Here you can change website language:

Autor Wątek: UPKA 25% I BOOSTER  (Przeczytany 7806 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Omen

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Luty 2022, 15:35:06 »
WOŁAJĄ INNYCH LUDZI BO NIE MOGĄ SOBIE PODADZIC - xDdD


Przecież u nas wystarczy 5 osob na tsie żebyście cały dzień z pz nie wychodzili a Ty cały czas wypisujesz jakieś farmazony, jesteś naprawdę największym farmazonem na rexii tak jak pisałeś ze nie pisałeś nic na trawę, na tego asu, na genetixa ani nikogo.

TAKŻE POKAZ ZE NIE JESTEŚ FARMAZONEM WYJDZIEMY NORMALNIE NA WAR ZONE W LICZBSCH PO ILU CHCECIE TYLKO OSOBY TE CO GRAJĄ A JAK NIE TO ZAMKNIJ JUŻ PIZDE I SIEDZ TAM DALEJ UJEBANY PO NOCSCH CHARY EXPIJ I QUESTY ROB I SPUSZCZAJ SIĘ ZE SOBIE ZUPGRADOWALES EQ DO +250 ŻEBY DOJEBAC JAKIEMUŚ AFK BOTOWI O 3 W NOCY 5% Z TARGETA WIĘCEJ BO NORMALNYCH WALK NIE DAJECIE

BEZ POZDROWIEŃ SZCZEKAJ DALEJ UJEBANY W PZ NA GATHERACH RAZEM Z TRAWA I XOORDISEM KTÓRZY PIERWSZE CO ROBIĄ TO EXANA ALL WPISUJĄ JAK WIDZA WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB

Szkoda ze na forum się ignore dać nie da bo już się nie da czytać twoich farmazonów życiowa spierdolino i niespełniona gwiazdo tibijska z rexii

najwieksza konfitura i farmazon na forum pisze do kogos ze jest farmazonem no beka XD

musisz miec bardzo przykre zycie ze wypisujesz takie glupoty i na bank sam o tym wiesz ze to gowno prawda to jest najzabawniejsze.

Juz ci napisalem ze nie masz rak tak samo jak prawa glosu o bitkach bo nic na nich nie robisz procz siedzenia na ts z mutem na ryju oczywiscie. Nie stawiasz zadnego oporu, porownujac twoje umiejetnosci do moich to jakby porownac malucha z ferrari
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Luty 2022, 15:37:15 »
WOŁAJĄ INNYCH LUDZI BO NIE MOGĄ SOBIE PODADZIC - xDdD


Przecież u nas wystarczy 5 osob na tsie żebyście cały dzień z pz nie wychodzili a Ty cały czas wypisujesz jakieś farmazony, jesteś naprawdę największym farmazonem na rexii tak jak pisałeś ze nie pisałeś nic na trawę, na tego asu, na genetixa ani nikogo.

TAKŻE POKAZ ZE NIE JESTEŚ FARMAZONEM WYJDZIEMY NORMALNIE NA WAR ZONE W LICZBSCH PO ILU CHCECIE TYLKO OSOBY TE CO GRAJĄ A JAK NIE TO ZAMKNIJ JUŻ PIZDE I SIEDZ TAM DALEJ UJEBANY PO NOCSCH CHARY EXPIJ I QUESTY ROB I SPUSZCZAJ SIĘ ZE SOBIE ZUPGRADOWALES EQ DO +250 ŻEBY DOJEBAC JAKIEMUŚ AFK BOTOWI O 3 W NOCY 5% Z TARGETA WIĘCEJ BO NORMALNYCH WALK NIE DAJECIE

BEZ POZDROWIEŃ SZCZEKAJ DALEJ UJEBANY W PZ NA GATHERACH RAZEM Z TRAWA I XOORDISEM KTÓRZY PIERWSZE CO ROBIĄ TO EXANA ALL WPISUJĄ JAK WIDZA WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB

Szkoda ze na forum się ignore dać nie da bo już się nie da czytać twoich farmazonów życiowa spierdolino i niespełniona gwiazdo tibijska z rexii

Te osoby co graja czyli vitamins cysiu ty resjer i samgold ta? XDDDDDD beka, szkoda mi tych 20minut na was
Sam samgold by zrobil wiecej niz wy w 5.
 

Omen

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Luty 2022, 11:31:24 »
@Mrozu i co z ta upka ktora nie dziala na 250%?
 

Mrozu

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Luty 2022, 11:42:30 »
Nie wiem, ale właśnie to sprawdziłem i udało mi się trzy itemy na raz ulepszyć bez żadnego spalenia, widocznie miałeś pecha  :D
https://i.gyazo.com/e267ce0c4b76067b9b82a908e2476535.mp4
 

Omen

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Luty 2022, 12:00:41 »
dobra mialem pecha niech bedzie

a kiedy bedzie dzialalo 2% dmg na 250%, a nie jak jest teraz ze na 200% daje 1%, a na 250% daje 0% XD
 

Mrozu

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Luty 2022, 12:02:18 »
Sprawdzałem, działało na teście więc sprawdź jeszcze raz zanim znowu ja sprawdzę  :D
 

Omen

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Luty 2022, 12:05:01 »
Sprawdzałem, działało na teście więc sprawdź jeszcze raz zanim znowu ja sprawdzę  :D

Lepiej sprawdz Ty to zanim ja znow to sprawdze, bo sprawdzalem 2 razy zanim napisalem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Luty 2022, 13:00:03 »
No posprawdzajcie, potestujcie dobrze żebyśmy mogli questa zrobić


 
Osoby które lubią ten post: Omen, KapitanBomba

Mrozu

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #53 dnia: 05 Luty 2022, 14:10:26 »
Faktycznie, jest taki sam efekt na +20 jak i na +25, na teście działało  ;D
 

Ezio

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #54 dnia: 05 Luty 2022, 14:24:29 »
Mrozu ja nie w temacie ale masz 500 polubien ladna liczba ale musze ci ją popsuć XD
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #55 dnia: 05 Luty 2022, 16:48:40 »
Faktycznie, jest taki sam efekt na +20 jak i na +25, na teście działało  ;D

Nawet nie jest ten sam efekt co na 200% bo ten 1% zabiera na iteemku 250% i czyta jakoby przedmiot nie byl ulepszony.