Here you can change website language:

Autor Wątek: ots security  (Przeczytany 4531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen Xd Here

Odp: ots security
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Grudzień 2021, 18:41:44 »
Jak wiesz gdzie to wpadaj :D
 

JR Basta

Odp: ots security
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Grudzień 2021, 00:10:14 »
Wlasnie sobie odpowidziales na swoj post, skoro sam tak robiles i nie dostales bana nie czepiaj sie innych, przestan plakac, jak bys nic nie robil to bys nie dostawal na pizde.

I pamietaj ze jak bede odchodzil z wszystkiego co mam bedzie grubo pp/dk wiec poleci w chuj zlecen na zabicie ciebie i Bicz Plisa, a jebany bicz niech uwaza bo wiem ze uzywa swojego tutora zeby mnie znalesc na expowiskach i ubija, jak by mi sie chcialo ustawic kamerke to by juz nie mial tego swojego tutora.

@Mrozu jesli ots security ma dostac bana za te skarge od Krzychu to krzychu niech tez dostanie bo te konto Mlody G dostal i tak tylko dlatego zeby mnie ubijal. I nie bronie ots security bo tez mnie ubijal non stop, obydwaj bany i spokoj.
 

Krzychu

Odp: ots security
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Grudzień 2021, 00:27:13 »
Wlasnie sobie odpowidziales na swoj post, skoro sam tak robiles i nie dostales bana nie czepiaj sie innych, przestan plakac, jak bys nic nie robil to bys nie dostawal na pizde.

I pamietaj ze jak bede odchodzil z wszystkiego co mam bedzie grubo pp/dk wiec poleci w chuj zlecen na zabicie ciebie i Bicz Plisa, a jebany bicz niech uwaza bo wiem ze uzywa swojego tutora zeby mnie znalesc na expowiskach i ubija, jak by mi sie chcialo ustawic kamerke to by juz nie mial tego swojego tutora.

@Mrozu jesli ots security ma dostac bana za te skarge od Krzychu to krzychu niech tez dostanie bo te konto Mlody G dostal i tak tylko dlatego zeby mnie ubijal. I nie bronie ots security bo tez mnie ubijal non stop, obydwaj bany i spokoj.


ale ja cie bilem za to bo mnie wyzywales na chacie poteznie, wiesz cos za cos mrozu to zrozumial
ots security nie dostanie bana bo nie ma za co go dostac XD ale ty juz widze przewrazliwiony jestes wez leki
te zlecenia mam w chuju bo i tak nie padam a jak padam to nie dlatego bo mam zlecenia xDD
nie dostalem zadnego konta, ale dostalem passy i nie wiem co to za problem??? XD
 

JR Basta

Odp: ots security
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Grudzień 2021, 00:46:35 »
Ja jestem przewrazliwiony? ja mam wyjebane w to nie jak wy pajace, staje wam pala bo ubijecie mnie czy cos; bicz plis chwali sie na czacie nawet a ja mam z tego taka beke. Po nocach sie logujecie zeby mnie ubic, to kto jest przewrazliwiony? ja jak padne to padne jeden chuj mam w to wyjebane, nigdzie sie nie spiesze z levelem.

Krzysiu nie powiesz mi ze cie slowa na grze tak bardzo zabolaly? jeszcze bicza to rozumiem bo to dziecko, no ale wez mi nie mow takich rzeczy bo pomysla sobie inni ze jeszcze w depresje wpadniesz ziomek. Przewrazliwiony jestes w chuj na gierke ktora dla wiekszosci tutaj jest chwilowym odprezeniem wieczorami, a ty czlowieku poswiecasz tutaj zycie, pamietaj ze jest zycie po za Rexia :)
 

Krzychu

Odp: ots security
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Grudzień 2021, 02:36:15 »
ty masz wyjebane i masz z tego beke? to czemu mi mrozek pisal czemu cie bije jak jeszcze randomem bylem :'(
placz byl co nie
ale tera mi napiszesz ze masz wyjebane. mylisz osoby bo bicz dzieciakiem nie jest ;d poza tym nikt po ciebie nie loguje w nocy przynajmniej nie ja bo jak bym cie zajebal to zara mrozek mi bana wpierdala
 

