Here you can change website language:

Autor Wątek: konsekwencje dla sandalka i jego pieskow  (Przeczytany 3978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: konsekwencje dla sandalka i jego pieskow
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Styczeń 2022, 10:12:48 »
Mrozu,
Prosze o wyciagniecie z zainstnialej sytuacji konsekwencji poniewaz Perfidny gdy zrobil wilkolaka wyraznie napisal ze  jest zakaz bicia ludzi a procedensi czyli sandalki i omenki nie zastosowali sie do tego :)
ps. pozdrawia rudzielec

Trochę to dziwna sytuacja no ale skoro nie ma doprecyzowanego wpisu że ZAKAZ ZABIJANIA RANDOMÓW jak najbardziej powinni dostać taką karę jak za zabicie randoma :)

Edit: Randomów przecież nie mogą bić więc źle się wyraziłem trochę więc w przypadku tego wpisu tym bardziej ban powinien być

za kazdym raze probujesz sie wtracic ze swoja gowno prawda, pogodz sie z tym ze jestes nieudacznikiem XD do tego teraz zgnojonym nieudacznikiem esa
 

Simon

Odp: konsekwencje dla sandalka i jego pieskow
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Styczeń 2022, 13:11:59 »
Mrozu,
Prosze o wyciagniecie z zainstnialej sytuacji konsekwencji poniewaz Perfidny gdy zrobil wilkolaka wyraznie napisal ze  jest zakaz bicia ludzi a procedensi czyli sandalki i omenki nie zastosowali sie do tego :)
ps. pozdrawia rudzielec

Trochę to dziwna sytuacja no ale skoro nie ma doprecyzowanego wpisu że ZAKAZ ZABIJANIA RANDOMÓW jak najbardziej powinni dostać taką karę jak za zabicie randoma :)

Edit: Randomów przecież nie mogą bić więc źle się wyraziłem trochę więc w przypadku tego wpisu tym bardziej ban powinien być

DAULENTIL  STATUS RANDOMA spierdolił ci przed nosem więc teraz próbujesz coś uzyskać na forum wypisując żebyśmy dostawali bany ....
Ten perfidny to żyd i gra z nimi ... najpierw jak pojawił się wilkołak pisał : wilkołak przed depo zakaz zabijania randomów .....
po czym spłakały się jakieś JEBANE RUDZIELCE to wypisywał : że zakaz zabijania ludzi ( ŚMIESZNY JEST TEN TUTOR  .....)

ps. a ty Bartuś nie denerwuj się że straciłeś status każdy ale to każdy mógł być na twoim miejscu xddd

Wręcz odwrotnie śmieje się z tego że go straciłem xd
I tak on będzie działał do marca prawdopodobnie więc mogę go odzyskać na chwile bądź olać to bo i tak mam maxy
 

OMEN KOCUR

Odp: konsekwencje dla sandalka i jego pieskow
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Styczeń 2022, 13:29:16 »
Mrozu,
Prosze o wyciagniecie z zainstnialej sytuacji konsekwencji poniewaz Perfidny gdy zrobil wilkolaka wyraznie napisal ze  jest zakaz bicia ludzi a procedensi czyli sandalki i omenki nie zastosowali sie do tego :)
ps. pozdrawia rudzielec

Trochę to dziwna sytuacja no ale skoro nie ma doprecyzowanego wpisu że ZAKAZ ZABIJANIA RANDOMÓW jak najbardziej powinni dostać taką karę jak za zabicie randoma :)

Edit: Randomów przecież nie mogą bić więc źle się wyraziłem trochę więc w przypadku tego wpisu tym bardziej ban powinien być

DAULENTIL  STATUS RANDOMA spierdolił ci przed nosem więc teraz próbujesz coś uzyskać na forum wypisując żebyśmy dostawali bany ....
Ten perfidny to żyd i gra z nimi ... najpierw jak pojawił się wilkołak pisał : wilkołak przed depo zakaz zabijania randomów .....
po czym spłakały się jakieś JEBANE RUDZIELCE to wypisywał : że zakaz zabijania ludzi ( ŚMIESZNY JEST TEN TUTOR  .....)

ps. a ty Bartuś nie denerwuj się że straciłeś status każdy ale to każdy mógł być na twoim miejscu xddd

Wręcz odwrotnie śmieje się z tego że go straciłem xd
I tak on będzie działał do marca prawdopodobnie więc mogę go odzyskać na chwile bądź olać to bo i tak mam maxy

smiejesz sie z tego a spamujesz mrozkowi zeby ci podal powod dlaczego zabral ci status randoma xD ty sie slyszysz pajacu? Olej ten status bo i tak bedziesz mial zajazd wiec chara nie zrebornujesz. Masz racje miej te 4 reborny maxy do konca otsa bo po co ci wbijac 5 jak i tak ich nie wyexpisz =]

TAKI TAM SMIECH ZE STRATY STATUSU RANDOMA HE HE