Here you can change website language:

Autor Wątek: Zabity  (Przeczytany 5746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zielarz Seba

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Zabity
« dnia: 16 Styczeń 2022, 00:07:36 »
hej

zbieram sobie od kilku dni dc na outficie i juz kilkukrotnie gracz o nicku "sandal git" przychodzil tam i mowil ze jest pierwszy i mam wyjsc bo mnie zabije a to nie prawda, bo go tam nigdy nie widzialem zeby zbieral a jakby zbieral to bym nie postawil bo bym uzbieral wiecej na kasynie

ale dzisiaj nie skonczylo sie na grozbach tylko poprostu mnie zabil, jak wszedlem w dzial skargi to polowa skarg jest na tego gracza i jakim cudem on jeszcze tutaj gra i nie ma bana ?
 

Lays

Odp: Zabity
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2022, 00:18:23 »
chlopie on nawet nie wie ze cie zabil bo zbiera dcki tam, nie placz
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabity
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2022, 00:22:49 »
Standard albo wszedł po UE, albo zabił noob chara


Sandał, po raz 14 ostatnia szansa bracie


 

Sandal

Odp: Zabity
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2022, 08:13:51 »
Standard albo wszedł po UE, albo zabił noob chara


Sandał, po raz 14 ostatnia szansa bracie

BRACIEEE moja postać lata tam od tygodnia 24/7 ma tam bp staminerów i tylko dc ściągam ... nie patrzę na nią w ogoóle BRACIAK !!
 

Sandal

Odp: Zabity
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Styczeń 2022, 08:15:54 »
hej

zbieram sobie od kilku dni dc na outficie i juz kilkukrotnie gracz o nicku "sandal git" przychodzil tam i mowil ze jest pierwszy i mam wyjsc bo mnie zabije a to nie prawda, bo go tam nigdy nie widzialem zeby zbieral a jakby zbieral to bym nie postawil bo bym uzbieral wiecej na kasynie

ale dzisiaj nie skonczylo sie na grozbach tylko poprostu mnie zabil, jak wszedlem w dzial skargi to polowa skarg jest na tego gracza i jakim cudem on jeszcze tutaj gra i nie ma bana ?

Po pierwsze kolego zbieram tam DC od tygodnia i ani razu cię tam nie widziałem
Po drugie postawiłeś się i pewnie padłeś od UE bo latam tam na SPAM UE bo inaczej się nie da
Po trzecie nic ci nie pisałem do ciebie ani ci nie groziłem ( nieźle sobie najebałeś w głowie )
Po czwarte skończcie się ośmieszać bo WYDAJE SIĘ WAM ŻE MOŻECIE WSZYSTKO MAJĄĆ TEN STATUS a tak na prawdę chuja do dupy możecie dostać ...


PS. @Mrozu  weź sprawdź IP tego chłopa tak samo jak IP : Bongo Co Tak oraz Arcydzieło :D
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2022, 08:20:20 wysłana przez Sandal »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabity
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Styczeń 2022, 09:26:59 »
Właśnie to chyba Wam się wydaje ze wszystko możecie, co ileś czasów wyświetla się na serwerze „zabił cię ktoś z gildi? Zgłoś ctrl+r” czy coś w tym stylu wiec poprostu piszą, jakby tego nie było napisane to by poprostu mieli wyjebane pewnie jakby zostali zabici.

Jakie zakazy Mrozu nie wprowadza to próbujecie je jakoś omijać i co najśmieszniejsze udaje się to Wam bez większych konsekwencji.

Zakazy związane z supportami - wszystkie złamane
Zakazy zabijania randomow - zabici kilka razy bez większych konsekwencji
Latanie bez gildi - tez bez konsekwencji
Lurowanie randomow - jak jakiś random robi questa na loscie to odrazu lurujecie, tak samo jak expi na loscie

Właśnie dlatego większość ludzi sie wkurwia grając tutaj bo są równi i równiejsi, jedno dostają 10 ostatnia szanse albo Mrozu mówi ze niewystarczające dowody, jak dostał cama jak ktoś pushuje supportem to mówił ze nie widać ze pushuje, jak dostał screeny freepsa bez blachy, to mówi ze musi być screen z gry gdzie ja dostałem za takie coś bana i miałem farta ze mialem screena z deda a tak to by mi pewnie go nie zdjął.

Zobaczcie na nasza gildie, pomagamy randomom w questach, ogólnie im pomagamy, gramy według regulaminu itp a i tak pewnie dostalibysmy gorsze konsekwencje

@Mrozu ja proponuje albo wyjebac ten status randoma w pizdu odrazu albo wyciągać jakieś normalne konsekwencje, a nie ze Ty piszesz ze maja niesamowity przywilej bycia randomem jak ktoś coś odjebie, to po co wogole takie szopki z tymi statusami? Jak byśmy wiedzieli ze są takie konsekwencje to byśmy sobie nie dawali przez 4 miesiące pluc do ryja, wpierdalac się na expy, na taski itp. przez randomow


 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabity
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Styczeń 2022, 09:48:56 »
A u nas permy poleciały za :

-expienie 3 charow na vpsie
-zabicie kolesia na tasku
-lajkowanie postów jak pisali ze chujowe questy

Nie mówiąc o sprzedaży pkt za pln bo to wiadome


 

OMEN KOCUR

Odp: Zabity
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Styczeń 2022, 10:11:02 »
Właśnie to chyba Wam się wydaje ze wszystko możecie, co ileś czasów wyświetla się na serwerze „zabił cię ktoś z gildi? Zgłoś ctrl+r” czy coś w tym stylu wiec poprostu piszą, jakby tego nie było napisane to by poprostu mieli wyjebane pewnie jakby zostali zabici.

Jakie zakazy Mrozu nie wprowadza to próbujecie je jakoś omijać i co najśmieszniejsze udaje się to Wam bez większych konsekwencji.

Zakazy związane z supportami - wszystkie złamane
Zakazy zabijania randomow - zabici kilka razy bez większych konsekwencji
Latanie bez gildi - tez bez konsekwencji
Lurowanie randomow - jak jakiś random robi questa na loscie to odrazu lurujecie, tak samo jak expi na loscie

Właśnie dlatego większość ludzi sie wkurwia grając tutaj bo są równi i równiejsi, jedno dostają 10 ostatnia szanse albo Mrozu mówi ze niewystarczające dowody, jak dostał cama jak ktoś pushuje supportem to mówił ze nie widać ze pushuje, jak dostał screeny freepsa bez blachy, to mówi ze musi być screen z gry gdzie ja dostałem za takie coś bana i miałem farta ze mialem screena z deda a tak to by mi pewnie go nie zdjął.

Zobaczcie na nasza gildie, pomagamy randomom w questach, ogólnie im pomagamy, gramy według regulaminu itp a i tak pewnie dostalibysmy gorsze konsekwencje

@Mrozu ja proponuje albo wyjebac ten status randoma w pizdu odrazu albo wyciągać jakieś normalne konsekwencje, a nie ze Ty piszesz ze maja niesamowity przywilej bycia randomem jak ktoś coś odjebie, to po co wogole takie szopki z tymi statusami? Jak byśmy wiedzieli ze są takie konsekwencje to byśmy sobie nie dawali przez 4 miesiące pluc do ryja, wpierdalac się na expy, na taski itp. przez randomow

1. Wyjebac status randoma,
2. Wyjebac supporty i dac mozliwosc wybrania 1 z 4 profesji.

Z automatu 90% nieporozumien zniknie.


ps jebac rudych i potwierdzaczy
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabity
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Styczeń 2022, 10:20:11 »
No tak byłoby najlepiej a nie kurwa my tu się pierdolimy na expach z randomami, piszemy do nich, jedni wyzywają i nie można im nic zrobić a sandał bezkarnie codziennie jakiegoś randoma wyniesie, pół stron skarg na niego a narazie jego najdłuższy ban to tygodniowy xD

Chyba ze jakiś haracz dla mroza leci co sandałek?
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2022, 10:28:00 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: Zabity
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Styczeń 2022, 10:24:18 »
Cytuj
sandał bezkarnie codziennie jakiegoś randoma wyniesie, pół stron skarg na niego
Wyślij tu linki do tematów z nim
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabity
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Styczeń 2022, 10:36:38 »
Cytuj
sandał bezkarnie codziennie jakiegoś randoma wyniesie, pół stron skarg na niego
Wyślij tu linki do tematów z nim

https://mrozuots.pl/index.php?topic=3432.0

https://mrozuots.pl/index.php?topic=3416.0

https://mrozuots.pl/index.php?topic=3261.0 - tu sklejka z kilku spraw gdzie napisałeś

Więcej mi się szukać nie chce, z tego co na gc pisali to kilka ssow tez dostałeś na fb

Nawet w którymś temacie pisałeś już dosyć dawno ze narazie to za mało na sandala ale jak będzie więcej to maja podsylac


 

Mrozu

Odp: Zabity
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Styczeń 2022, 10:51:13 »
Zbanowalem
 

Sandal

Odp: Zabity
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Styczeń 2022, 10:55:38 »
Zbanowalem

za co zbanowałeś???

chłopie gość mi się podkłada o 24:00 gdzie już mnie nie było i robi posta na forum ....

Za ruvika dostałem już bana a ty mi walisz bana na IP ??? !!!!!!!!!!!

Just Nyga nawet go nie zabiłem ale OKEJ !!!!!!!! sprawdź se w bazie danych a nie walisz bany za nic GOSTEK
 

Mrozu

Odp: Zabity
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Styczeń 2022, 10:57:39 »
Ze względu na to, że to nie pierwszy raz i faktycznie jak sprawdziłem forum i fanpage to większość skarg jest na Twoje postacie, z czegoś to chyba wynika, odpoczniesz tydzien i wrócisz pełny sił, albo dalej będziesz się łapał na krawędź regulaminu to ktoś sobie przygarnie te charcoki  :-\
 

Sandal

Odp: Zabity
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Styczeń 2022, 11:01:40 »
Ze względu na to, że to nie pierwszy raz i faktycznie jak sprawdziłem forum i fanpage to większość skarg jest na Twoje postacie, z czegoś to chyba wynika, odpoczniesz tydzien i wrócisz pełny sił, albo dalej będziesz się łapał na krawędź regulaminu to ktoś sobie przygarnie te charcoki  :-\

ŚMIECH NA SALI HAHAHA !!