Here you can change website language:

Autor Wątek: Bez precedensu  (Przeczytany 5257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Styczeń 2022, 13:33:30 »
Fajne ikonki ten random ma odrazu zachęcają do sprawdzenia IP


 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Styczeń 2022, 13:58:06 »
Ty @Sandal bracie a to nie ktoś od was? Bo to vps, a mając genetixa w teamie bym się nie chwalił ze randomo chary expie na vps XDD


 

OMEN KOCUR

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:08:39 »
@Sandal bez obrazy, znam chlopa, on wie jakie zasady panuja na otsie, on by zadnego od Was, badz od Gitejro nie zajebal na respie, czy Was ganial xD Bez zadnego cama, jednak ze Cie ganial zaznaczony na follow attacku ten screen nic nie swiadczy, biegaliscie na jednym respie, moze padles po prostu od ue i od mobkow wokol ;d



Tez mialem taka sytuacje z Wami jak biegalem przed rebem na headhunterach, padalem po nocach ale od ue, a to ze padlem, nic nie pisalem ze mnie precedensi zajebaly, bo po co jak to zwykly przypadek podczas bocenia

Ziomek to już mnie nie obchodzi .... ded jest od niego i tyle zabił !!

Sandał, badzmy szczerzy, jak by Mrozu takie cos bral pod uwage i ludzie siedzieliby tylko z odpalona strona z "listami zgonow" i odswiezali, to po tygodniu, tutaj spokojnie ze 40 banow by sie posypalo xD

Most badzmy szczerzy, lurowalem kinekerem na lost helmecie i blokowaly mnie cyce ktoryxh bie bylo widac wtedy z automatu zajebalem w to random runke, po czym dostalem bana za zabicie randomow (jakis dalentilow krzyzow i innych paralitykow) bo bylem w ich dedzie ze zadalem damage.

Takze teraz sie nue dowiesz czy ci sie ktos podklada dopoki tego nie nagrasz. Na dobra sprawe tak moge sobie czyscic expy zalozmy obojetnie ktore ptero, przychodze noobem wypierdalam sie, wpadam mainem zabijam i expie.
 

OMEN KOCUR

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:11:59 »
Zajebiscie chłop sie podkłada randomom i ich odpierdala i to kilkanaście razy już tak.

To idąc takim tokiem rozumowania robimy 20 mc i jak chcemy kogoś wynieść z expa, wylatujemy random charem pod UE i idziemy go odjebac.

To nie pierwsza i nie jedyna taka sytuacja, kilka razy już randomy się na to skarżyły a nadal nic z tego nie ma. Jakbym normalnie zabił 1 randoma bez podłożenia się mu to bym miał chary na aukcji, a ktoś się podłoży i może go zabic bez bana ??

Tutaj były juz takie 3 sytuacje: https://mrozuots.pl/index.php?topic=3261.msg19936#msg19936

wez juz zamknij pizde bo kurwa placza randomy o 1 deda na otsie pvp XD mrozu huz wam wystarczajaco pomogl. Jakby mi ktos ruszyl chara nawet z 'reki' na ptero i bylby na moim dedzie tez bym go zaladowal w pizde nie patrzac czy zrobil to umyslnie czy nie proste
 

RandomyBezkarne

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:18:52 »
Zajebiscie chłop sie podkłada randomom i ich odpierdala i to kilkanaście razy już tak.

To idąc takim tokiem rozumowania robimy 20 mc i jak chcemy kogoś wynieść z expa, wylatujemy random charem pod UE i idziemy go odjebac.

To nie pierwsza i nie jedyna taka sytuacja, kilka razy już randomy się na to skarżyły a nadal nic z tego nie ma. Jakbym normalnie zabił 1 randoma bez podłożenia się mu to bym miał chary na aukcji, a ktoś się podłoży i może go zabic bez bana ??

