w Holandii z zarobkami holenderskiego prezydenta 10 k euro na miecha nie umiejąc angielskiego, daj już spokój bo cię fantazja ponosi jak Jacka muranskiego
Słabe masz te teksty, zainwestuj troszkę w siebie bo marnie dzieciaku wyglądasz, typ od nas do cb napisał, to odrazu na fb dales mu bloka tibijski spinaczu, w rl jestes jebana cipka ^^
Wiec nie oceniaj mnie jeśli sam nie lepiej prosperujesz, od kiedy to trzeba znać Angielski żeby pracować w NL, z tego co wiem przygłupie tutaj urzędowy język to Niderlancki.
Doinformuj się trochę zanim jebniesz jakieś gowno na wiatr, i zdejmij ten graniak bo bogatszy nie będziesz, pewnie kupiony w lumpie za 10 zl xDD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Grudzień 2021, 11:47:20 »
Gruby skończ już mitomanie z vpsami za 600zl, kierowniku magazynu w Holandii z zarobkami holenderskiego prezydenta 10 k euro na miecha nie umiejąc angielskiego, daj już spokój bo cię fantazja ponosi jak Jacka muranskiego
Słabe masz te teksty, zainwestuj troszkę w siebie bo marnie dzieciaku wyglądasz, typ od nas do cb napisał, to odrazu na fb dales mu bloka tibijski spinaczu, w rl jestes jebana cipka ^^
Wiec nie oceniaj mnie jeśli sam nie lepiej prosperujesz, od kiedy to trzeba znać Angielski żeby pracować w NL, z tego co wiem przygłupie tutaj urzędowy język to Niderlancki.
Doinformuj się trochę zanim jebniesz jakieś gowno na wiatr, i zdejmij ten graniak bo bogatszy nie będziesz, pewnie kupiony w lumpie za 10 zl xDD

Ziomek siedzisz ujebany na tsie i się nie odzywasz bo Ci dupa zabrania a Ty komuś cisniesz to po 1
Po 2 robisz z siebie niewiadomo jakiego bogacza a pewnie pucujesz kible za najniższa
Po 3 nawet w Polsce w Lidlu czy Castoramie gdzie jest 30 pracowników będąc kierownikiem musisz umieć komunikatywnie angielski, a Ty pierdolisz ze jesteś jakimś kierownikiem, a prawdopodobieństwo ze w Holandii jest jakiś magazyn w którym nie umiesz angielskiego jest 1/100.

Ale spoko żeby udowodnić Ci po raz kolejny ze jesteś mitomanem i jesteś tak wciągnięty w gierkę ze nie odróżniasz jej od życia prywatnego już i wydajesz polowe swojej wypłaty i cisniesz komuś jak kto wyglada, ile ma pieniędzy i inne odklejone rzeczy,, z komputera nie schodzisz i robisz w niej z siebie jakaś wyimaginowana postać, mozemy się umówić ze załatwię kogoś na mrozuotsa kto mówi po niderlandzku i sobie porozmawiacie, okej ?


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Grudzień 2021, 11:59:12 »
Śmieszą mnie takie szczury co są na tyle odklejeni w grze ze szukają kogoś imię i nazwisko, szukają jakichś informacji a później wypisują dane i te informacje i myślą ze są zajebisci, a tak naprawdę każdy ma z was bekę ze odkleilo się Wam na tyle żeby takie coś robić. Myślałem po kilku dyskusjach z Tobą ze masz coś oleju w głowie, ale jednak jesteś na równi z trawa, Adasiem i drunkardem jeżeli chodzi o zachowanie i moja dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu, zreszta sam omen pisał ze są tacy osklejence.

Wyjdź na dwór, zacznij normalnie żyć, jak zrozumiesz zasadę tak jak tropeheus „gra to gra, życie to życie” to się odezwij.

Odrazu odbije piłeczkę bo pewnie napiszesz ze ktoś patrzy w twoje zarobki to tez inferowanie w życie prywatne, otóż nie bo ty w co drugiej wiadomości/poście/rozmowie sam się pucujesz z tym wszystkim i się tym chwalisz wiec sam to wprowadzasz w grę.


 

GrubasQ

Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Grudzień 2021, 12:39:42 »
Śmieszą mnie takie szczury co są na tyle odklejeni w grze ze szukają kogoś imię i nazwisko, szukają jakichś informacji a później wypisują dane i te informacje i myślą ze są zajebisci, a tak naprawdę każdy ma z was bekę ze odkleilo się Wam na tyle żeby takie coś robić. Myślałem po kilku dyskusjach z Tobą ze masz coś oleju w głowie, ale jednak jesteś na równi z trawa, Adasiem i drunkardem jeżeli chodzi o zachowanie i moja dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu, zreszta sam omen pisał ze są tacy osklejence.

Wyjdź na dwór, zacznij normalnie żyć, jak zrozumiesz zasadę tak jak tropeheus „gra to gra, życie to życie” to się odezwij.

Odrazu odbije piłeczkę bo pewnie napiszesz ze ktoś patrzy w twoje zarobki to tez inferowanie w życie prywatne, otóż nie bo ty w co drugiej wiadomości/poście/rozmowie sam się pucujesz z tym wszystkim i się tym chwalisz wiec sam to wprowadzasz w grę.

Twoje zdjęcie ludzie tez wprowadzili w grę wiec ciebie oceniam, jeżeli ty zaczniesz się zachowywać oczekuj tego od drugiej osoby.
I wtedy wprowadzaj swój cytacik, na razie on jest gowno warty.
Typ cos pisze o oleju w głowie, a sam go nie masz. Gdybyś go miał chociaż trochę nie spinał byś swoich garniturowych stringow ;)

Bo ja pisałem normalnie to ty wyjechałeś jak filip z konopi, wiec zastanów się dwa razy.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Zackerym black opium
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Grudzień 2021, 13:38:14 »
Śmieszą mnie takie szczury co są na tyle odklejeni w grze ze szukają kogoś imię i nazwisko, szukają jakichś informacji a później wypisują dane i te informacje i myślą ze są zajebisci, a tak naprawdę każdy ma z was bekę ze odkleilo się Wam na tyle żeby takie coś robić. Myślałem po kilku dyskusjach z Tobą ze masz coś oleju w głowie, ale jednak jesteś na równi z trawa, Adasiem i drunkardem jeżeli chodzi o zachowanie i moja dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu, zreszta sam omen pisał ze są tacy osklejence.

Wyjdź na dwór, zacznij normalnie żyć, jak zrozumiesz zasadę tak jak tropeheus „gra to gra, życie to życie” to się odezwij.

Odrazu odbije piłeczkę bo pewnie napiszesz ze ktoś patrzy w twoje zarobki to tez inferowanie w życie prywatne, otóż nie bo ty w co drugiej wiadomości/poście/rozmowie sam się pucujesz z tym wszystkim i się tym chwalisz wiec sam to wprowadzasz w grę.

Twoje zdjęcie ludzie tez wprowadzili w grę wiec ciebie oceniam, jeżeli ty zaczniesz się zachowywać oczekuj tego od drugiej osoby.
I wtedy wprowadzaj swój cytacik, na razie on jest gowno warty.
Typ cos pisze o oleju w głowie, a sam go nie masz. Gdybyś go miał chociaż trochę nie spinał byś swoich garniturowych stringow ;)

Bo ja pisałem normalnie to ty wyjechałeś jak filip z konopi, wiec zastanów się dwa razy.

Na 20 osób od Was które miały dane, głupoty wypisuje Trawa, Xoordis, Drunkard i Ty, gratulacje a teraz się zastanów ile te osoby mają iq, skoro normalnie zdania złożyc nie umieją.

"Normalni ludzie" jak Omen, Genetix, Sandał, itp. odróżniają gre od rzeczywistości i mają wyjebane.

Dla mnie temat wyczerpany.