Here you can change website language:

Autor Wątek: Lost Goblet  (Przeczytany 4211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Lost Goblet
« dnia: 01 Styczeń 2022, 16:57:28 »
Oznajmiam ze Lost Gobleta chujem o sciane rozbic, Quest nie do zrobienia :p.
Po 1: Bestie maja dlugie Wave wiec padaja druidy jak kurwy od niego
Po 2: 1 SQM po tpku cala trase, powodzenia!
Po 3: Miales usunac Bestie po za TPkiem, nie zrobiles tego a po za tym cala droge do chuja nie da sie przejsc.

Pozdrawiam i Wesolych Swiat xD
 
Osoby które lubią ten post: GxC

KapitanBomba

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Styczeń 2022, 17:14:45 »
Przecież on jest do zrobienia Mrozu sam tankuje go, fajny quest pozdrawiam i najlepszego w nowym roku
 
Osoby które lubią ten post: GxC

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Styczeń 2022, 19:30:45 »
Oznajmiam ze Lost Gobleta chujem o sciane rozbic, Quest nie do zrobienia :p.
Po 1: Bestie maja dlugie Wave wiec padaja druidy jak kurwy od niego
Po 2: 1 SQM po tpku cala trase, powodzenia!
Po 3: Miales usunac Bestie po za TPkiem, nie zrobiles tego a po za tym cala droge do chuja nie da sie przejsc.

Pozdrawiam i Wesolych Swiat xD

Naucz się czytać ze zrozumieniem, Mrozu bestie usunął z okazji Haloween, nigdzie nie pisał ze usunął na stałe.


 

Simon

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Styczeń 2022, 21:26:40 »
A co wy myślicie że każdy quest na tym ots ma być wykonalny xD żeby zrobić questa macie zbankrutować  ;D
 

Sandal

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Styczeń 2022, 22:06:17 »
A co wy myślicie że każdy quest na tym ots ma być wykonalny xD żeby zrobić questa macie zbankrutować  ;D

Bartekkkkk wstawaj ZESRALES SIĘ. 🖕🖕🖕!!!

Każdy na tym otsie wie że gdyby nie ten godek Grzyb czy tam krzyż ( jeden chuj jak mu tam jest ) to byś nawet nie miał spela na target. Czaisz???
 
Osoby które lubią ten post: Krzyż

Simon

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Styczeń 2022, 00:07:35 »
A co wy myślicie że każdy quest na tym ots ma być wykonalny xD żeby zrobić questa macie zbankrutować  ;D

Bartekkkkk wstawaj ZESRALES SIĘ. 🖕🖕🖕!!!

Każdy na tym otsie wie że gdyby nie ten godek Grzyb czy tam krzyż ( jeden chuj jak mu tam jest ) to byś nawet nie miał spela na target. Czaisz???

Hmm i piszesz kolejny raz jedno i to samo żeby się dowartościować/uspokoić xd
Na KAŻDYM queście wale mniej desek od was na blessingu łącznie chyba 6 licząc 4 postacie to chyba coś znaczy ?
Jedna osoba miała by robić całe questy od 4 reba ciekawe może target da rade ale resztę nie tak więc wylewaj swoje żale/ból gdzie indziej bo przyczepiłeś się do mojego postu który napisałem żartobliwie xD

Już wam kiedyś napisałem że ja wole mieć dwie czy trzy osoby godne zaufania niezależnie od umiejętności w tą grę niż bandę ćpunów czy alkoholików którzy ledwo rozumieją co się do nich pisze/mówi i nie są godni zaufania :p
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń 2022, 00:11:51 wysłana przez Simon »
 

Sandal

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Styczeń 2022, 04:09:09 »
A co wy myślicie że każdy quest na tym ots ma być wykonalny xD żeby zrobić questa macie zbankrutować  ;D

Bartekkkkk wstawaj ZESRALES SIĘ. 🖕🖕🖕!!!