Tutaj były juz takie 3 sytuacje: https://mrozuots.pl/index.php?topic=3261.msg19936#msg19936

wez juz zamknij pizde bo kurwa placza randomy o 1 deda na otsie pvp XD mrozu huz wam wystarczajaco pomogl. Jakby mi ktos ruszyl chara nawet z 'reki' na ptero i bylby na moim dedzie tez bym go zaladowal w pizde nie patrzac czy zrobil to umyslnie czy nie proste

 U kolegi widzę problemy z czytaniem ze zrozumieniem, tu nie chodzi o zabijanie kogoś kto zabił ci chara tylko o podkładanie się jebana amebo
 

RandomyBezkarne

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:20:54 »
Wasz team powinien nazywać się bez mózgu a nie bez precedensu bo razem macie może z 200 iq w sumie jak czytam co wy piszecie i jak
 

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:25:24 »
Zajebiscie chłop sie podkłada randomom i ich odpierdala i to kilkanaście razy już tak.

To idąc takim tokiem rozumowania robimy 20 mc i jak chcemy kogoś wynieść z expa, wylatujemy random charem pod UE i idziemy go odjebac.

To nie pierwsza i nie jedyna taka sytuacja, kilka razy już randomy się na to skarżyły a nadal nic z tego nie ma. Jakbym normalnie zabił 1 randoma bez podłożenia się mu to bym miał chary na aukcji, a ktoś się podłoży i może go zabic bez bana ??

Tutaj były juz takie 3 sytuacje: https://mrozuots.pl/index.php?topic=3261.msg19936#msg19936

wez juz zamknij pizde bo kurwa placza randomy o 1 deda na otsie pvp XD mrozu huz wam wystarczajaco pomogl. Jakby mi ktos ruszyl chara nawet z 'reki' na ptero i bylby na moim dedzie tez bym go zaladowal w pizde nie patrzac czy zrobil to umyslnie czy nie proste

 U kolegi widzę problemy z czytaniem ze zrozumieniem, tu nie chodzi o zabijanie kogoś kto zabił ci chara tylko o podkładanie się jebana amebo

ej jebana amebo  nikt sie nie podkłada umiesz czytać ze zrozumieniem ??? osrańcu ?
 

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:26:53 »
Ty @Sandal bracie a to nie ktoś od was? Bo to vps, a mając genetixa w teamie bym się nie chwalił ze randomo chary expie na vps XDD

@Alkoholik  nie wiem kto to xd niech mrozu sprawdzi IP :D z resztą czy to ktoś od nas czy od was a expi postacie to niech mu @Mrozu  bana wali jebać takich :D
 

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:28:57 »
Wasz team powinien nazywać się bez mózgu a nie bez precedensu bo razem macie może z 200 iq w sumie jak czytam co wy piszecie i jak

kolego ty powinieneś mieć nick RandomowaAmeba  , tam ci IQ na minusie wisi  ( chociaż dobrze że czytać umiesz i pisać )
 

RandomyBezkarne

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:30:34 »
Jak czytam te wasze wypociny na tibii i sposób pisania, to mam wrażenie jakbym czytał rozmowę osób po podstawówce i to na zdalnych wy kurwy a koronawirus i zdalne dopiero dwa lata
 

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:34:14 »
Jak czytam te wasze wypociny na tibii i sposób pisania, to mam wrażenie jakbym czytał rozmowę osób po podstawówce i to na zdalnych wy kurwy a koronawirus i zdalne dopiero dwa lata

Jak widzę co piszesz połamańcu  to mi się śmiać chce że takie gówno się udziela na tym Forum i coś tam trenuje na OTSIE z trainerami .....
Na szczęście jutro wracasz do SZKOŁY :P nie zapomnij kanapek sobie wziąć bo co będziesz wpierdalać ??
 

RandomyBezkarne

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:37:07 »
Średnie iq w Polsce to 99, a wy chyba macie po 70 i to naciągane
 

RandomyBezkarne

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:50:39 »
Co sandał mózg ci się przegrzał ??
 

Sandal

Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Styczeń 2022, 14:58:41 »
Średnie iq w Polsce to 99, a wy chyba macie po 70 i to naciągane

widzę że czytałeś wikipedie ( 99  ??? ) XD , naciągane to masz na dupsko gacie bo sam jeszcze nie umiesz a cos tam się poczuwasz dzieciaczku

ps. nie pisz tyle postów bo przegrzeje to ci się system na PC i będzie pograne na OTSIKU  ( a pewnie w tym roku komunia więc nie szalej bo nowego nie dostaniesz chłopczyku ;) :P
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bez precedensu
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Styczeń 2022, 16:43:00 »
Ale z nim pojechałeś sandał bracie