Here you can change website language:

Autor Wątek: Konkurs  (Przeczytany 3414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RandomyBezkarne

Konkurs
« dnia: 05 Styczeń 2022, 12:07:03 »
Mrozu, jak robisz konkurs to doprecyzuj go jakoś albo trzymaj się tego co piszesz, a nie jest napisane „ Konkurs na najładniejszego screena w tematyce Świątecznej lub Sylwestrowej!” a wygrywa gif.

Logiczne ze jak 20 osób wyślę screena a 1 gifa to w porównaniu do tych screenow gif wychodzi najlepiej. Sam myślałem zrobić gifa ale doczytałem „screen” i się powstrzymałem, pewnie kilka osób tez tak pomyślało.
 

Mrozu

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2022, 12:22:01 »
Dobrze, ale mogłeś zapytać, tak samo jak wchodzisz w zakładke od konkursu to masz co możesz wysłać dokładnie:
 

Aruniko

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2022, 13:07:20 »
Smieszniejsze jest 2 miejsce gdzie tam jest tematyka swiateczna albo noworoczna
 

Mrozu

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2022, 13:08:06 »
To nie słyszałeś nigdy o ścinaniu choinek na Święta do domku?  ???
 

Aruniko

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2022, 13:35:10 »
to niezle scinanie choinki, smazona ryba i chlop ktory strzela, tematycznie w uj
 

iplus

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2022, 14:11:13 »
Sam sie szczerze rozczarowałem bo kminiłem ładne godziny żeby itemami które był dostępne ozdobić domek jakoś w świąteczne kolory, a dużego wyboru nie było, w dodatku nie dało sie jak w ice city wieszać ozdób na ściany. Finalnie wyszło i tak git a jak latałem po domkach to dużo wyglądało jak wygrane trzecie miejsce czyli choinki szafki z lampkami i na nich ozdoby. Zrobiłem domek w starym stylu i jednak nie trafił pod klucz, trzeba pamiętać na przyszłość i macie przykład jak nie ozdabiać na takie konkursy poniżej - dużo prościej zrobić scenke które jak widać sie sprawdzają.
 
 

SiR mOST

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Styczeń 2022, 14:15:18 »
Sam sie szczerze rozczarowałem bo kminiłem ładne godziny żeby itemami które był dostępne ozdobić domek jakoś w świąteczne kolory, a dużego wyboru nie było, w dodatku nie dało sie jak w ice city wieszać ozdób na ściany. Finalnie wyszło i tak git a jak latałem po domkach to dużo wyglądało jak wygrane trzecie miejsce czyli choinki szafki z lampkami i na nich ozdoby. Zrobiłem domek w starym stylu i jednak nie trafił pod klucz, trzeba pamiętać na przyszłość i macie przykład jak nie ozdabiać na takie konkursy poniżej - dużo prościej zrobić scenke które jak widać sie sprawdzają.
 

Mordko, sam mialem trzecie miejsce, a jako pierwszy ulozylem kreatywnie w domku nie podpierdalajac komus pomyslu xD, co do tych dekoracji, meczylem Mroza by dekoracje dodal, to przynajmiej cos dodal, lecz i tak strasznie maly wybor byl, nie bylo czym ukladac, a znowu ukladac na rozpierdol nie chcialem. Duza czesc domkow miala doslownie to samo ulozone, badz podobnie, a to ze Nyga zrobil gif, to jego pomysl, byl czas na zrobienie gifa/screena, kazdy mogl zapytac na rule volations, wystarczylo napisac ;p
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Nyga Ricz

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2022, 14:26:03 »
No dokładnie. Pytałem jeszcze grubo przed nowym rokiem, czy można zrobić gif, bo mam fajny pomysł, a na jednym nie dam rady. Krótka odpowiedź: "można". Upewniłem się czy w zakładce jest mozliwosc dodania gifu. Jakoś wcześniej nikt nie pytał o to i nikt przez 3 lata gifa nie zrobił. Ciekawe...
Co do Mosta to fakt. Jako pierwszy ułożył z ogólno dostępnych przedmiotów, a później już widać było jak leci masówka. Nie ma się co dziwić, bo wybór był mały, ale jednak dziwny byłby to zbieg okoliczności.
Co do Twojego domku Iplus, to jest on ogólnie spoko w moim mniemaniu, aczkolwiek jest jedno wielkie "to samo". Nie widać różnorodności mimo wszystko, itemy na tyle się zlewają ze sobą, że są w ogólnym rozrachunku prawie niewidoczne.
Rozumiem zamysł, bo był przynajmniej inny niż reszta i szczerze wierzę w to, że miałbyś szansę na topke gdybyś zrezygnował z kilku rzeczy, albo po prostu każdy pokój zrobił w inny sposób. Zniszczyło Cię to, że chciałeś za dużo, za mocno, za bardzo.
Mimo wszystko głowa do góry. I powodzenia następnym razem. Kolejnym razem każdy będzie miał  większe szanse,