Każdy na tym otsie wie że gdyby nie ten godek Grzyb czy tam krzyż ( jeden chuj jak mu tam jest ) to byś nawet nie miał spela na target. Czaisz???

Hmm i piszesz kolejny raz jedno i to samo żeby się dowartościować/uspokoić xd
Na KAŻDYM queście wale mniej desek od was na blessingu łącznie chyba 6 licząc 4 postacie to chyba coś znaczy ?
Jedna osoba miała by robić całe questy od 4 reba ciekawe może target da rade ale resztę nie tak więc wylewaj swoje żale/ból gdzie indziej bo przyczepiłeś się do mojego postu który napisałem żartobliwie xD

Już wam kiedyś napisałem że ja wole mieć dwie czy trzy osoby godne zaufania niezależnie od umiejętności w tą grę niż bandę ćpunów czy alkoholików którzy ledwo rozumieją co się do nich pisze/mówi i nie są godni zaufania :p


Piszesz coś o dwóch trzech osobach godnych zaufania .... a sam chyba zapomniałeś że nie jesteś tego godny !!!!
Wolę grać z tak zwaną bandą ĆPUNÓW CZY ALKOHOLIKÓW niż z takim oszczańcem jak ty .......... niby coś tam grałeś ale PIERWSZY SPIERDALAŁEŚ  gdy reszta walczyła do końca !!!!!

Więc kto tu jest godny zaufania a kto nie BARTEK !!!!   Obie Gildie na tym otsie się z ciebie śmieją i będą śmiać ......

PS. Chyba zapomniałeś pomnożyć razy dwa dedy z blessing deda !!!!! Slaba pamięć ??????? są na to tablety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Simon

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Styczeń 2022, 11:58:43 »
A co wy myślicie że każdy quest na tym ots ma być wykonalny xD żeby zrobić questa macie zbankrutować  ;D

Bartekkkkk wstawaj ZESRALES SIĘ. 🖕🖕🖕!!!

Każdy na tym otsie wie że gdyby nie ten godek Grzyb czy tam krzyż ( jeden chuj jak mu tam jest ) to byś nawet nie miał spela na target. Czaisz???

Hmm i piszesz kolejny raz jedno i to samo żeby się dowartościować/uspokoić xd
Na KAŻDYM queście wale mniej desek od was na blessingu łącznie chyba 6 licząc 4 postacie to chyba coś znaczy ?
Jedna osoba miała by robić całe questy od 4 reba ciekawe może target da rade ale resztę nie tak więc wylewaj swoje żale/ból gdzie indziej bo przyczepiłeś się do mojego postu który napisałem żartobliwie xD

Już wam kiedyś napisałem że ja wole mieć dwie czy trzy osoby godne zaufania niezależnie od umiejętności w tą grę niż bandę ćpunów czy alkoholików którzy ledwo rozumieją co się do nich pisze/mówi i nie są godni zaufania :p


Piszesz coś o dwóch trzech osobach godnych zaufania .... a sam chyba zapomniałeś że nie jesteś tego godny !!!!
Wolę grać z tak zwaną bandą ĆPUNÓW CZY ALKOHOLIKÓW niż z takim oszczańcem jak ty .......... niby coś tam grałeś ale PIERWSZY SPIERDALAŁEŚ  gdy reszta walczyła do końca !!!!!

Więc kto tu jest godny zaufania a kto nie BARTEK !!!!   Obie Gildie na tym otsie się z ciebie śmieją i będą śmiać ......

PS. Chyba zapomniałeś pomnożyć razy dwa dedy z blessing deda !!!!! Slaba pamięć ??????? są na to tablety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm ciekawe to co piszesz jak bym był nie godny zaufania to by mi ludzie nie ufali ? No ja wiem że np tacy wy się zaliczacie niby do ludzi no ale nie przesadzajmy nie bierzmy takich pod uwagę :p
Nie przypominam se bym kiedykolwiek uciekł w trakcie walki ot tak se zresztą wy nawet walk nie dajecie więc nie powinniście się na ten temat udzielać xd
Kto się śmieje ten się śmieje nie obchodzi mnie co myśli o mnie patologia a wręcz ta patologią później się do mnie pucuje sam zresztą widziałeś ;D


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Styczeń 2022, 13:20:52 »
Daj już sobie Dalentil spokój, każdy wie ze gdyby nie krzyż to byś musiał Ty lizac dupę do któregoś teamu żeby zrobić jakiś quest, a tak to nie miałbyś ec/dc żeby zrobić questy. Padłbys ekiem raz w połowie drogi na jakimkolwiek lepszym quescie i już bys go więcej nie robił.