Omen Xd Here

Odp: ots security
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Grudzień 2021, 12:56:22 »
JR Basta zabijałem cię bo mi nooby biłeś ded za ded a co do bana to za co mam dostać albo Krzychu po prostu takie nie porozumienie mam z Krzychem ja na to nic nie poradzę ani pewnie on każdy ma swój honor i charakter i będzie walczył do końca a ze są równe szanse to wygra lepszy nie będę biegał co chwile i go zabijał i on pewnie tez bo ma taki kaprys a expic cały czas to nuda wole pobiegać i się po bić a ze nie ma z kim to nie moja wina a nie będę zmieniał co chwile serwera żeby się bić
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2021, 13:00:27 wysłana przez Omen Xd Here »
 

Omen Xd Here

Odp: ots security
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Grudzień 2021, 13:03:26 »
A co do tego gdzie cię znaleźć  to nie ciężko  1 har zawsze jest na pyre i wystarczy iść ukryte enigme i jest następny oraz zombi cor 2 hades Basta bicz nie musi tuta używać żeby cię znaleźć 
 

Krzychu

Odp: ots security
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Grudzień 2021, 13:57:00 »
JR Basta zabijałem cię bo mi nooby biłeś ded za ded a co do bana to za co mam dostać albo Krzychu po prostu takie nie porozumienie mam z Krzychem ja na to nic nie poradzę ani pewnie on każdy ma swój honor i charakter i będzie walczył do końca a ze są równe szanse to wygra lepszy nie będę biegał co chwile i go zabijał i on pewnie tez bo ma taki kaprys a expic cały czas to nuda wole pobiegać i się po bić a ze nie ma z kim to nie moja wina a nie będę zmieniał co chwile serwera żeby się bić

jak chcesz sie pobic to nie na tym otsie tu walka jest raz na 2 miesiace xD
ale jak juz az tak chcesz to dolacz do jednej  z gildi bo bedac randomem walk nie uswiadczysz na pewno bedac w gildi tez marne szanse chyba ze o 3 w nocy tak jak dzis xd
 

Krzychu

Odp: ots security
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Grudzień 2021, 13:58:18 »
A co do tego gdzie cię znaleźć  to nie ciężko  1 har zawsze jest na pyre i wystarczy iść ukryte enigme i jest następny oraz zombi cor 2 hades Basta bicz nie musi tuta używać żeby cię znaleźć

ale wiesz ile osob juz biczowi to zarzucalo? bo wiesz, ubil cie gosc co ma tutora to wiadomo ze cie znalazl tutorem ale dowodow ci nie pokaze zadnych xD poza tym basta, bicz ma swoje powody zeby cie bic znam go i wiem ze ludzi bez powodu nie bije :) jakbys nie ubijal kazdemu botow tak jak to robiles i dalej robisz to bys sobie expil bezkarnie
 

JR Basta

Odp: ots security
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Grudzień 2021, 14:47:00 »
Ja wiem ze on uzywal tego tutora zeby mnie znalesc, ale jak mowilem mam wyjebane jesli bedzie przesadnie tego uzywal to wtedy znajde dowody, bicz niema zasad nie potrafi grac osobno tutorem i innymi kontami.

A to ze mnie ktos upierdala to nie problem, wiem ze to jest przez to ze napierdalam kazdego na serwerze co jakis czas wieczorami, ale co by byla to za gra gdybym tylko sobie spokojnie expil? nie przychodzil bym grac na PVP server... Ty Krzychu poprostu przesadzales juz, nie mogles zyc jak bylem na expie dlatego na poczatek napisalem do Mroza teraz bym mial wyjebane bo i tak Mrozu ma wyjebane.
 

Krzychu

Odp: ots security
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Grudzień 2021, 15:02:53 »
osadzasz chlopa ze cie znajduje tutorem bez dowodow
poza tym widze ze sam sie przyznales ze bijesz kazdego wiec mrozu powinien ci odjac statusik  ::)
 

JR Basta

Odp: ots security
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Grudzień 2021, 16:46:08 »
Ja go ostrzegam nie osadzam :) jak mowilem jesli zacznie mnie to denerwowac znajde dowody... kazdy i tak wie jaki bicz jest.

Co za glupota ze na serwerze PVP nie mozna ubijac ludzi bo zaraz stracisz jakiegos randoma, pytalem sie Mroza o wytlumaczenie mi tych jego zasad, wyjebal sie wiec ja gram z tym co wiem, a z tego co wiem to jest server PVP i leje kogo chce :) Juz moze niech zmieni ten server na non PVP bo to tak wyglada, ujebiesz kogos i masz stracic jakis status, beka w chuj.
 

Krzychu

Odp: ots security
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Grudzień 2021, 23:34:48 »
Ja go ostrzegam nie osadzam :) jak mowilem jesli zacznie mnie to denerwowac znajde dowody... kazdy i tak wie jaki bicz jest.

Co za glupota ze na serwerze PVP nie mozna ubijac ludzi bo zaraz stracisz jakiegos randoma, pytalem sie Mroza o wytlumaczenie mi tych jego zasad, wyjebal sie wiec ja gram z tym co wiem, a z tego co wiem to jest server PVP i leje kogo chce :) Juz moze niech zmieni ten server na non PVP bo to tak wyglada, ujebiesz kogos i masz stracic jakis status, beka w chuj.


ostrzegasz? zjebany jestes, poza tym jezeli masz jakies dowody pokaz je teraz no chyba ze rzucasz slowa na wiatr

skoro to jest serwer pvp to czemu jestes randomem? wypierdalaj do gildi badz na wlasna reke bez statusu randoma
ale fakt mrozu ma dziwne zasady, jest to ots pvp przynajmniej tak mi sie wydaje a jakbym po ciebie wpadl to zara banicja xd no ale coz
wiesz ty kogos ujebiesz jednorazowo nic sie nie stanie ale jak dzieje sie to czesto i bez zadnego powodu to mrozek ci status powinien zabrac, za to jak ja bym cie raz zabil nawet na expie to mam bana na 7 dni czy iles tam xD cytujac ciebie, beka w chuj
 

JR Basta

Odp: ots security
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Grudzień 2021, 21:00:04 »
Jak juz mowilem, ja nie jestem wyczulony na te gre jak wy, ja sobie gram spokojnie, niech sobie bicz ma satysfakcje.

Ja mowie tylko ze ja w dupie mam te randomy nie randomy, jak sie pytalem mroza nie wytlumaczyl wiec wyjebane, bije i bede bil kogo chce. Jak Mrozu bedzie tak uprzejmy i wyjasni jego zasady wtedy albo sie dostosuje albo przestane grac proste. A to ze ty masz tak to juz nie moja sprawa, teraz sobie graj na serwerze gdzie nie mozesz nikogo ubic ale ktos ciebie tak, ciekawa gierka, zaakceptowaliscie te reguly to teraz macie, gdybyscie sie zbuntowali to nie bylo by takich glupot jak randomy jakies :)

 

SiR mOST

Odp: ots security
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Grudzień 2021, 21:26:21 »
Jak juz mowilem, ja nie jestem wyczulony na te gre jak wy, ja sobie gram spokojnie, niech sobie bicz ma satysfakcje.

Ja mowie tylko ze ja w dupie mam te randomy nie randomy, jak sie pytalem mroza nie wytlumaczyl wiec wyjebane, bije i bede bil kogo chce. Jak Mrozu bedzie tak uprzejmy i wyjasni jego zasady wtedy albo sie dostosuje albo przestane grac proste. A to ze ty masz tak to juz nie moja sprawa, teraz sobie graj na serwerze gdzie nie mozesz nikogo ubic ale ktos ciebie tak, ciekawa gierka, zaakceptowaliscie te reguly to teraz macie, gdybyscie sie zbuntowali to nie bylo by takich glupot jak randomy jakies :)



Jak Mrozu Ci nie potrafil odpowiedziec, to prosze Cie bardzo, wejdz sobie w ten link, przeczytaj na spokojnie, bedziesz mial watpliwosci, dopytaj sie w grze, elo

https://mrozuots.pl/index.php?topic=3334.0
 
Osoby które lubią ten post: Incognitooo