Here you can change website language:

Autor Wątek: Nowy Backpack  (Przeczytany 3474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simon

Nowy Backpack
« dnia: 19 Grudzień 2021, 14:51:37 »
Świąteczny backpack jest na stałe czy zostanie wył. Po pewnym czasie ?
 

KapitanBomba

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Grudzień 2021, 17:32:09 »
Świąteczny backpack jest na stałe czy zostanie wył. Po pewnym czasie ?
15:53 Senior Elf Mikolaja: W takim wypadku poproszę Cie o 5 000 dark coinow, 3 000 scarab coinow, 1 000 Snowflakes (Yetirus) oraz 25 exp coinow. Po zdobyciu napisz wykonane.

Pozdro z dropieniem xDD tych snopwflakes jak to w ogóle nie dropi więc @Mrozu albo zmniejsz ilość lub zwiększ minimalnie dropa bo do końca świątecznego eventu tego nie wydropisz.
Pozdrawiam
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Grudzień 2021, 17:40:12 »
Nie pamietam eventu, z dropieniem jakichś itemow żeby za pierwszy razem było to jakoś sensownie xD
100 yetirusow i 5 itemow, może do następnych swiat zrobię na wszystkie chary


 

Mrozu

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Grudzień 2021, 17:50:33 »
Zwiększe ilość co ich leci.
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Alkoholik

KapitanBomba

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Grudzień 2021, 18:13:12 »
Zwiększe ilość co ich leci.
Spoko
 

Aruniko

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Grudzień 2021, 19:05:19 »
Fajnie jakbyś dodał opis zmian wprowadzonych na stronę a nie życzenia i konkurs
 

Mrozu

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Grudzień 2021, 19:08:53 »
Fajnie jakbyś dodał opis zmian wprowadzonych na stronę a nie życzenia i konkurs
Jest to poniekąd opisane, może nie szczegółowo, ale jest pod życzeniami.
 

GxC

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Grudzień 2021, 20:40:12 »
Nie znalazłem tam info o znerfionych wszystkich backpack. Od demon po lost rebron.
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, SiR mOST, Omen, KapitanBomba, Alkoholik, Krzychu, DYMY, Nyga Ricz, razzor

razzor

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Grudzień 2021, 01:14:59 »
Świetne święta na rexii, Mikołaj dla 28 graczy, znerfione bez sensu itemy, to moje pierwsze "święta" na rexii, spodziewałem się, że bedzie miło i przyjemnie, żeby każdy dostał drobną pierdółkę, ale widzę, że to tak po polsku bardziej, żeby przypadkiem za dobrze ludziom nie było :D
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2021, 01:20:43 wysłana przez razzor »
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Alkoholik, Krzychu, GxC

GxC

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Grudzień 2021, 08:17:25 »
Jedyny plus jaki znalazłem tej aktualizacji to poprawiony otclient (nie buguje podczas bossów). Więcej się nie doszukałem. No cóż jak to mówią w tym roku świat nie będzie, Grinch zawitał na rexie.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2021, 08:22:55 wysłana przez GxC »
 

Krzychu

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Grudzień 2021, 09:30:00 »
Jedyny plus jaki znalazłem tej aktualizacji to poprawiony otclient (nie buguje podczas bossów). Więcej się nie doszukałem. No cóż jak to mówią w tym roku świat nie będzie, Grinch zawitał na rexie.


poprostu farta miales tym razem mrozu nic z tym nie zrobil cos mi sie wydaje
 

Krzychu

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Grudzień 2021, 09:32:12 »
Świetne święta na rexii, Mikołaj dla 28 graczy, znerfione bez sensu itemy, to moje pierwsze "święta" na rexii, spodziewałem się, że bedzie miło i przyjemnie, żeby każdy dostał drobną pierdółkę, ale widzę, że to tak po polsku bardziej, żeby przypadkiem za dobrze ludziom nie było :D


zgodze sie, chcecie najlepsze swieta ? idzcie na rexia.pl Mrozu Wam je zagwarantuje :D
 

Mrozu

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Grudzień 2021, 09:50:55 »
Świetne święta na rexii, Mikołaj dla 28 graczy, znerfione bez sensu itemy, to moje pierwsze "święta" na rexii, spodziewałem się, że bedzie miło i przyjemnie, żeby każdy dostał drobną pierdółkę, ale widzę, że to tak po polsku bardziej, żeby przypadkiem za dobrze ludziom nie było :D

Tak samo ja mogę napisać, że Ty piszesz po polsku bardziej, gdyż Mikołaj ma teraz możliwość dawania bardziej wartościowych nagród, a że wielu z Was ma teraz mase MC to włączanie w to innych rebornów nie pomaga, zresztą zależy mi na tym, aby jak najwięcej osób robiło 4 reborna, a nie siedziało z 717k na 3 rebie.



Jedyny plus jaki znalazłem tej aktualizacji to poprawiony otclient (nie buguje podczas bossów). Więcej się nie doszukałem. No cóż jak to mówią w tym roku świat nie będzie, Grinch zawitał na rexie.


poprostu farta miales tym razem mrozu nic z tym nie zrobil cos mi sie wydaje

No widzisz, mylisz się, trochę czasu to zajęło ale przez pewne zmiany z raidami udało się  :D
 

Krzychu

Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Grudzień 2021, 10:00:18 »
gratuluje wczoraj debuga tez nie dostalem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Backpack
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Grudzień 2021, 10:17:01 »
Świetne święta na rexii, Mikołaj dla 28 graczy, znerfione bez sensu itemy, to moje pierwsze "święta" na rexii, spodziewałem się, że bedzie miło i przyjemnie, żeby każdy dostał drobną pierdółkę, ale widzę, że to tak po polsku bardziej, żeby przypadkiem za dobrze ludziom nie było :D

Tak samo ja mogę napisać, że Ty piszesz po polsku bardziej, gdyż Mikołaj ma teraz możliwość dawania bardziej wartościowych nagród, a że wielu z Was ma teraz mase MC to włączanie w to innych rebornów nie pomaga, zresztą zależy mi na tym, aby jak najwięcej osób robiło 4 reborna, a nie siedziało z 717k na 3 rebie.



Jedyny plus jaki znalazłem tej aktualizacji to poprawiony otclient (nie buguje podczas bossów). Więcej się nie doszukałem. No cóż jak to mówią w tym roku świat nie będzie, Grinch zawitał na rexie.


poprostu farta miales tym razem mrozu nic z tym nie zrobil cos mi sie wydaje

No widzisz, mylisz się, trochę czasu to zajęło ale przez pewne zmiany z raidami udało się  :D

Ludzie nie wbijają 4 reborna bo się poprostu nie opłaca ( tymbardziej randomom) bo:

-samo wpisanie reborna kosztuje 50k pp (a przy dzisiejszych czasach jak znerfiles wedki, nie dodajesz kasyn, nie ma zbytnio sposobu na zarobki pp)
-bless kosztuje 660dc (czyli masz na 1.5 deski na dzień, niektórym w ogóle kasyna nie działają, niektórych wypierdala po 15 minutach, nie ma miejsc)
-exp zmniejszony o 50%
-korzyści teoretycznie to są nowe itemy, ale w praktyce większość jest nie do wykonania, a dla randomow to już wogole awykonalne

Moim zdaniem jak robisz otsa pod randomow, to powinieneś dostosować tez pod nich questy a nie ze gildia 20 osobowa nie umie zrobić questa a Ty się dziwisz ze ludzie zostawiają chary na 3 rebie 717¥


 


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu