Here you can change website language:

Autor Wątek: UPKA 25% I BOOSTER  (Przeczytany 7808 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Luty 2022, 11:56:39 »
Hahahahhaahhahahah nie wierze w co czytam koleś co odpala bugmape i autoparala i drakonixy go łamią pyta kogoś czy widział thais czy Edron

Chłopie ty masz 38 lat w tym roku a jesteś przyjebany jak paczka gwoździ, jesteś takim typowym seba który spłodzi 3 dzieci, siedzi na zasiłku i do mopsu co tydzień po jedzenie chodzi xD

Tera się kurwo zabawimy


 

Lays

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Luty 2022, 12:00:46 »
ile mam lat?xDDDD   Dawid ogarnij downa bez kitu XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Luty 2022, 12:02:03 »
ile mam lat?xDDDD   Dawid ogarnij downa bez kitu XD

Zobaczymy :D


 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Luty 2022, 12:37:50 »
Mozemy wejść na tsa mroza i nie musi być nikogo dobrego misiu nie pochlebiaj sobie 90% osób od was war zone na oczy nie widziało wiec po co wogole kogoś wołać xD ale standardowo obsrales zbroje bo wiesz dobrze ze nawet jakbyśmy 10 randomow z gamechatu pozbierali na waszych 10 bez mózgu i bez rak to by randomy wygrały xD

A co do castle to widzę u ciebie problemy nie tylko z językiem polskim ale i z matematyka

Sam dobrze wiesz z jakimi ludźmi grasz i nie raz o tym pisałeś a na forum zgrywasz jakiegoś fifarafa i niewiadomo kogo

Dlatego zbierz ile tam osób chcesz powiedz ile wyjdziemy po równo tylko osoby które grają na rexii i pokażecie skilla jak tak ciagle macie coś do powiedzenia

A tak dla podsumowania w załączniku masz ile osób na was jest potrzebnych żeby castle wygrać 6 v 2 (wróbel dobiegł później) pozdrawiam gowienka

2 LATA 2 WALKI PORZĄDNE DALIŚCIE, MOŻE W TYM ROKU BĘDZIE KOLEJNA POZDRAWIAM BEZ OPORU OTSIK

no jasne ze mozemy dla mnie zaden problem gdzie cie wyjasnie czy to forum, gierka czy ts. Nie musze nikogo strugac zeby sie dowartosciowac bo wiem co gram w wiem ze was lame jak zapalki. 2 lata temu to jeszcze randoma udawales i dobrej bitki na tym otsie nie widziales. Umiesz randomie czytac ze zeozumieniem czy znow ci lustro potrzebne, nikogo nie bede zbieral zeby jakis kiepow na otsiku zajechac XD poza tym o czym ty kurwa idioto piszesz skoro u was to samo jest, 90% to tradowa spod depo wliczajac ciebie, a te 10% to jak nightmares i cynio na ts wejda XD alko juz sie nie ponizaj bo az mi zal ciebie ze musze cie co post wyjasniac, oddychasz jeszcze?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Luty 2022, 12:51:54 »
to wyjdz na walke i pokaż :D

POZDRAWIAM OMENA GODA

https://gyazo.com/2a11ea02e3cdcd2e91aaa6b90f3c40e9

na 4 sekundy ci rece sparalizowalo chyba
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2022, 12:59:55 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Luty 2022, 13:23:39 »
to wyjdz na walke i pokaż :D

POZDRAWIAM OMENA GODA

https://gyazo.com/2a11ea02e3cdcd2e91aaa6b90f3c40e9

na 4 sekundy ci rece sparalizowalo chyba

nie wiem spytaj jerrego akurat ;)

ziomek co filmiki nagrywa zeby po roku komus wypominac to sie nazywa miec nudne zycie, wrzuc filmik jak sobie nogi na lizardoxach na 1klvlu zlamales albo wczoraj co cie na boostera wpuscilem tylko po to zeby najebac ci kopow albo tam z dolu boostera co sie wallowalee i cie zabilismy 5 postaciami XD

AND STILL OMEN GOD HERE
 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Luty 2022, 13:29:26 »
Poza tym przeciez nie bede sie w 4 bil bo zaraz cala tradowe nasciagacie, bo wy zeby walczyc musicie miec tak min. 5 wiecej jak to bylo zawsze ;). Jeszcze dodam, bo widze ze twoj mikroskopijny mozdzek nie zapamietal ze ta bitke dostaliscie w pizde na fragi
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Luty 2022, 13:52:50 »
to wyjdz na walke i pokaż :D

POZDRAWIAM OMENA GODA

https://gyazo.com/2a11ea02e3cdcd2e91aaa6b90f3c40e9

na 4 sekundy ci rece sparalizowalo chyba

nie wiem spytaj jerrego akurat ;)

ziomek co filmiki nagrywa zeby po roku komus wypominac to sie nazywa miec nudne zycie, wrzuc filmik jak sobie nogi na lizardoxach na 1klvlu zlamales albo wczoraj co cie na boostera wpuscilem tylko po to zeby najebac ci kopow albo tam z dolu boostera co sie wallowalee i cie zabilismy 5 postaciami XD

AND STILL OMEN GOD HERE

zostawilem tego chara na afku bo mam wyjebane XDD

mozemy sie bic i w 5 jak tam wolisz :D

a jezeli nie to juz utkaj omenik pizde i sie obsraj i potwierdz jaka jestes pizda :)


 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #38 dnia: 01 Luty 2022, 14:03:25 »
to wyjdz na walke i pokaż :D

