Here you can change website language:

Autor Wątek: Bez precedensu  (Przeczytany 5760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gogrex

Bez precedensu
« dnia: 04 Styczeń 2022, 10:18:00 »
Cześć Mrozu, ludzie z gildii bez precedensu zabili mnie na expie i jeszcze chamsko twierdzą, że miałem im wyjść, dowód rozmowy poniżej

Rozmowa:
https://imgur.com/a/Qp315n9
Ostatnie zgony:
https://imgur.com/a/jCwVUU0
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2022, 10:45:37 wysłana przez Gogrex »
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Stylovka Pato

Ezio

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2022, 10:29:30 »
Kolego w takim przypadku jeszcze wstaw zdjęcie twoich ostatnich zgonów, a co do takich sytuacji szanowny Mrozu lub Reksio bana dadzą te expowisko nie podlega pod pvp(jeśli chodzi o bicie randomów przez gildie)
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2022, 10:31:41 wysłana przez Ezio »
 
Osoby które lubią ten post: Stylovka Pato

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2022, 10:41:01 »
Wstaw w załącznik bo chuja widać.

Widzę @Ezio Mrozu druga szanse Ci dał i o posadę się starasz :D


 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2022, 11:01:52 »
@Mrozu weź w końcu ogarnij tych randomów bo się panoszą i się im w głowach pierdoli !!!!!!!!

Ps. moja sytuacja gdzie jakiś rozjebany zombie hunter mi wynosi mc .... ogarnij w końcu tych radnomów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

SiR mOST

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2022, 11:06:03 »
@Sandal bez obrazy, znam chlopa, on wie jakie zasady panuja na otsie, on by zadnego od Was, badz od Gitejro nie zajebal na respie, czy Was ganial xD Bez zadnego cama, jednak ze Cie ganial zaznaczony na follow attacku ten screen nic nie swiadczy, biegaliscie na jednym respie, moze padles po prostu od ue i od mobkow wokol ;d



Tez mialem taka sytuacje z Wami jak biegalem przed rebem na headhunterach, padalem po nocach ale od ue, a to ze padlem, nic nie pisalem ze mnie precedensi zajebaly, bo po co jak to zwykly przypadek podczas bocenia
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2022, 11:09:11 wysłana przez MOST »
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Nyga Ricz, Rai I Tort, Incognitooo, Stylovka Pato

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Styczeń 2022, 11:15:34 »
@Sandal bez obrazy, znam chlopa, on wie jakie zasady panuja na otsie, on by zadnego od Was, badz od Gitejro nie zajebal na respie, czy Was ganial xD Bez zadnego cama, jednak ze Cie ganial zaznaczony na follow attacku ten screen nic nie swiadczy, biegaliscie na jednym respie, moze padles po prostu od ue i od mobkow wokol ;d



Tez mialem taka sytuacje z Wami jak biegalem przed rebem na headhunterach, padalem po nocach ale od ue, a to ze padlem, nic nie pisalem ze mnie precedensi zajebaly, bo po co jak to zwykly przypadek podczas bocenia

Ziomek to już mnie nie obchodzi .... ded jest od niego i tyle zabił !!
 

SiR mOST

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Styczeń 2022, 11:18:50 »
@Sandal bez obrazy, znam chlopa, on wie jakie zasady panuja na otsie, on by zadnego od Was, badz od Gitejro nie zajebal na respie, czy Was ganial xD Bez zadnego cama, jednak ze Cie ganial zaznaczony na follow attacku ten screen nic nie swiadczy, biegaliscie na jednym respie, moze padles po prostu od ue i od mobkow wokol ;d



Tez mialem taka sytuacje z Wami jak biegalem przed rebem na headhunterach, padalem po nocach ale od ue, a to ze padlem, nic nie pisalem ze mnie precedensi zajebaly, bo po co jak to zwykly przypadek podczas bocenia

Ziomek to już mnie nie obchodzi .... ded jest od niego i tyle zabił !!

Sandał, badzmy szczerzy, jak by Mrozu takie cos bral pod uwage i ludzie siedzieliby tylko z odpalona strona z "listami zgonow" i odswiezali, to po tygodniu, tutaj spokojnie ze 40 banow by sie posypalo xD
 
Osoby które lubią ten post: Stylovka Pato

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Styczeń 2022, 11:23:41 »
@Sandal bez obrazy, znam chlopa, on wie jakie zasady panuja na otsie, on by zadnego od Was, badz od Gitejro nie zajebal na respie, czy Was ganial xD Bez zadnego cama, jednak ze Cie ganial zaznaczony na follow attacku ten screen nic nie swiadczy, biegaliscie na jednym respie, moze padles po prostu od ue i od mobkow wokol ;d



Tez mialem taka sytuacje z Wami jak biegalem przed rebem na headhunterach, padalem po nocach ale od ue, a to ze padlem, nic nie pisalem ze mnie precedensi zajebaly, bo po co jak to zwykly przypadek podczas bocenia

Ziomek to już mnie nie obchodzi .... ded jest od niego i tyle zabił !!

Sandał, badzmy szczerzy, jak by Mrozu takie cos bral pod uwage i ludzie siedzieliby tylko z odpalona strona z "listami zgonow" i odswiezali, to po tygodniu, tutaj spokojnie ze 40 banow by sie posypalo xD

DED za DED ;)

ps. mrozu i tak banował i banuje więc nie wiem co ty w ogole piszesz .......................
 

Rai I Tort

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Styczeń 2022, 12:21:45 »
@Mrozu weź w końcu ogarnij tych randomów bo się panoszą i się im w głowach pierdoli !!!!!!!!

Ps. moja sytuacja gdzie jakiś rozjebany zombie hunter mi wynosi mc .... ogarnij w końcu tych radnomów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wyniosl ci mc bo sie nimi podkładasz
 

Aruniko

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Styczeń 2022, 12:23:38 »
Ded za ded ? jak wy pierwsi chlopa zabiliscie xd
 

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Styczeń 2022, 12:31:08 »
@Mrozu weź w końcu ogarnij tych randomów bo się panoszą i się im w głowach pierdoli !!!!!!!!

Ps. moja sytuacja gdzie jakiś rozjebany zombie hunter mi wynosi mc .... ogarnij w końcu tych radnomów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wyniosl ci mc bo sie nimi podkładasz

ziomek MC expią od dwóch dni na ptero .....  a typ wpada wali  UE i mnie zabija  .................

ps. jakoś na innych respach latają ze mną inne radnomy i mnie nie zabijają a typ mnie zabił więc co ty pierdolisz ..............
 

RandomyBezkarne

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Styczeń 2022, 12:57:23 »
Zajebiscie chłop sie podkłada randomom i ich odpierdala i to kilkanaście razy już tak.

To idąc takim tokiem rozumowania robimy 20 mc i jak chcemy kogoś wynieść z expa, wylatujemy random charem pod UE i idziemy go odjebac.

To nie pierwsza i nie jedyna taka sytuacja, kilka razy już randomy się na to skarżyły a nadal nic z tego nie ma. Jakbym normalnie zabił 1 randoma bez podłożenia się mu to bym miał chary na aukcji, a ktoś się podłoży i może go zabic bez bana ??

Tutaj były juz takie 3 sytuacje: https://mrozuots.pl/index.php?topic=3261.msg19936#msg19936
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Nyga Ricz, GxC

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Styczeń 2022, 13:05:47 »
Zajebiscie chłop sie podkłada randomom i ich odpierdala i to kilkanaście razy już tak.

To idąc takim tokiem rozumowania robimy 20 mc i jak chcemy kogoś wynieść z expa, wylatujemy random charem pod UE i idziemy go odjebac.

To nie pierwsza i nie jedyna taka sytuacja, kilka razy już randomy się na to skarżyły a nadal nic z tego nie ma. Jakbym normalnie zabił 1 randoma bez podłożenia się mu to bym miał chary na aukcji, a ktoś się podłoży i może go zabic bez bana ??

Tutaj były juz takie 3 sytuacje: https://mrozuots.pl/index.php?topic=3261.msg19936#msg19936

ziomek ja na ptero expie postacie na upki do 600k ... one tam epxia i wracaja .... ale jak mnie zabijesz to ja cb tez zabije ......  ale nie bede natomiast ubijal cie caly czas. .... zabijesz raz ja cb tez raz ..........
 

Nyga Ricz

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Styczeń 2022, 13:13:07 »
Dobra, to jest bez sensu.
Wiele razy czy to Gity czy to Precle mnie zabily jak razem na respie latalismy i nikt o to afery wielkiej nie robi.
W druga strone takie sytuacje tez byly. Asu czy jakos tak, nie wiem czyja to postac, ale tez mnie zabil, tez sam padl ode mnie i gramy dalej. Ryzyko wliczone we wspolne latanie po tym samym respie. Czasami sie bot zawiesi, czasami neta wywali... Rozne sa przypadki.
Randomy sie panosza? Randomy graja, to Wy zgrywacie tu jakas "Elite".
I oczywiscie szanuje, jesli prosba o wyjscie z respa byla normalna, a nie na zasadzie "wypierdalaj". Ale z drugiej strony dlaczego mialby z niego wychodzic? Ma do tego expa takie samo prawo jak Ty, czy ktokolwiek inny.
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST

Mrozu

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Styczeń 2022, 13:19:21 »
Co do pierwszej wiadomości w tym temacie, czyli powodu założenia tematu to jednorazowa sytuacja, sprawdziłem jego historie zabójstw ostatnią oraz historię śmierci tego co padł i wygląda faktycznie na wypadek przy pracy, sprawdziłem też Ciebie randomie i nie taki random jesteś jakby się mogło wydawać  ;) Pozdro, następnym razem go zbanuje.