@Edit
Oczywiscie wygrana w konkursie nie czyni mnie ekspertem, wypowiadam tylko moje zdanie na ten temat.
Nie jest to przytyk w Twoja strone, a konstruktywna krytyka. Kazdy sie z nia musial zmierzyc wstawiaja swoja prace.
Obstawiam, ze jest duzo wiecej osob, ktore nie popieraja mojej wygranej, niz tych co uwazaja, ze jest git.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2022, 14:31:54 wysłana przez Nyga Ricz »
 

RandomyBezkarne

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń 2022, 14:35:32 »
Dobrze, ale mogłeś zapytać, tak samo jak wchodzisz w zakładke od konkursu to masz co możesz wysłać dokładnie:


Ale czytam screen to screen, kto wchodzi w zakładkę żeby wrzucić efekt końcowy przed zrobieniem tego?

Nieważne, taka rada na przyszłość doprecyzowuj a jak nie to nie uznawaj, bo myśle jakbyś napisał o gifie całkiem inaczej potoczył by się konkurs.
 

iplus

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Styczeń 2022, 14:39:34 »
Dobrze, ale mogłeś zapytać, tak samo jak wchodzisz w zakładke od konkursu to masz co możesz wysłać dokładnie:


Ale czytam screen to screen, kto wchodzi w zakładkę żeby wrzucić efekt końcowy przed zrobieniem tego?

Nieważne, taka rada na przyszłość doprecyzowuj a jak nie to nie uznawaj, bo myśle jakbyś napisał o gifie całkiem inaczej potoczył by się konkurs.
No właśnie dlatego widzisz, ja inaczej odebrałem konkurs bo wiedziałem, że jest scenka możliwa oprócz gifa którego jak zrobiłem, lecz nie wiedziałem, że wystarczy coś tak prostego i skupiłem sie na domku co też nie poskutkowało. Każdy inaczej odebrał co może wygrać i wyszło jak wyszło, przynajmniej będzie wiadomo na przyszłość.
 

Mrozu

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Styczeń 2022, 14:41:12 »
@iplus
W Twoim domku po pierwsze jest za dużo napaćkane i się zlewa ze sobą, a po drugie sam domek ma klimat mocno pustynny, po to było dodane to Ice City, bo otoczenie w screenie też ma znaczenie, to nie był konkurs na najlepiej udekorowany domek. Przy wyborze zawsze lubie jakieś smaczki, takie jak scenki, to oprócz udekorowania pomaga, tak jak np. most włożył wstawił mame do kuchni, a fenikss wpierdala mięso na wigilie  ;D
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2022, 14:43:17 wysłana przez Mrozu »
 

iplus

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Styczeń 2022, 14:48:17 »
@iplus
W Twoim domku po pierwsze jest za dużo napaćkane i się zlewa ze sobą, a po drugie sam domek ma klimat mocno pustynny, po to było dodane to Ice City, bo otoczenie w screenie też ma znaczenie, to nie był konkurs na najlepiej udekorowany domek. Przy wyborze zawsze lubie jakieś smaczki, takie jak scenki, to oprócz udekorowania pomaga, tak jak np. most włożył wstawił mame do kuchni, a fenikss wpierdala mięso na wigilie  ;D
Ta no mogłem odebrać komuś nieudekorowany domek z ice city ale to też nie było sprecyzowane, że z tego miasta miasta są bardziej brane pod uwage (co jest teoretycznie oczywiste). Ale mój ma sporo sqm to postanowiłem go zrobić pod swoją wizje. Jak bym udekorował na sand city domek w stylu stół z rybą to wyglądałoby to jak gówno bo nawet ozdób nie mogłem powiesić i wyglądałby jak jakaś chatka rybacka z choinką a za oknem piasek.
 
Osoby które lubią ten post: Ferrari supp

Nyga Ricz

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Styczeń 2022, 14:56:56 »
Kurcze, dobrze, ze zrobilem gif, bo tak pewnie nie bylbym nawet w TOP3 :(.
 

