Here you can change website language:

Autor Wątek: Konkurs  (Przeczytany 3415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RandomyBezkarne

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń 2022, 15:50:57 »
Ja nie mam do nikogo pretensji, tylko według mnie rywalizacja jest niesprawiedliwa skoro jest napisane „Screen o tematyce świątecznej” to według Was gracza obowiązkiem jest napisanie do Mroza czy może być gif? Bo takie macie argumenty ze każdy mógł napisać.

Po co pisać, pytać , robić z siebie głupka skoro jest napisane wyraźnie SCREEN, a nie np. scenka świąteczna czy coś w tym stylu.

Mnie osobiście w żaden sposób nie boli te 20 EP czy coś, tylko szkoda mi osób które poświeciły swój czas, punkty na udekorowanie domku, a gdyby wiedzieli ze można zrobić gifa, to zrobili by to lepiej w formie gifa.

Ile osób biorących udział w konkursie zrobiło gifa? Jestem na 80% pewien ze tylko Nyga i wybierając spośród wszystkich prac, tez wybrałbym jego bo różniła się od innych tym ze był to gif.
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Mrozu

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Styczeń 2022, 15:57:25 »
Po prostu wystarczyło zapytać skoro widzieliście przy wysyłaniu, że możliwy format to GIF. Mogliście spojrzec też na archiwalne konkursy na najlepszego screena, bo tam też nie raz gif zajmował jakieś miejsce. Nie będę nazywał specjalnie konkursu "Konkurs na najlepszego screena/gifa" bo brzmi to słabo.
 

RandomyBezkarne

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Styczeń 2022, 16:00:17 »
Ale mógłbyś nazwać „świąteczna scenka konkursowa” i byłoby git.

A sprawdzenie przy wrzucaniu ze jest format gif, to tak jak pisałem tam wchodzisz jak masz gotowe, a żeby zapytać no to tez bym nie wpadł bo określenie screen jest oczywiste. Albo gdzieś na dole dodać mały zapis ze mogą być gify, nie w nagłówku.

Ale bez spiny, pozdrowionk
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Mrozu

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Styczeń 2022, 16:37:19 »
Następnym razem na pewno tak będzie  :)
 
Osoby które lubią ten post: RandomyBezkarne

Omen Xd Here

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Styczeń 2022, 00:54:46 »
Nie chcesz być poszkodowany nie wysyłaj nic Ale dla mnie to i tak kibic i nyga top 1 kibic i nyga za pomysły
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz