Here you can change website language:

Autor Wątek: Okres  (Przeczytany 7027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Okres
« dnia: 09 Luty 2022, 10:18:33 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D
 

Samgold

Odp: Okres
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2022, 10:22:53 »
Wię tak, ogólnie supporty to ściek profesja ale dzięki tym mas resom dało się chociaż questy zrobić. Aktualnie wszystkie nowe questy na loście są nie do zrobienia jak w tpku są 2-3 bestie,4 cyce czy 5 lizardoxow XD
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, kakmak, Alkoholik, Krzychu, Nyga Ricz

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2022, 10:30:57 »
Tak jak poprzednik random napisał. Dzięki mas resom dało się chociaż questy zrobić, bo jak chcesz robić jakie kolwiek questy jak dajesz dla bestii i cycow UE na cały ekran ze nawet druid nie może podejść z siochem bo pada od UE.

Jak dla mnie to mas res powinien być przywrócony albo chociaż exura sio, dodatkowo żeby jakoś druidy się na questach przydały to zmniejszyć zasięg UE tych dwóch potworków, bo Ty kiedyś pisałeś ze chciałbyś żeby ludzie wbijali reborny, a w żaden sposób ich do tego nie zachęcasz, bo narazie to wyglada tak:

korzyści z 4 reba: target którego nie zrobisz, UE którego nie zrobisz, goblet którego nie zrobisz, 10% dmg

Dodatkowo korzystając z okazji, chciałbym poruszyć temat kasyn i dc, to kolejna kwestia przez ktora zachęciłes randomow do zostania na 2 rebie, a jak wyjebiesz christmas Bp, to nawet na 1

Nie wiem nawet ile leci teraz z kasyn bo po 1 zacina je w chuj, po 2 szkoda mi pradu żeby zostawić odpalonego kompa dla kasyn, ale powiedzmy ze 100dc, czyli mając takiego 3 reba, 3 kasyna nie wyrobią Ci dziennie na 1 blessa, a zbieraczek nie postawisz jak nie masz maga 3 reby albo ek/rp, zmniejsz cenę blessow na 3/4 rebie adekwatnie do tego jak zmniejszyłeś kasyna, albo przywróc stare kasyna bo takim posunięciem stracisz sporo graczy xD


 
Osoby które lubią ten post: Sandal, SiR mOST, kakmak, Krzychu, Nyga Ricz

Nieznany Grajek

Odp: Okres
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2022, 10:34:46 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D

Nie mam więcej pytań . Wczoraj zadałem ich dużo lecz nie uzyskałem odpowiedzi , A DOSTAŁEM BANA za zadawanie pytań .....

PS. Więc dzięki za grę i Banicje .. Sandal here

OMEN GIT 💪
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Luty 2022, 10:52:14 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D

Nie mam więcej pytań . Wczoraj zadałem ich dużo lecz nie uzyskałem odpowiedzi , A DOSTAŁEM BANA za zadawanie pytań .....

PS. Więc dzięki za grę i Banicje .. Sandal here

OMEN GIT 💪

Po co to gierki, wiemy ze oboje z Omenem kochacie Rexie i wrócicie mimo wszystko :D już nie zgrywajcie twardzieli i pisz tam ctrl+r


 

Sandal

Odp: Okres
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Luty 2022, 10:54:21 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D

Nie mam więcej pytań . Wczoraj zadałem ich dużo lecz nie uzyskałem odpowiedzi , A DOSTAŁEM BANA za zadawanie pytań .....

PS. Więc dzięki za grę i Banicje .. Sandal here

OMEN GIT 💪

Po co to gierki, wiemy ze oboje z Omenem kochacie Rexie i wrócicie mimo wszystko :D już nie zgrywajcie twardzieli i pisz tam ctrl+r

Tak kochamy REXIE w chuj xd

No widzisz i to nas różni że akurat nic nie pisaliśmy do mroza i nie będziemy pisać a sam nam dał UB .. ale oboje wiemy że ty jesteś częstym gościem na ctrl+r   ;)   powinieneś tam mieć VIP-a
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Luty 2022, 11:04:32 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D

Nie mam więcej pytań . Wczoraj zadałem ich dużo lecz nie uzyskałem odpowiedzi , A DOSTAŁEM BANA za zadawanie pytań .....

PS. Więc dzięki za grę i Banicje .. Sandal here

OMEN GIT 💪

Po co to gierki, wiemy ze oboje z Omenem kochacie Rexie i wrócicie mimo wszystko :D już nie zgrywajcie twardzieli i pisz tam ctrl+r

Tak kochamy REXIE w chuj xd

No widzisz i to nas różni że akurat nic nie pisaliśmy do mroza i nie będziemy pisać a sam nam dał UB .. ale oboje wiemy że ty jesteś częstym gościem na ctrl+r   ;)   powinieneś tam mieć VIP-a

Mordo, wczoraj pisaliście ze z Omenem nie wracasz a dzisiaj już ze się zastanowicie, a jutro będziecie o 3 w nocy ptero czyścić, wszyscy wiedza ze bez rexii nie mielibyście gdzie nocek spędzać :D


 

Sandal

Odp: Okres
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Luty 2022, 11:08:44 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D

Nie mam więcej pytań . Wczoraj zadałem ich dużo lecz nie uzyskałem odpowiedzi , A DOSTAŁEM BANA za zadawanie pytań .....

PS. Więc dzięki za grę i Banicje .. Sandal here

OMEN GIT 💪

Po co to gierki, wiemy ze oboje z Omenem kochacie Rexie i wrócicie mimo wszystko :D już nie zgrywajcie twardzieli i pisz tam ctrl+r

Tak kochamy REXIE w chuj xd

No widzisz i to nas różni że akurat nic nie pisaliśmy do mroza i nie będziemy pisać a sam nam dał UB .. ale oboje wiemy że ty jesteś częstym gościem na ctrl+r   ;)   powinieneś tam mieć VIP-a

Mordo, wczoraj pisaliście ze z Omenem nie wracasz a dzisiaj już ze się zastanowicie, a jutro będziecie o 3 w nocy ptero czyścić, wszyscy wiedza ze bez rexii nie mielibyście gdzie nocek spędzać :D

Nie wiem jak ty ale moje nocki bez rexi są przespane w łóżku nwm jak twoje ;)

Nie zapominajmy ile razy ty odchodziłeś ale jednak siedziałeś dalej ;)

ile to było razy ?? 100 ????????????????????????????????
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Luty 2022, 11:13:45 »
Różnica jest taka ze ja z własnej woli, a Ty zostałeś wyjebany z Omenem i wracacie jak pieski z podkulonym ogonem, ale nie o tym ten temat :D

Jeszcze wczoraj na tsie co innego całkiem gadałeś xD
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2022, 11:15:32 wysłana przez Alkoholik »


 

Sandal

Odp: Okres
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2022, 11:17:37 »
Różnica jest taka ze ja z własnej woli, a Ty zostałeś wyjebany z Omenem i wracacie jak pieski z podkulonym ogonem, ale nie o tym ten temat :D

Z jakim podkulonym ogonem , w ogóle nie przyszło mi przez myśl żeby napisać ,, przepraszam '' , dostałem bana za ZADAWANIE PYTAŃ  i  ponowne odtworzenie POSTA .. Mrozu sam przyznał się do swojego ,, OKRESU '' i dal na UB ( więc nawet nie napisałem literki ,, P '' a już mam UB xd
 
Osoby które lubią ten post: OMEN KOCUR

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Luty 2022, 11:19:31 »
Stary nie wiem co ty walisz ale niedawno jeszcze pisałeś ze nawet jakbyś ub dostał to i tak chary wystawiasz xD


 

Sandal

Odp: Okres
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Luty 2022, 11:21:04 »
Stary nie wiem co ty walisz ale niedawno jeszcze pisałeś ze nawet jakbyś ub dostał to i tak chary wystawiasz xD

Stary nie wiem co ty łykasz ale czekam aż mrozu doda możliwość wystawienia postaci za EP ;)
 

Krzychu

Odp: Okres
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Luty 2022, 11:23:57 »
to poczekasz  :)
 

Sandal

Odp: Okres
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Luty 2022, 11:39:33 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D

@Mrozu    C Z E K A M   N A    O D P O W I E D Ż   

EXURA GRAN MAS RES przywróciłeś a co z UE na 600k skoro zrobiliśmy QUESTA a dalej nie mamy tego UE ?? zostanie przywrócone ??
 

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Luty 2022, 11:40:47 »
Wczoraj dostałem okresu i za mocno podszedłem do banowania, więc ropocznijmy temat na nowo co z tym exura gran mas res, ale bez żadnego unoszenia  :D

Nie mam więcej pytań . Wczoraj zadałem ich dużo lecz nie uzyskałem odpowiedzi , A DOSTAŁEM BANA za zadawanie pytań .....

PS. Więc dzięki za grę i Banicje .. Sandal here

OMEN GIT 💪

Po co to gierki, wiemy ze oboje z Omenem kochacie Rexie i wrócicie mimo wszystko :D już nie zgrywajcie twardzieli i pisz tam ctrl+r

ta kocham rexie i wydaje zlotowki na chary kristo ;) tak, dal ci za darmo bo ty jego najlepszy bratan XDXD

poza tym nie pisz, ze ktos kocha rexie jak po klotni z bracmi nasralismy ci na leb i tak czy siak grales na twoim ulubionym otsiku ;)
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Lays