POZDRAWIAM OMENA GODA

https://gyazo.com/2a11ea02e3cdcd2e91aaa6b90f3c40e9

na 4 sekundy ci rece sparalizowalo chyba

nie wiem spytaj jerrego akurat ;)

ziomek co filmiki nagrywa zeby po roku komus wypominac to sie nazywa miec nudne zycie, wrzuc filmik jak sobie nogi na lizardoxach na 1klvlu zlamales albo wczoraj co cie na boostera wpuscilem tylko po to zeby najebac ci kopow albo tam z dolu boostera co sie wallowalee i cie zabilismy 5 postaciami XD

AND STILL OMEN GOD HERE

zostawilem tego chara na afku bo mam wyjebane XDD

mozemy sie bic i w 5 jak tam wolisz :D

a jezeli nie to juz utkaj omenik pizde i sie obsraj i potwierdz jaka jestes pizda :)

Czasami to ja sie zastanawiam po co ja ci w ogole odpisuje, masz takie wodoglowie ze to chuj.

Tak na afku tez dobiegles na bestie na boosterze i tez na afku wszedles w tp XD

Nie masz podjazdu randomie, twoje pucowanie sie na forum tego nie zmieni, bo nadal będziesz tym samym nieudacznikiem dokladnie takim samym  jak wtedy co donosiles poty jointerowi ajee
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Luty 2022, 14:05:06 »
Tak myślałem, możesz jedynie szczekać jak Twoi koledzy na gc a gra weryfikuje, rob tam sobie quesciwa o 24 i snejki o 3 w nocy bo obecnie tylko do tego się w tibii nadajesz.

ZAMYKAM NIE MA SENSU PISAĆ Z OBSRANCEM CO NORMALNEJ WALKI NIE CHCE DAC


 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #40 dnia: 01 Luty 2022, 14:10:48 »
Tak myślałem, możesz jedynie szczekać jak Twoi koledzy na gc a gra weryfikuje, rob tam sobie quesciwa o 24 i snejki o 3 w nocy bo obecnie tylko do tego się w tibii nadajesz.

ZAMYKAM NIE MA SENSU PISAĆ Z OBSRANCEM CO NORMALNEJ WALKI NIE CHCE DAC

Ziomus z twoim pvp to powinines sie cieszyc ze ci odpisuje XD dluga droga przed toba jeszcze, pssst jak tam ziverka? Juz xlog czy jeszcze jeden gather w pizde chcecie dostac i dopiero?


Gra weryfikuje, dokladnie, nie wiem jak mozesz sie cokolwiek odzywac w tym temacie hahahahah XDXdXD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #41 dnia: 01 Luty 2022, 14:14:29 »
Jak będziesz chciał dalej prowadzić jakieś konwersacje to dajcie walkę wyjdziemy, zweryfikujemy po równo czyje pisanie ma większa wartość :)

Bez pozdrowień, nie wiedziałem ze carnage to quest i snejker team xD


 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Luty 2022, 14:50:14 »
Jak będziesz chciał dalej prowadzić jakieś konwersacje to dajcie walkę wyjdziemy, zweryfikujemy po równo czyje pisanie ma większa wartość :)

Bez pozdrowień, nie wiedziałem ze carnage to quest i snejker team xD

Szybko poszlo, wyjasniony alko ucieka argumentem o bitkach do ktorych wolaja ludzi z innych otsow bo sobie nie moga poradzic na jak to powiedziales quest playerow ;). Czekam na ten dzien az podasz jakikolwiek sensowny argument bo poki co jeszcze takiego nie przeczytalem.

Psst zajedz fantazje




Albo mnie czekam na upce, nawet eq zdejme zeby wam latwiej bylo
 
Osoby które lubią ten post: Lays

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Luty 2022, 14:58:37 »
WOŁAJĄ INNYCH LUDZI BO NIE MOGĄ SOBIE PODADZIC - xDdD


Przecież u nas wystarczy 5 osob na tsie żebyście cały dzień z pz nie wychodzili a Ty cały czas wypisujesz jakieś farmazony, jesteś naprawdę największym farmazonem na rexii tak jak pisałeś ze nie pisałeś nic na trawę, na tego asu, na genetixa ani nikogo.

TAKŻE POKAZ ZE NIE JESTEŚ FARMAZONEM WYJDZIEMY NORMALNIE NA WAR ZONE W LICZBSCH PO ILU CHCECIE TYLKO OSOBY TE CO GRAJĄ A JAK NIE TO ZAMKNIJ JUŻ PIZDE I SIEDZ TAM DALEJ UJEBANY PO NOCSCH CHARY EXPIJ I QUESTY ROB I SPUSZCZAJ SIĘ ZE SOBIE ZUPGRADOWALES EQ DO +250 ŻEBY DOJEBAC JAKIEMUŚ AFK BOTOWI O 3 W NOCY 5% Z TARGETA WIĘCEJ BO NORMALNYCH WALK NIE DAJECIE

BEZ POZDROWIEŃ SZCZEKAJ DALEJ UJEBANY W PZ NA GATHERACH RAZEM Z TRAWA I XOORDISEM KTÓRZY PIERWSZE CO ROBIĄ TO EXANA ALL WPISUJĄ JAK WIDZA WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB

Szkoda ze na forum się ignore dać nie da bo już się nie da czytać twoich farmazonów życiowa spierdolino i niespełniona gwiazdo tibijska z rexii


 

Lays

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Luty 2022, 15:02:05 »
ale ciebie nie swrod tej 5ki