Here you can change website language:

Autor Wątek: Pytanko  (Przeczytany 2214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Pytanko
« dnia: 10 Styczeń 2022, 12:18:27 »
Mrozu, odnośnie Twojej odpowiedzi w skardze Just Nyga, to mi osobiście jest to obojętne, ale czy dobrze zrozumiałem, random musi uważać żeby nie zabic kogoś z gildi nawet jak się mu podkłada ? Bo wtedy jest kill za kill?

Tak to zrozumiałem, mi to jak najbardziej odpowiada tylko mogłeś wcześniej powiedzieć xD


 

Aruniko

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2022, 12:22:23 »
No i random ma pilnować bota 24/7 żeby się mu ktoś z gildi nie podłożył żeby go legalnie wynieść z Expa essa
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Bicz Plis, Krzychu, Nyga Ricz

SiR mOST

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Styczeń 2022, 12:22:37 »
Tylko, że tutaj jest inna sytuacja, to w Twoim interesie Just Nyga jest pilnować, aby Twoje postacie nie zabiły nikogo od nich

^ Z odpowiedzi wynika, ze jesli postawisz sobie charcoka na takiej zbieraczce, to musisz sobie go pilnowac XD Jesli odejdziesz od kompa, a ktos podejdzie pod ue i wypierdoli sie od mobow, mozesz automatycznie chlopa wynosic, bo i tak bedziesz w liscie xD
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Nyga Ricz

Mrozu

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Styczeń 2022, 12:23:17 »
Wystarczy ustawić, żeby nie bił UE jak widzi kogoś na ekranie. Jak ktoś będzie się systematycznie podkładał albo da follow na randoma to oczywiście zbanuje.
 

SiR mOST

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Styczeń 2022, 12:26:16 »
Wystarczy ustawić, żeby nie bił UE jak widzi kogoś na ekranie. Jak ktoś będzie się systematycznie podkładał albo da follow na randoma to oczywiście zbanuje.


Przy uzyciu takiej mage bomby jesli nikogo nie ma na ekranie, to i tak komus sie da podlozyc, bocac na taki pterodaktylach, albo zbieraczce, wiec ten target nic nie daje xd
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Nyga Ricz

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2022, 12:28:28 »
Wystarczy ustawić, żeby nie bił UE jak widzi kogoś na ekranie. Jak ktoś będzie się systematycznie podkładał albo da follow na randoma to oczywiście zbanuje.

I właśnie to jest największy zawsze problem, bo znając zycie ja podlozylbym się dwa razy i dostałbym bana, a nie napisze po nickach dostałeś z 6-7 dowodów ze się podłożył i bez bana.

Nie prościej byłoby jakby gildia zabijająca powinna udowodnić ze ktoś zabił specjalnie?

Przecież ja i inni mozemy kupić po 50 charow i się nimi podkładać i 50 do zabijania xD


 

Mrozu

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Styczeń 2022, 12:29:50 »
Tylko, że takie sytuacje mają miejsce raz na tydzień, czasami częściej, a czasami raz na dwa tygodnie. Dlatego też nie widzę większego sensu, aby to też regulować, wolę sobie jednorazowo sytuacje podejmowac.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Styczeń 2022, 12:31:25 »
Jak uważasz, mi tam pasuje raz na tydzień pierdolnac w łeb jakiegoś randoma co za dużo pisze :D

Wszystko wiemy i rozumiemy :)


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Nyga Ricz

Nyga Ricz

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Styczeń 2022, 14:24:17 »
Właśnie wracałem z pracy i miałem napisać dokładnie to samo co Wy.
Mam nadzieję w takim razie, że skoro zasada 1 za 1 tak działa, to Gildie też będą pilnował, żeby ktoś im się nie podłożył.

PS. Przywilej bycia randomem... Ja regulaminu nie robilem.
Wejdzie 5 reborn to zakonczymy gre, bo nas zajada. Nie widze przeszkod w tym, ze mnie ktos zabija. Widze problem w nieprzestrzeganiu regulaminu, ktorego jak wspomnialem zdanie wczesniej nie pisalem.
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2022, 14:53:40 wysłana przez Nyga Ricz »
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu, GxC

Omen

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Styczeń 2022, 23:56:04 »
Właśnie wracałem z pracy i miałem napisać dokładnie to samo co Wy.
Mam nadzieję w takim razie, że skoro zasada 1 za 1 tak działa, to Gildie też będą pilnował, żeby ktoś im się nie podłożył.

PS. Przywilej bycia randomem... Ja regulaminu nie robilem.
Wejdzie 5 reborn to zakonczymy gre, bo nas zajada. Nie widze przeszkod w tym, ze mnie ktos zabija. Widze problem w nieprzestrzeganiu regulaminu, ktorego jak wspomnialem zdanie wczesniej nie pisalem.

mi akurat kolo chuja lata ze zabije radnoma na spamie bomby

bycie randomem to wystarczajacy przywilej