Here you can change website language:

Autor Wątek: Kupie Golden Toad  (Przeczytany 2646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xoordis

Kupie Golden Toad
« dnia: 26 Grudzień 2021, 19:38:27 »
Jezeli ktos w ogole to posiada, jestem w stanie duzo zaplacic. Pisac w grze.
 

Snieg

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2021, 21:14:11 »
ja mam, napisalem do twojej matki smsa bo nie ma mnie w domu aktualnie.
 

Snieg

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudzień 2021, 21:16:13 »
aa i niech mi wkoncu odpisze co z poniedzialkiem, bo nie wiem czy innej kurwy szukać czy normalnie.
 

Simon

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Grudzień 2021, 21:56:14 »
Z tego co kojarzę jest tylko 1 sztuka na otsie obecnie posiadaczem tej statuetki jest pewien bogaty gracz który jej na bank nie sprzeda xd
 

Nyga Ricz

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Grudzień 2021, 23:25:35 »
On zostal chyba wycofany.
Jest w archiwum cos na ten temat
 

Simon

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Grudzień 2021, 23:39:22 »
Nie wiem zaraz polece i sprawdzę ale on został wprowadzony do lota na czas eventu tylko 1 i mógł posłużyć albo za pamiątkę i ozdobę albo sprzedanie go mrozowi za ep xd
 

OMEN KOCUR

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Grudzień 2021, 00:24:53 »
wydaje mi sie ze jest 1 sztuka i to chatka przy ukrytych emo
 

Harfik

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Grudzień 2021, 01:01:00 »
You see a Golden Toad.
You see a closed door.
It belongs to house 'Enigma 10'. Herki owns this house.
 

xoordis

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Grudzień 2021, 12:23:31 »
aa i niech mi wkoncu odpisze co z poniedzialkiem, bo nie wiem czy innej kurwy szukać czy normalnie.
aa i niech mi wkoncu odpisze co z poniedzialkiem, bo nie wiem czy innej kurwy szukać czy normalnie.
Juz widze jak koledzy Ci z podnietki klaskali jak to pisales. Uwierz mi, ze gdybym Cie spotkal ludzki podmiocie to bym Ci tak ladnie glowe o kraweznik poglaskal, ze Twoja rodzicielka by musiala testy DNA robic, zeby Cie poznac. Bez pozdrowien dla scier i malp.
 

Taki ktos

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Grudzień 2021, 13:34:55 »
Pierdolić dzieciaczku to Ty możesz przez ten twój komputerek , zachowujesz się jak niedorozwój umysłowy narzarlws się koxu o kozaczka udajesz
 

xoordis

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Grudzień 2021, 17:11:47 »
aa i niech mi wkoncu odpisze co z poniedzialkiem, bo nie wiem czy innej kurwy szukać czy normalnie.
aa i niech mi wkoncu odpisze co z poniedzialkiem, bo nie wiem czy innej kurwy szukać czy normalnie.
Juz widze jak koledzy Ci z podnietki klaskali jak to pisales. Uwierz mi, ze gdybym Cie spotkal ludzki podmiocie to bym Ci tak ladnie glowe o kraweznik poglaskal, ze Twoja rodzicielka by musiala testy DNA robic, zeby Cie poznac. Bez pozdrowien dla scier i malp.
Ciśnie po starych i udaje kozaka cały czas pisze że rozpierdol itp a mówisz mi chcesz adres to się ucicha XD
Napisz jeszcze raz, wez slownik jezyka polskiego w reke i trzymam kciuki, ze sie uda. Powodzenia.
 

PAN ORDYNAToR

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Grudzień 2021, 20:32:31 »
Wszyscy wiedza ze jestes Xor osrancem wiec w czym tu problem , Pionek jestes w grze nic wiecej.
 

OMEN KOCUR

Odp: Kupie Golden Toad
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Grudzień 2021, 21:14:42 »
Wszyscy wiedza ze jestes Xor osrancem wiec w czym tu problem , Pionek jestes w grze nic wiecej.

Co sie pionki od pionkow wyzywaja 🤪