Here you can change website language:

Autor Wątek: Item Market  (Przeczytany 9884 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Item Market
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Luty 2022, 10:30:02 »
No nie wątpię ze masz sianko jak z zmywaka uk prosto na tibie siadasz to na co masz hajs wydawac

na zmywaku w tydzien bym wyjal wiecej niz ty masz na karcie od jej zalozenia wiec o czym my tu piszemy

Gz wyjechałeś za granice bo w Polsce sobie nie poradziłeś pewnie gimnazjum skończone

A ja w Polsce bezkarnie zarabiam pewnie więcej niż was cały team razem wzięty xD

ja bym sie nie szczycil z bycia meska kurwa ale kto co woli
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Item Market
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Luty 2022, 10:36:17 »
I mówi to gosc co jego szczytem ambicji było wyjebanie z polski za robota żeby jebac u jakiegoś gościa na magazynku czy zmywaku i być Murzynem jakiegoś turasa dla którego jesteś przydatny jak trainy na rexii i nawet nie zna Twojego imienia xD


 

GxC

Odp: Item Market
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Luty 2022, 11:18:04 »
Tak btw, tematem był item market + drop z random lost boxów.
 

OMEN KOCUR

Odp: Item Market
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Luty 2022, 13:57:48 »
I mówi to gosc co jego szczytem ambicji było wyjebanie z polski za robota żeby jebac u jakiegoś gościa na magazynku czy zmywaku i być Murzynem jakiegoś turasa dla którego jesteś przydatny jak trainy na rexii i nawet nie zna Twojego imienia xD

szkoda ze zatrzymales sie na kurwieniu, jak nie w zyciu to w tibii i na forum XD

nikt nikomu za darmo nie placi, ty jestes najlepszym przykladem - musisz sie wypinac zeby charki na rexi kupic

« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2022, 14:02:43 wysłana przez OMEN KOCUR »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Item Market
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Luty 2022, 14:08:27 »
I mówi to gosc co jego szczytem ambicji było wyjebanie z polski za robota żeby jebac u jakiegoś gościa na magazynku czy zmywaku i być Murzynem jakiegoś turasa dla którego jesteś przydatny jak trainy na rexii i nawet nie zna Twojego imienia xD

szkoda ze zatrzymales sie na kurwieniu, jak nie w zyciu to w tibii i na forum XD

nikt nikomu za darmo nie placi, ty jestes najlepszym przykladem - musisz sie wypinac zeby charki na rexi kupic

Ta jeszcze po starych pociśnij i za tydzień powiesz ze trawa na twoim koncie na forum był jak zrozumiesz jak zostałeś ośmieszony xD tak jak w gierce odjebiesz jakaś lipę ktoś cię za kudły wytarga to piszesz ze sandał albo tropeheus na twoim koncie był a jak coś ci się uda to kolorki na swoje zmieniasz

Omen naczelny farmazon rexii
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2022, 14:10:53 wysłana przez Alkoholik »


 

Lays

Odp: Item Market
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Luty 2022, 14:13:55 »
Zakoncz ten temat i zamknij pizde juz tym alkusem co kupujesz konta za plny po cichu
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Item Market
« Odpowiedź #51 dnia: 16 Luty 2022, 14:23:53 »
Zakoncz ten temat i zamknij pizde juz tym alkusem co kupujesz konta za plny po cichu

E kurwo ty więcej na wyexpienie chara wydałeś niż ja na rexie a Ty chary od piaska z domkiem itp pewnie za darmo dostałeś jebany hipokryto

Kiedyś miałeś 1/6 mózgu a teraz Mefedron ci go do zera wyżarł cpunie jebany


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Item Market
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Luty 2022, 14:29:35 »
A i przypomniało mi się jak dalentil kiedyś pisał jak z nim grałeś jak punkty od mroza za 1000pln kupiłeś xD


 

Lays

Odp: Item Market
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Luty 2022, 14:42:55 »
Farmazona status masz gratis od firmy,jebac cie to co piszesz to twoja urojona bajka nic wiecej ,chuj wie skad sobie najebales ze np ja siedze na mefie na ts XD(jestes gownem z bogatego domku stwierdzam po postach )dlatego jedeyne co mozesz to pocic sie na kablu a w rl sciek definitywny! do starego podlaczony pod konto firmowe. Ty masz czelnosc kogos oceniac czy pojechal za lepszym hajsem?   
 

Lays

Odp: Item Market
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Luty 2022, 14:49:02 »
ty farmazon ty pewnie nawet ziomka nie masz co moglbys na rejon wyjsc pogadac XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Item Market
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Luty 2022, 15:03:20 »
Człowiek od was to powiedział przy 12 osobach na ts ze wycpani robiliście gobleta z sandałem i tropeheusem xDD

Ja się pocę na kablu a ty siedzisz z ziomkami na fejkowym fb i zmienionym IP żeby cię czasem w realu nie wyjaśnił

Piasek taki twój ziomek ze ci 4 chary za darmo oddał przecież razem z domkiem chuj ze trzy razy z tobą gadał xD

A tu ssik taki bo więcej mi się szukać nie chce

Ogólnie to razem z tropeheusem po kilka tysi wyjebaliscie w otsa a piszesz ze ktoś chary za pln kupuje xD


 

Lays

Odp: Item Market
« Odpowiedź #56 dnia: 16 Luty 2022, 15:07:15 »
niestety ale to kolejny farmazon twojego pokroju,rs?? wbilem do was jak chcialem na ts i rumeye rozdawaly same git itemki nie mowie o pkt w rc co ty pierdolisz kolejne wyodrebnione twoje psychiczne myslenie farmazonie malo tego z tb na ts i cie ruchalem a ty 3 dni sie pociles jak to mozliwe XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Item Market
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Luty 2022, 15:15:58 »
Jak Ty ani razu nie wszedłeś z tego co 3 razy siedziałem z genetixem czy sandałem tylko obsrany gdzieś tam paznokcie obrazales

Masz zone dziecko a siedzisz wycpany Mefedronen na tibii i questy o 3 w nocy robisz wiec zamknij pizde bo bardziej spierdolony człowiekiem nie można być

Wbiles do nas wyjebalismy ci rsa odddalitsmy polowe itemow później zrobiłem ci wpt na drakonixy co ci eq na ziemie wyjebaly splakales się dostałeś bana na tsie i tyle xD


 

OMEN KOCUR

Odp: Item Market
« Odpowiedź #58 dnia: 16 Luty 2022, 15:46:27 »
I mówi to gosc co jego szczytem ambicji było wyjebanie z polski za robota żeby jebac u jakiegoś gościa na magazynku czy zmywaku i być Murzynem jakiegoś turasa dla którego jesteś przydatny jak trainy na rexii i nawet nie zna Twojego imienia xD

szkoda ze zatrzymales sie na kurwieniu, jak nie w zyciu to w tibii i na forum XD

nikt nikomu za darmo nie placi, ty jestes najlepszym przykladem - musisz sie wypinac zeby charki na rexi kupic

Ta jeszcze po starych pociśnij i za tydzień powiesz ze trawa na twoim koncie na forum był jak zrozumiesz jak zostałeś ośmieszony xD tak jak w gierce odjebiesz jakaś lipę ktoś cię za kudły wytarga to piszesz ze sandał albo tropeheus na twoim koncie był a jak coś ci się uda to kolorki na swoje zmieniasz

Omen naczelny farmazon rexii


po starej ci cisnac nie bede akurat ale ty jebany debilu gadasz 95% wymyslonych bajek wiec jak tu z toba normalnie pisac xD

ty na jakiej postaci bys nie byl to nie ma znaczenia bo na kazdym grasz tego samego raka
 

OMEN KOCUR

Odp: Item Market
« Odpowiedź #59 dnia: 16 Luty 2022, 15:52:05 »
Człowiek od was to powiedział przy 12 osobach na ts ze wycpani robiliście gobleta z sandałem i tropeheusem xDD

Ja się pocę na kablu a ty siedzisz z ziomkami na fejkowym fb i zmienionym IP żeby cię czasem w realu nie wyjaśnił

Piasek taki twój ziomek ze ci 4 chary za darmo oddał przecież razem z domkiem chuj ze trzy razy z tobą gadał xD

A tu ssik taki bo więcej mi się szukać nie chce

Ogólnie to razem z tropeheusem po kilka tysi wyjebaliscie w otsa a piszesz ze ktoś chary za pln kupuje xD

Dobra opowiem historie do konca, bo to musi ujrzec swiatlo dzienne. Bylismy bodajzr w 5 na tym goblecie i w polowie drogi 1 bestia na skosie mi swiezaka zabijala mowie odejdz tym kurwa wycpancem i nikt sie nie ruszyl bo nie sprecyzowalem XD

A odnosnie Piaska to pisal mi ostatnio na pw ze cie nie zna ale po tych wszystkich farmazonach co przeczytal jestes taka konska spierdolina ze czasem przyjdzie na to forum zeby pocisnac z ciebie beke