Schowaj już te swoje wybujane ego do kieszeni, piszesz coś o zaufaniu a sam wysylales ssy rozmow oraz rzeczy z prywatnego życia ktore ktoś Ci w zaufaniu przekazał.

Każdy na otsie wie ze Ty robisz wszystko tak żebyś Ty miał najlepiej, a innych masz w dupie

Miałem już być neutralny ale nie mogę czytać jak w każdym poście pokazujesz swoje wybujałe ego.


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Simon

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Styczeń 2022, 13:36:29 »
Daj już sobie Dalentil spokój, każdy wie ze gdyby nie krzyż to byś musiał Ty lizac dupę do któregoś teamu żeby zrobić jakiś quest, a tak to nie miałbyś ec/dc żeby zrobić questy. Padłbys ekiem raz w połowie drogi na jakimkolwiek lepszym quescie i już bys go więcej nie robił.

Schowaj już te swoje wybujane ego do kieszeni, piszesz coś o zaufaniu a sam wysylales ssy rozmow oraz rzeczy z prywatnego życia ktore ktoś Ci w zaufaniu przekazał.

Każdy na otsie wie ze Ty robisz wszystko tak żebyś Ty miał najlepiej, a innych masz w dupie

Miałem już być neutralny ale nie mogę czytać jak w każdym poście pokazujesz swoje wybujałe ego.

Yhym no tak bo wy wszyscy wszystko robicie lepiej i wiecie lepiej  xD
Nie gram z teamami bo nie ma walk więc bez sensu bym siedział z ludźmi którym nie można zaufać m.in. takimi jak ty :)
Zawsze każdy pisze jaki to ja jestem itd. a na koniec sami się pucują o coś jak np. ty jakoś przed nowym rokiem
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń 2022, 13:38:49 wysłana przez Simon »
 

Sandal

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Styczeń 2022, 14:22:49 »
A co wy myślicie że każdy quest na tym ots ma być wykonalny xD żeby zrobić questa macie zbankrutować  ;D

Bartekkkkk wstawaj ZESRALES SIĘ. 🖕🖕🖕!!!

Każdy na tym otsie wie że gdyby nie ten godek Grzyb czy tam krzyż ( jeden chuj jak mu tam jest ) to byś nawet nie miał spela na target. Czaisz???

Hmm i piszesz kolejny raz jedno i to samo żeby się dowartościować/uspokoić xd
Na KAŻDYM queście wale mniej desek od was na blessingu łącznie chyba 6 licząc 4 postacie to chyba coś znaczy ?
Jedna osoba miała by robić całe questy od 4 reba ciekawe może target da rade ale resztę nie tak więc wylewaj swoje żale/ból gdzie indziej bo przyczepiłeś się do mojego postu który napisałem żartobliwie xD

Już wam kiedyś napisałem że ja wole mieć dwie czy trzy osoby godne zaufania niezależnie od umiejętności w tą grę niż bandę ćpunów czy alkoholików którzy ledwo rozumieją co się do nich pisze/mówi i nie są godni zaufania :p


Piszesz coś o dwóch trzech osobach godnych zaufania .... a sam chyba zapomniałeś że nie jesteś tego godny !!!!
Wolę grać z tak zwaną bandą ĆPUNÓW CZY ALKOHOLIKÓW niż z takim oszczańcem jak ty .......... niby coś tam grałeś ale PIERWSZY SPIERDALAŁEŚ  gdy reszta walczyła do końca !!!!!

Więc kto tu jest godny zaufania a kto nie BARTEK !!!!   Obie Gildie na tym otsie się z ciebie śmieją i będą śmiać ......

PS. Chyba zapomniałeś pomnożyć razy dwa dedy z blessing deda !!!!! Slaba pamięć ??????? są na to tablety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm ciekawe to co piszesz jak bym był nie godny zaufania to by mi ludzie nie ufali ? No ja wiem że np tacy wy się zaliczacie niby do ludzi no ale nie przesadzajmy nie bierzmy takich pod uwagę :p
Nie przypominam se bym kiedykolwiek uciekł w trakcie walki ot tak se zresztą wy nawet walk nie dajecie więc nie powinniście się na ten temat udzielać xd
Kto się śmieje ten się śmieje nie obchodzi mnie co myśli o mnie patologia a wręcz ta patologią później się do mnie pucuje sam zresztą widziałeś ;D


Ja sobie przypominam jak wpadaliśmy na losta na +4 po target ... i zalogowała Przeciwna Drużyna ... i co zrobiłeś ????????  wpisałeś utana vid i spierdoliłeś na mury gubić pz gdzie my się biliśmy przy zejściu na -1 .... a potem powiedziałeś : ,, oo padliście już " po czym wszedłeś do PZ .... taki byłeś grajek super !!!!!!!!!!!!!!

PS. piszesz mi że nie daje walk .. a jak były walki to ciebie nigdy nie było ... logowałeś o 23:00 i robiłeś taski do 3:00 a potem znowu spierdalałeś z TS ...  TAKI BYŁEŚ WIELKI GRAJEK !!!!!!!!!!!!!!!

.................... pamiętasz sytuację na magistrach jak poszedłeś do enemy TEAM ???? jak wpadliśmy po was .... pierwszy zawinąłeś LOTĘ na sam koniec mapy i wpisywałeś utana vid i gubiłeś PZ wiec co ty mi pierdolisz o WALKACH jak  na nich nie byłeś ..........


JEDYNE WALKI NA JAKICH BYŁEŚ TO  NA  QUESTACH Z CYCAMI I  Z KRZYŻEM   I NIC WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Simon

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Styczeń 2022, 15:15:13 »
Jak Ty mainami siedziałeś ujebany na płatnych a wychodziles 600k ekiem na walki albo Cię wogole nie było xD odkąd pamietam robisz wszystko pod siebie


 
Osoby które lubią ten post: Sandal, vitamins, Simon

KapitanBomba

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Styczeń 2022, 18:50:24 »
Jeszcze debil lajkuję posty pod którymi wszyscy go jadą, nie martw się dalentil czekamy na 5 reba żeby cię zajechać dla zasady bo przy krzyżu to tak ci ego wyjebało, jakbyś był GODem w tą grę, a jesteś ścierwem sam pamiętam jak walki były i jak na tsie siedziałeś to afka udawałeś byle na walkę nie iść, a przecież to tylko cyferki nic znaczące.
Pozdrawiam
PS. czekam na 5 reb i możliwość zajazdu topki będziesz moim oczkiem w głowie (w przenośni).
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Styczeń 2022, 19:51:57 »
Zabijać nie można randomow ale jest coś takiego Łowcy Głów na otsie, można tam wystawić żeby ktoś kogoś odjebal za opłatą, poczekam aż wbijesz 400k na suporcie, może znajda się jakieś chętne randomy na zarobienie trochę. :D


 
Osoby które lubią ten post: Simon

KapitanBomba

Odp: Lost Goblet
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Styczeń 2022, 19:59:38 »
Zabijać nie można randomow ale jest coś takiego Łowcy Głów na otsie, można tam wystawić żeby ktoś kogoś odjebal za opłatą, poczekam aż wbijesz 400k na suporcie, może znajda się jakieś chętne randomy na zarobienie trochę. :D
Ja też xDD płace jak za prezydenta.
 
Osoby które lubią ten post: Simon