Nyga Ricz

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Styczeń 2022, 15:34:17 »
Na moich screenach nie ma ani jednego dodatkowego efektu. Są przycięte w Paincie, a ich kolorystyka jest nienaruszona.
Poza tym mój Gif jest zrobiony z 5 screenów plus 1 zrobiony własnoręcznie, który jest zwykłym podpisem autora i nie był on zapewne brany pod uwagę (także wciąż zostały zrobione screeny o których mowa w zasadach. Tylko tyle, że ja zrobiłem ich więcej niż 1.)
Nie wiem skąd tyle problemów nagle każdy ma?
Nagle każdy by zrobił coś lepiej, każdy wymyślił lepszą historię. Nagle każdy jakoś mocno zaangażowany jest. Tylko nie zapominajmy, że szansę każdy miał takie same. Każdy mógł zapytać czy można zrobić gif. Czemu nikt tego nie zrobił? Bo może nikt w ogóle o tym nie pomyślał? I teraz nagle na 30 prac, 25 osób też mogło zrobić gif.
Eh. Jeśli Mrozu chcesz. Cofnij mi nagrodę, nie muszę nikomu nic udowadniać. Na samym zdjęciu w domku sugerowałem się wieloma innymi walorami.
Dałem Lost Booty, które mają zimowy klimat,
Dodałem do domku 2 świeżo dodane przedmioty potrzebne do misji u Elfa (jeden wykorzystałem jako "śnieg"),
Wstawiłem przed kominek oddanego tylko na świąteczną aktualizację exp buga, który w efekcie ze świecami przed kominkiem wygląda zajebiscie (mogłem rzucić hunting fire, które wyglądają jakby z kominka leciał żar),
Prezenty male i wieksze,
Na dworze Rainbow item aka zamarzniętym smok, również oddaje klimat zimna i mrozu,
Itemki od NPC, które ma kazdy w domku, dla nadania całkowitego akcentu wraz ze star wandem, który jest gwiazdka i też ma charakter świąteczny.
"Mikołaj" z reniferami, gdzie na jednym screenie wygląda jakby odlatywał.
Frozen starlight dla nadania kolorystyki.
Ale większość z Was widzi tylko gif.
Przykre.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2022, 15:41:18 wysłana przez Nyga Ricz »
 

dcmaker

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń 2022, 15:49:02 »
Na moich screenach nie ma ani jednego dodatkowego efektu. Są przycięte w Paincie, a ich kolorystyka jest nienaruszona.
Poza tym mój Gif jest zrobiony z 5 screenów plus 1 zrobiony własnoręcznie, który jest zwykłym podpisem autora i nie był on zapewne brany pod uwagę (także wciąż zostały zrobione screeny o których mowa w zasadach. Tylko tyle, że ja zrobiłem ich więcej niż 1.)
Nie wiem skąd tyle problemów nagle każdy ma?
Nagle każdy by zrobił coś lepiej, każdy wymyślił lepszą historię. Nagle każdy jakoś mocno zaangażowany jest. Tylko nie zapominajmy, że szansę każdy miał takie same. Każdy mógł zapytać czy można zrobić gif. Czemu nikt tego nie zrobił? Bo może nikt w ogóle o tym nie pomyślał? I teraz nagle na 30 prac, 25 osób też mogło zrobić gif.
Eh. Jeśli Mrozu chcesz. Cofnij mi nagrodę, nie muszę nikomu nic udowadniać. Na samym zdjęciu w domku sugerowałem się wieloma innymi walorami.
Dałem Lost Booty, które mają zimowy klimat,
Dodałem do domku 2 świeżo dodane przedmioty potrzebne do misji u Elfa (jeden wykorzystałem jako "śnieg"),
Wstawiłem przed kominek oddanego tylko na świąteczną aktualizację exp buga, który w efekcie ze świecami przed kominkiem wygląda zajebiscie (mogłem rzucić hunting fire, które wyglądają jakby z kominka leciał żar),
Prezenty male i wieksze,
Na dworze Rainbow item aka zamarzniętym smok, również oddaje klimat zimna i mrozu,
Itemki od NPC, które ma kazdy w domku, dla nadania całkowitego akcentu wraz ze star wandem, który jest gwiazdka i też ma charakter świąteczny.
"Mikołaj" z reniferami, gdzie na jednym screenie wygląda jakby odlatywał.
Frozen starlight dla nadania kolorystyki.
Ale większość z Was widzi tylko gif.
Przykre.
nie badz smutny krolu zloty wygrales to sie baw
nastepnym razem mrozu niech dopisze ze gif tez przejdzie bo teraz byl konkurs na screena a twoj screen jak sam napisales jest zrobiony z 5  ;D
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz